Page 10 of 19 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 186
    Senior Member
    Sene 2019 Vega 3 e girip pazara bakim diyorsun 1 item alacaksın 10 saat sürüyor , itemi bulamadığından değil ha lagtan , geri atmasından . Birgün yürüyorum pazarda towndan sağ bankanın önüne kadar gelmişim tam pazarı açacam hoop çar townda Ona bile eyvallah dedik , akşamın 10:40 jrsinden sonra başlayıp , gece 2-3 e kadar süren lagına rağmen yine eyvallah dedik lan . Buna rağmen çıkıp burdaki insanları hâla enayi yerine katmak nedir ya Allah için söylermisin ? Pus'taki bir açığı keşfetmişler... Allah Allah pusta neden açık var peki kardeşim senin görevin ney ? Sandalye başında oturup forumda gerçekleri konuşanların yorumlarını silip hesaplarını engellemek mi ? Görevin buysa ve bundan dolayı kendinle gurur duyuyorsan duyma , bunu benim 10 yaşındaki kuzenimde yapar . Yaş işi değil sonuçta zekâ işi . Neymiş Delostaki npcden middle class itemleri alıp kırıyorlarmış , neymiş Mythril npcsinde bug bulup set yapmışlar , neymiş oyuna GB gözüyle bakmayacakmışsın , neymiş ' Undy Sc depolarsan bedelini ödersin , depoladılar bedel ödemediler ödettiler ? 20 katıp 60 kazandılar , paralarını 3 e katladılar . Neymiş İbex pot npcye ekleniyormuş hadi canım yoksa daha önceden bu Dragon Box , Golden Eagle zımbırtısından haberiniz vardı , piyasada basılan ibexleri mi ifşalamak istediniz ? Neymiş herşey yavaş yavaş ilerleyecekmiş 2.ayında 83 geldi . Neymiş bu bir oyunmuş , 500 lira yatırılmadan oynanmayan oyuna ister para gözüyle bakarım , ister karakteri dizip oynamak gözüyle bakarım , istersemde kastığımı dağıtmak gözüyle . Bu seni değil beni ilgilendirir anladın mı ? Burda kimse Sabancının oğlu değil , ben 400-500 lira pusa masraf ediyorsam , kendimden kısıp oyuna yatırıyorsam istediğim gözle bakarmışım . Neymiş ? Bu oyunun sahibi sizler değil bizlermişiz . Neymiş ? Biz yoksak sizde yokmuşsunuz . Şimdi anladınmı asıl meseleyi . Söyle bakalım neymiş ? S İ Z B U İ Ş İ B E C E R E M E D İ N İ Z ! ! !
    Last edited by Maglorex; 03-26-2019 at 02:05 PM.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    İma ettiğim bir durum yok sayın maglorex, nedenler ve sonuçlarından bahsettim hepinizin ne kadar değerli ve işine önem veren insanlar olduğunu biliyorum benim canımı sıkan tek şey bu oyunda yapımcı firmadır heves kaçırıcı olaylar yaşanmaması için bu çekik gözlülerin işlerini düzgün yapması gerekiyor. Size güveniyorum ve gereğini yapacağınızı biliyorum.

Junior Member
    Ya ben şeyi merak ediyorum Acaba şu düşen itemler NOTICE olarak geçmeseydi ve bu noticeyi gören kişiler durumu bildirmeseydi bu adamların PUS'tan çektiği eşyalardan haberiniz olucakmıydı NTTGame?

bu sorunun aynısını bende sormak istiyorum NTTGAME.!!!!

Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    1. Eslant günlük görevi geldi tekrar kaldırıldı.. kime legal oyunculara kimler kullandı illegal oyuncular hatta o npc eklenmeden önce dahi yapıldığı söyleniyor

Eslant günlük görevleri belirttiğimiz gibi isteğimiz dışında oyuna eklendi ve anlık müdahale yapılması adına NPC kullanımı kapatıldı. NPC olmadan veya NPC kapalı iken üçüncü parti programlar ile görevin alındığını gösteren ekran görüntüleri mevcut. Bu ekran görüntüleri sadece görevin alınabilmesine ve görev penceresinde kalmasına yaradı. Görevler hiç bir şekilde kapatıldıktan sonra veya NPC eklenmeden önce tamamlanamadı. Bu süreçte toplamda her oyuncu en fazla 2 adet materyal alabildi. Şu an için CZ'ye eklendi ve sadece silah görevi yapılabiliyor. Görevi tamamlamak için istenen materyal adeti 3'ten 10'a yükseltildi ve 5.000.000 Noah gereksinimi eklendi.

2. Narki npcyi kaldırdık kapattık dediniz hala kosperlar o npcye gidip devam etti..

Delos bölgesinde bulunan ve upgrade edilme özelliği olmayan ucuz eşyaların Narki üzerinde kırıldığını ve bu eşyaların hepa-craft materyallerinin dengesini bozduğunu fark ettik. Bu materyallerin middle class eşyalardan elde edilmesini engellemek için NPC'nin kullanımı kapatıldı. Oyuna giren materyaller pazar dengesinde bir değişikliğe yol açmayacak boyutlardaydı. Bahsettiğiniz gibi NPC'nin kapatılmasının ardından illegal program ile npc kullanımına devam edildi. Bu süreçte işlemi yapan tüm kullanıcıların hesapları ve ilişkisi olduğu tespit edilen (Yan karakterleri) tüm hesaplar kapatıldı.

