Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 186
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Videoyu paylaşan benim bu arkadaştan çok fazla item aldındı düşürülen nickler belli serverin bir çoğu biliyor, şuana kadar verilen zararı kim nasıl karışlayacak atı alan üsküdarı geçti düşen dragon parçaları fragment ve gemler geri dönüşü olmayan bir yola girildi gram hevesim kalmadı oynamak için yazıklar olsun.
    Alınan eşyalar ile yaşanılan bu durum ile herhangi bir ilgisi yok.

Quote Originally Posted by kad_Vl28Tdaz View Post
    Komik çok komik, sayın ERYUDES post atmış bazen test sunucularında +8den +10a tekte attığımız oluyor diye. Altarda 3 gün üste aynı şekilde +9 item basan bu arkadaşlarda şanstan yararlanıyormuş.
    Sabah 4 tane +6 wb 4 tane +6 raptordan 1 tane 7'ye geçmedi ne şanssız adamım ya :P
    Quote Originally Posted by Potatoe1992_ View Post
    Bu adamalar serverin başından beri illegal yollarla onlarca +9 item +3 takılar soktu servera.Belki onlarca hesapları var 3tanesini banlasan ne olur.bunun telafisi nasıl olacak?
    Upgrade ile bu durumun ne ilgilisi var? Yaşanılan durum PUS üzerinde yer alan bir konuyken bunu farklı yerlere çekmeniz manipule etmekten öteye gitmez.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Videoyu paylaşan benim bu arkadaştan çok fazla item aldındı düşürülen nickler belli serverin bir çoğu biliyor, şuana kadar verilen zararı kim nasıl karışlayacak atı alan üsküdarı geçti düşen dragon parçaları fragment ve gemler geri dönüşü olmayan bir yola girildi gram hevesim kalmadı oynamak için yazıklar olsun.
    Hangi zarardan bahsediyorsunuz? İşlemi gerçekleştiren ve ilgili tüm hesaplar kapatıldı. Hesaplardan sunucuya karışan her hangi bir eşya yok.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kad_Vl28Tdaz View Post
    İki olayıda gerçekleştiren aynı şahıslardan söz ediliyor.
    Edilebilir fakat bu yaptıkları upgrade ile ilgili herhangi bir sorun olduğunu göstermiyor. Kayıtlar tarafımızda kontrol edildiği için aksi bir durumda zaten bugüne kadar işlem uygulardık. En son yapılan PUS üzerinde yer alan kapalı eşyaların alınmasıyla ilgili bir durum tespit edildi ve gerekli tüm işlemler yapıldı.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Peki bu itemlerden krowaz atıyor mu ? Atmıyor diye biliyorum ben. Krowazı nerden yaptılar ?

Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Peki bu itemlerden krowaz atıyor mu ? Atmıyor diye biliyorum ben. Krowazı nerden yaptılar ?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...ht=gold+dragon

7th Armor Pack olarak geçen kutudan çıkartılabiliyor.

Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by Junkle2 View Post
    Hocam Paketle Zapetle Onu Yapıyorlarsa Bu Adamlar Kral Adayı . Onu Kontrol Edin . Sınırsız Oy Atılıp Krallığı Almışlardır Bence Lütfen inceleyin . Garanti 150 Videolu Oyumuz Varken Bunların Kazanması imkansız . Hile Olduğu Belli Oldu . Lütfen İnceleyin Aynı Clanın Adamları Kral Olmuş .
    Power Up Store internet arayüzü kullanarak çalışıyor. Bahsettiğiniz krallık sistemi ile bu işlemin bir alakası yok.

Senior Member
    inanmaktan başka çaresi yokki oyuncuların zaten

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Ne biliyosun o charı sistemsel bir açık kullanmayarak yapmadığına? Ne biliyosun parayı çoktan kırmadığına. Ne kadar sığ düşünüyorsunuz. Ve çabuk inanıyorsunuz.
    Açık olsa elbet belli olurdu. Sürekli kontrol ediliyor.

kaç adet çekilmiş bir sayı verirmisiniz?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Açık olsa elbet belli olurdu. Sürekli kontrol ediliyor.
    Son yorumumun son cümlesini tekrarlıyorum.