Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 186
    Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyundaki açığa üzülmekten ziyade ilk defa bir yetkilinin oyuncuları insan yerine koyup cevap veriyor olmasına sevindim. Tabi bununda sebebi ciddi sayıda user azalması ve yeni serverlarda devamlı bir sorun çıkmasından dolayı. Şu krovazların düşmesine rağmen bir yetkili hallettik ettik diyip kaybolsaydı kalan userde giderdi.

Areste kekuri ring için saatlerce kecon kestiğimiz, atilla beklediğimiz, yılbaşında ağaç kovalayıp tinsel,golden star kastığımız günlerden bugüne çok şey değişti. Bazı şeyleri gerçekten çok merak ediyorum mesela senelerdir chaos'a 70 level sınırı neden getirmediniz ? Mavi kutuyla ev geçindirme videolarını izlediğinizi de biliyorum. Onlarca şey sorabilirim bunun gibi ama siz 2 mesaj yazdığınızda bile userlerin ilgi göstermesinden ne kadar umursanmadığımızı düşündüğümüzü anlarsınız.

Serverın ilk ayı günde 18-20 saat falan oynuyordum şuan premiumsuz charımla sadece akşam jr lerine giriyorum ve çıkıyorum bu sizin bizi getirdiğiniz nokta.
    Last edited by JeaLeus; 03-26-2019 at 05:13 PM.

Yeni serverlar da ard arda basılan +8 +9 lar daha 3.haftasında kasılan 1.5m np ler. Şimdi de bu olay. Son hakkınız. İyi değerlendiriniz.

Quote Originally Posted by JeaLeus View Post
    Oyundaki açığa üzülmekten ziyade ilk defa bir yetkilinin oyuncuları insan yerine koyup cevap veriyor olmasına sevindim. Tabi bununda sebebi ciddi sayıda user azalması ve yeni serverlarda devamlı bir sorun çıkmasından dolayı. Şu krovazların düşmesine rağmen bir yetkili hallettik ettik diyip kaybolsaydı kalan userde giderdi.

Areste saatlerce kekuri ring için saatlerce kecon kestiğimiz, atilla beklediğimiz, yılbaşında ağaç kovalayıp tinsel,golden star kastığımız günlerden bugüne çok şey değişti. Bazı şeyleri gerçekten çok merak ediyorum mesela senelerdir chaos'a 70 level sınırı neden getirmediniz ? Mavi kutuyla ev geçindirme videolarını izlediğinizi de biliyorum. Onlarca şey sorabilirim bunun gibi ama siz 2 mesaj yazdığınızda bile userlerin ilgi göstermesinden ne kadar umursanmadığımızı düşündüğümüzü anlarsınız.

Serverın ilk ayı günde 18-20 saat falan oynuyordum şuan premiumsuz charımla sadece akşam jr lerine giriyorum ve çıkıyorum bu sizin bizi getirdiğiniz nokta.

Konu pus eşyası olunca ve son zamanlarda yapılan hatalardan dolayı oyuncuların oyun bırakmasının sonucu teker teker cevap veriyorlar.Yoksa ben discord'da report ettiğimde baktım yetkililer sohbet ediyor Cheat report ile ilgilenir misiniz diyorum bak sohbet ediyorlar diğer kullanıcılarla oyun ile alakasız sohbet ediliyor sonra 1 saat geçti yine ilgilenmiyorlar üstelik beni umursamıyorlardı yani hileciye hala işlem yapılmadı.

Tekrar pus eşyasından dolayı bir işlem olunca bakıyorlar oyuncu malesef kalmadı altar serverinin %60 kısmı orta'da yok. Exp kasıyor diyeceksiniz eslanttaki tüm slotları dolaştım artık göreceksin ilgilenecekler ama iş işten çoktan geçti.

Senior Member
    Krallık ve Kasılan Npler Umrumda Değil Ama Upgrade İçin Bi Gözden Geçirme Yapmalısınız
    Varsa Ortada Bişey Ve Hala Upgrade Farkedilmediyse
    Pusu Düzeltseniz Bile Yeni Modem Yeni Hdd Yeni Tel Yeni Hesap Devam Edebilirler Upgrade e

Junior Member
    güzel kardeşim program falan kullanmadım cash yükledim çektim geldi,hile yapmadim dolandirmadim yalan söylemedim phishing yapmadim dupe bug yapmadım itemi pustan aldım kırdırdım ne diye banlıyorsunuz beni ? varsayalım ki sistemsel bir hatanız var bunun kurbanı neden ben oluyorum?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    İyide bu kişiler bu kadar itemi 1 saatte mi çıkarmışlar
    bu charın sahibiyim soldaki de arkadaşım, eğer böyle sorun yaratacağını bilsek krowaz kutusu düşünce kırdırmazdık veya hiç almazdık , kendi paramızla aldığımız eşya yüzünden yargılanıyoruz daha önce de söyledim, oyunun en başında 6-7 bin tl lik monster staff atmiştik aliniyo diye dragon egg alip atmaya başladık ne yapalim yani? koyduğunuz şeyi almayalim mi

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by litecoin View Post
    bu charın sahibiyim soldaki de arkadaşım, eğer böyle sorun yaratacağını bilsek krowaz kutusu düşünce kırdırmazdık veya hiç almazdık , kendi paramızla aldığımız eşya yüzünden yargılanıyoruz daha önce de söyledim, oyunun en başında 6-7 bin tl lik monster staff atmiştik aliniyo diye dragon egg alip atmaya başladık ne yapalim yani? koyduğunuz şeyi almayalim mi
    Dediklerin doğruysa burada banned yemesi gereken NTTgame ve GM leri.

Bencede arkadaşların suçu nedir. Mesela şimdi undy sc satışa açılsa herkes yamyam gibi doldurur kimsenin umurunda da olmaz. Süresiz ban etik bir davranış olmamış ama bu oyun yönetiminden hiçbir zaman adil bir davranış görmedim zaten.

hocam bu pus esyalarını dun aksam almaya basladınız yoksa daha gunler varmıydı boyle bisey ?

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Serverin başında bunları aldığınıza dair video fotoğraf varsa paylaşır mısınız?