3. Şimdide diyorsunuzki pusta satılmayan eşyaları 10 saatliğine satın almışlar İNANALIM MI ?

Yeni sunucuların denge aralığını birbirine yakın tutmak adına satışa açmadığımız eşyaların dün gece itibari ile program yardımı ile satın alındığını sizlerden gelen bilgilendirmeler üzerine tespit ettik. Satın alma işlemini yapan 2 hesabın tüm takas geçmişi eşya hareketleri ve ilişkili hesapların hepsi incelenmiş olup eşyaları üzerinde barındıran tüm hesapları kapattık.

Not: Satın alınan eşyalar sınırsız değil NPoints karşılığında alındı.

Eşyadan 1000000000 adet alınmış veya 1 adet alınmış cevabı bu noktada hiç bir şeyi değiştirmeyecektir. Bu eşyalardan ve içerisinden çıkan diğer eşyalardan şu anda yeni sunucularda bulunmamaktadır.
    Ya ben şeyi merak ediyorum Acaba şu düşen itemler NOTICE olarak geçmeseydi ve bu noticeyi gören kişiler durumu bildirmeseydi bu adamların PUS'tan çektiği eşyalardan haberiniz olucakmıydı ?

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Bilgilendirme için Teşekkürler Maglorex

Ancak bir önceki konuda konu kapanmadan önce bu banlanan 3 kişiden biri demişki "mss kırdırmaktan usandık birazda dragon egg kıralım dedik" demiş bu kişilerin SMS (special monster staff) kırmadıkları konusunda ne düşünüyorsunuz ? sonuç olarak bütün kapalı pus eşyalarına bir şekilde erişmişler sizin de dediğiniz gibi kısa süreli de olsa

Senior Member
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    İma ettiğim bir durum yok sayın maglorex, nedenler ve sonuçlarından bahsettim hepinizin ne kadar değerli ve işine önem veren insanlar olduğunu biliyorum benim canımı sıkan tek şey bu oyunda yapımcı firmadır heves kaçırıcı olaylar yaşanmaması için bu çekik gözlülerin işlerini düzgün yapması gerekiyor. Size güveniyorum ve gereğini yapacağınızı biliyorum.
    ''Çekik göz'' tabiri hem aşşağılayıcı hemde çağdaş bir bireye yakışmayan bir konusma şekli. Bencec yorumunuzu düzeltin.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by Milla View Post
    Ya ben şeyi merak ediyorum Acaba şu düşen itemler NOTICE olarak geçmeseydi ve bu noticeyi gören kişiler durumu bildirmeseydi bu adamların PUS'tan çektiği eşyalardan haberiniz olucakmıydı ?
    Sormuş olduğunuz sorunun cevabı alıntı yaptığınız yerde yazıyor.

Quote Originally Posted by weaswera View Post

Ancak bir önceki konuda konu kapanmadan önce bu banlanan 3 kişiden biri demişki "mss kırdırmaktan usandık birazda dragon egg kıralım dedik" demiş bu kişilerin SMS (special monster staff) kırmadıkları konusunda ne düşünüyorsunuz ? sonuç olarak bütün kapalı pus eşyalarına bir şekilde erişmişler sizin de dediğiniz gibi kısa süreli de olsa
    Yeni sunucuların başından bugüne kadar olan bütün kapalı eşyaların satın alma kayıtlarını kontrol ettik. Bu durumun haricinde her hangi bir satın alma - elde etme işlemine rastlamadık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post

adamlar kendi dc sayfalarından itiraf ediyolar neler dönmüş bizim haberimiz olmadan iyi yemişler serverları vallah bizde 3-5m için pot parası için farm yapalım uruklarda filan boş boş

Senior Member
    Sayın @Maglorex O yazılım , bu yazılım , şu hile , bu koxp . Sizin bir güvenlik sisteminiz yokmu arkadaşım ? Siz bu oyundan kat trilyonlar kazanmıyormusunuz ? Ya da orda oturan tonlarca gm ne işe yarıyor az anlatır mısın ? Pus'ta satışa açmadığımız eşya diyorsunuz ya hani bu zıkkım eşyayı diğer bütün serverlarda açık hâlde tutup burda kapatabiliyorsanız , yine oralarda açık tutup burda komple pustan silemediniz mi ? Neden pusta duruyor ? Sizler bilmiyormusunuz bu oyuna yıllardır oynamayıp bir hevesle gelen , +8 Cleaverlarla , +8 Glavelerle pk atmaktan zevk alan userlerin geleceğini ? Epey uzun bir süre olmayacak dediğiniz şey Pus'ta neden silinmiyorda serverin başından beri orda hâla duruyor ?

CEVAP ;

Maglorex = Yapımcı firmaya bildirdik , ama bizi dinlemediler.

Pardon ekmek davası eyvallahta , insan sırf para kazanıyorum diye onu umursamayan , dediklerini hiçe sayan birinin yanında nereye kadar devam edebilir ki ? Sonuçta hayat 1 defa geliyoruz dünyaya değil mi ?
    Last edited by Maglorex; 03-26-2019 at 02:13 PM.

Senior Member
    oyuncular arasında güvensizlik hat safada şu an biran önce nttgame telafi açısında ne bileyim pus indirim olsun exp event lar boss event lar gibi oyuncuların gönünü kazanacak bir oyuncuların güvenini ve gönünü memnun edecek bir aksiyonda bulunması lazım. sadece altar için değiş yeni açılan 3 serverdada özür maliyetinde bazı etkiliklerin yapılması lazım.