Page 13 of 19 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 186
    Junior Member
    Nickname
    DODO
    hocam seni sevmediğin beğenmediğin oyunda kimse tutamaz ki. Yani bir ton oyun vb şeyler var hepsini oynayabilirsin beğenmeyedebilirsin adamlar sen beğen diye bişey yaparsa tutturamaz zaten. Sen beğenirsin ben beğenmem mesela bizim lafımıza göre haraket etmek zorunda değiller. Evet bende bir user olarak belki dediğin Mythriller'i beğnemedim günlük görev npc'sini beğenmedim ancak yapımcı firmayla veya NTTGAME ile ilgili olsa bile oyun kendi ellerinde bu oyunun başlangıç levelini de 83 yaparlar birşey diyemezsin.Sana iş hayatında veya okul hayatında şu iş böyle yapılcak , şu dersin içeriği değişti dediklerinde birşey diyebiliyo musun diyemiyosun ne bileyim sürekli böyle yöneticileri kötülemeye veya bir şeyde sorun çıkarmaya gerek yok ki
    Alt tarafı oynadığınız oyun Keyif almak için oynanır. Kimse kimseye zorla para yatır da demiyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    Şu oyun açık vermekten ne zaman vazgeçerse o zaman . Çünkü ortada aransada bulunacak bir açık kalmayacak
    Bu nasıl bir düşünce diye sorgularken profilinde şunu gördüm şaşırmadım Infractions
    3/0 (0)

Yapmanız gerekenleri oyuncular keşfettikten sonra değil zamanında yapsanız insanlara cevap vermek zorunda kalmayacaksınız çünkü bulanmış bir mide olmayacak insanlarda.

Şöyle düşünün bir restauranta gittiniz ve yemeğinizde kıl çıktı , aşçının önlemini alması gözünden kaçtıysa da müşterinin önüne gidene kadar farketmesi gereken bir sahnede yemeğindeki kılla karşınıza gelen müşteriye "daha önceki kılların hesabını müşterilere vermekten sizin yemeğinizi hazırlarken bone takmayı fırsat kalmadı" diyorsunuz.

vee bir kez daha güven kaybedip bocalıyorsunuz NTT, te-şek-kür-ler.

Aciklamalara guvenmiyorum bir sure uzaktan takip etme karari aldim. Bu kadar fazla yonetimsel hata olmasi oyuna ve yonetime olan guvenimi sarsti.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Cagatay350 View Post
    Altarda Banlanan 3 kişiden 2 si bu mu acaba

https://image.prntscr.com/image/VqBT...DuEI6K0q9A.png
    İyide bu kişiler bu kadar itemi 1 saatte mi çıkarmışlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Daha demin sana kapak yapmadımı eryudes bune pişkinlik.
    ne kapağı kardeşim haksız olsam burda olurmuyum yada illegal bişi kullansam yan yesem umrumda olurmu baska hesapla gene devam edeirm eger illegal biri olsam şu kafalarınız biraz çalışşsın beyinsiz beyinsiz konusmayın

Junior Member
    eee hani günlük kontroller yapıyordunuz yine kullanıcılar kullandıgı icin fark ettiniz bari insan gibi bi açıklama yapında insanlar inansınlar sürekli domenikomakro gibi konuyu değiştirip değiştirip piyasaya sürüyosunuz.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    İyide bu kişiler bu kadar itemi 1 saatte mi çıkarmışlar
    Pus üzerinden alınan eşyayı npc'ye götürüp kırdırmak 1 dakikanızı almayacaktır.

Öncelikle sağdan soldan duyduğunuz kulaktan dolma hurafelere inanmak yerine yaptığımız açıklamaların doğruluğuna inanmanız daha makul olacaktır. NTTGame olarak oyuncularımıza hiç bir zaman yalan veya yanlış bilgilendirme yapmıyoruz, yapmadık.

Yaşanan tüm sıkıntılar, hatalar ve benzeri durumlarda şeffaflığa önem gösteriyoruz ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Konu üzerinde yakın dönemde yaşanan sıkıntılara dair bir çok açıklamayı tekrar tekrar yapmaya çalıştım.

Lütfen konunun gidişatını bozmayacak şekilde bilgi paylaşımına ve yorumlamaya devam edelim.
    Last edited by Maglorex; 03-26-2019 at 04:04 PM.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by tgunergok51 View Post
    eee hani günlük kontroller yapıyordunuz yine kullanıcılar kullandıgı icin fark ettiniz bari insan gibi bi açıklama yapında insanlar inansınlar sürekli domenikomakro gibi konuyu değiştirip değiştirip piyasaya sürüyosunuz.
    Günlük olarak pus üzerinde açık var mı diye kontrol etmiyoruz. Pus oyun temellerine bağlı yapımı ve düzenlemesi bize ait değil. Yapılan bir çok işlemi kontrol ettiğimiz gibi satın alma işlemlerini de kontrol ediyoruz ve bu yüzden bildirim gelmemesi dahilinde de durum fark edilecekti.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Pus üzerinden alınan eşyayı npc'ye götürüp kırdırmak 1 dakikanızı almayacaktır.

Öncelikle sağdan soldan duyduğunuz kulaktan dolma hurafelere inanmak yerine yaptığımız açıklamaların doğruluğuna inanmanız daha makul olacaktır. NTTGame olarak oyuncularımıza hiç bir zaman yalan veya yanlış bilgilendirme yapıyoruz, yapmadık.

Yaşanan tüm sıkıntılar, hatalar ve benzeri durumlarda şeffaflığa önem gösteriyoruz ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Konu üzerinde yakın dönemde yaşanan sıkıntılara dair bir çok açıklamayı tekrar tekrar yapmaya çalıştım.

Lütfen konunun gidişatını bozmayacak şekilde bilgi paylaşımına ve yorumlamaya devam edelim.