Page 7 of 19 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 186
    Senior Member
    Ne heveslerle başlayan , ne umutlarla dönen yılların oyuncularına bir daha asla Knight Online'ye başlamaması gerektiğini tekrar belirttiniz . Artık Metro'lara astığınız afişler , ofisinize ' Geri Sayım ' diye kattığınız o zımbırtı , yüzlerce açtığınız konular hiç bir işe yaramayacak biliyormusunuz ? Şuan koltuğunda oturup savunduğun o şirket biz userler olmayınca sizlere bedavadan para verecekmi sanıyorsunuz ? Şu insanlar şu oyunu oynamak için o kadar hevesliydi ki siz o heveside kırdınız . Skill için o kadar para verildi , farm yapanlar haftalarca olan emeğini döktü skille , umursamazcasına bedava yaptınız yine eyvallah denildi , herkes oynasın diye susuldu . Mythriller Boroo - Balrog'ta CZ artık ana baba günü dediniz , 1 hafta olmadan Npcsini eklediniz yine eyvallah dedik . Şu oyunu adam akıllı oynayabilmek için en ölüsü 400 TL yatırılması gereken bir yerde ' GB fiyatından sizene ' dediniz yine eyvallah dedik . Bug yok gblerin düşüsü sitelerin oyunu dediniz onada eyvallah dedik . Ama 17-18 yıllık serüveninde hâla Knight Online'de bu kadar çok bug çıkıyorsa , siz o oturduğunuz koltuğu haketmiyorsunuz demektir . Şimdiki çözüm nedir ? CSW yi getirip , PUS'a indirim getirip milleti kandırmak mı ? Sonrasında o PUS indriminin parasını katlamak için Krowaz'ı getirip Mavi Trina satmak mı ? Üzgünüm ama dandik bir pvp serverin bile yapmayacağı hataları yaptınız . Ya kabullenip eyvallah dersiniz , ya da insanları salak yerine koymaya devam edip her geçen gün user nasıl kaybedilir onu seyredersiniz . Hadi eyvallah .
    Last edited by Eryudes; 03-26-2019 at 01:44 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Milla View Post
    Ya ben şeyi merak ediyorum Acaba şu düşen itemler NOTICE olarak geçmeseydi ve bu noticeyi gören kişiler durumu bildirmeseydi bu adamların PUS'tan çektiği eşyalardan haberiniz olucakmıydı NTTGame
    Tabiki de olacaktı çünkü onlar NTTGame , onlardan habersiz kuş uçmaz bu gezegende

Junior Member
    Eryudes benim kapatılan hesbaımın hangi kullanıcı isimli pc olduğuun yazarmısın bi kabus0673

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    Ne heveslerle başlayan , ne umutlarla dönen yılların oyuncularına bir daha asla Knight Online'ye başlamaması gerektiğini tekrar belirttiniz . Artık Metro'lara astığınız afişler , ofisinize ' Geri Sayım ' diye kattığınız o zımbırtı , yüzlerce açtığınız konular hiç bir işe yaramayacak biliyormusunuz ? Şuan koltuğunda oturup savunduğun o şirket biz userler olmayınca sizlere bedavadan para verecekmi sanıyorsunuz ? Şu insanlar şu oyunu oynamak için o kadar hevesliydi ki siz o heveside kırdınız . Skill için o kadar para verildi , farm yapanlar haftalarca olan emeğini döktü skille , umursamazcasına bedava yaptınız yine eyvallah denildi , herkes oynasın diye susuldu . Mythriller Boroo - Balrog'ta CZ artık ana baba günü dediniz , 1 hafta olmadan Npcsini eklediniz yine eyvallah dedik . Şu oyunu adam akıllı oynayabilmek için en ölüsü 400 TL yatırılması gereken bir yerde ' GB fiyatından sizene ' dediniz yine eyvallah dedik . Bug yok gblerin düşüsü sitelerin oyunu dediniz onada eyvallah dedik . Ama 17-18 yıllık serüveninde hâla Knight Online'de bu kadar çok bug çıkıyorsa , siz o oturduğunuz koltuğu haketmiyorsunuz demektir . Şimdiki çözüm nedir ? CSW yi getirip , PUS'a indirim getirip milleti kandırmak mı ? Sonrasında o PUS indriminin parasını katlamak için Krowaz'ı getirip Mavi Trina satmak mı ? Üzgünüm ama dandik bir pvp serverin bile yapmayacağı hataları yaptınız . Ya kabullenip eyvallah dersiniz , ya da insanları salak yerine koymaya devam edip her geçen gün user nasıl kaybedilir onu seyredersiniz . Hadi eyvallah .

Harika bir yorum olmuş, edebiyle adabıyla... kapak nıtelıgınde.

Quote Originally Posted by Astraeos1 View Post
    Eryudes benim kapatılan hesbaımın hangi kullanıcı isimli pc olduğuun yazarmısın bi kabus0673
    kardeş allah aşkına ne fark eder?

adam o hesaba ait vermiş klasor adını ve ayrıca zorunda olmaması ragmen.
    şimdi kuzenim girmiş, charim hacklenmiş vs işlerine ne gerek var?

aymazlik yapiyorsunuz, resmen.

iyi sabrediyorlar sizin gibilere

yeni sunucular patlama yapıcaktı harbidende patladı

Junior Member
    Quote Originally Posted by nttthelastmagician View Post
    kardeş allah aşkına ne fark eder?

adam o hesaba ait vermiş klasor adını ve ayrıca zorunda olmaması ragmen.
    şimdi kuzenim girmiş, charim hacklenmiş vs işlerine ne gerek var?

aymazlik yapiyorsunuz, resmen.

iyi sabrediyorlar sizin gibilere
    bilgisayarımda öyle bi klasör yoktu kuzen girmiş vs bişi de demiyorum ben sadece bilgisayarın kullanıcı isimini istiyorum hangi kullanıcı isimli bilgisayardan kapatıldığını

bilgisayarımda öyle bi klasör yoktu kuzen girmiş vs bişi de demiyorum ben sadece bilgisayarın kullanıcı isimini istiyorum hangi kullanıcı isimli bilgisayardan kapatıldığını
    pc yazıyor işte, kullanıcı adı "pc" olan bilgisayarla giriş yapılmış.

ne fark eder diyoruz anlamıyor musun?

adam belirtilen ID'nın yolunu soylemiş işte.

OEA kullanıcı adı dese ne diyeceksin? benim öyle bir bilgisayarım yok mu?

adam ip demiyor, bu ID diyor, suradan oyunun EXE'sine müdehale etmiş bir programı caliştirdigi için. BANNED BANNED BANNED diyor.

Quote Originally Posted by zedeletion View Post
    pc yazıyor işte, kullanıcı adı "pc" olan bilgisayarla giriş yapılmış.
    ahha ya sorma ben de şimdi farkettim.

"pc" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın "Download" klasöründe yer alan "A** C****.exe" adlı dosyayı kullanmışsınız ve hesabınız kapatılmış. Nerede bir sistem açığı var söyler misiniz?