Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 181 to 186 of 186
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    - Benim Serzenisim Biz Oyunculara...
    -Neden Hep Kolay Yoldan Birseyler Kazanip Kolay Paraya Göz Koyuyorsunuz ?
    - Yahu Bu oyun ! Oyun Ne icin oynanir ? Eglenmek Ve iyi Vakit Gecirmek icin!! Biz ne yapiyoruz? Gideyim illegal program kullanayim Gb Kasayim Kastigim Gb yi siteye satayimda Elektrik Faturami ödeyeyim Derdindeyiz!!!
    - Inanin Platinyum Premiumu 30 tl ye aldigimizda Daha Cok egleniyorduk! Durumlarin Buraya Gelmesinin tek sebebi Playerlardir!!! Oyun Yönetimini Hicc kimse bosuna suclamasin!! Herkes Hata Yapabilir!! Ama bu bizim haylazligimiz cakalligimiz yuzunden Cok sukur herseyin icine ediyoruz!!!
    Bak kendin söylüyorsun 30tl verip girip pk atıyodun şuan aktif bir oyuncu pk atmak istese puss masrafı kılçıksız 450-500TL abartmıyorum.
    450-500TL ne demek onu biliyor musun asgari ücretin 4/1'i bir aylık kira ücretinin yarısı, asgari ücretli bir oyuncu bu oyunu oynamak için her ay 1 hafta oyun için çalışmak zorunda ve bu oyun free2play oyun yersennnnnnn.

Bu arada SYDV'de çalışıyorum durumu o kadar kötü insan var ki 450-500TL yardım için burda ne taklalar atıyor görseniz her ay bir aileye puss paranızı bağışlarsınız.

Çok iyi oluyor valla ben durumdan memnunum durumu kötü olan var, öğrenci kardeşlerim var. Harçlıklarını çıkarıyolar, ailelerini geçindiriyolar yiyin kardeşim bu
    para babalarının paralarını hadi bakim.

Banned
    Quote Originally Posted by kad_Vl28Tdaz View Post
    Bak kendin söylüyorsun 30tl verip girip pk atıyodun şuan aktif bir oyuncu pk atmak istese puss masrafı kılçıksız 450-500TL abartmıyorum.
    450-500TL ne demek onu biliyor musun asgari ücretin 4/1'i bir aylık kira ücretinin yarısı, asgari ücretli bir oyuncu bu oyunu oynamak için her ay 1 hafta oyun için çalışmak zorunda ve bu oyun free2play oyun yersennnnnnn.

Bu arada SYDV'de çalışıyorum durumu o kadar kötü insan var ki 450-500TL yardım için burda ne taklalar atıyor görseniz her ay bir aileye puss paranızı bağışlarsınız.

Çok iyi oluyor valla ben durumdan memnunum durumu kötü olan var, öğrenci kardeşlerim var. Harçlıklarını çıkarıyolar, ailelerini geçindiriyolar yiyin kardeşim bu
    Sonra neden pk yok herkes farmer. Bu işten oyuna para basanda memnun değil pk atacak adam arıyor dolaşıyor ve sıkılıyor gidiyor.

Ya çok ucuz olacak ya da oyun içi bu eşyalar elde edilebilecek etkinlik görevlerle ya da günlük belli scrol verebilecek.

Ama günlük görev itemlerini bile kaldıran günlük questler gelse oyuncular item yapmasından korkanlar ne istiyor herkes farm yapsın mı ?

Bir gün herkes farmer olmak zorunda olacak bu sistemde işte o zaman neler olacak göreceğiz.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Altar, Vega ve Sirius sunucularında satışa kapalı olan Gold Dragon Egg, Pandora's Box, Dragon Box ve Special Monster Summon Staff eşyalarını sistemsel bir hatayı kullanarak Altar sunucusunda satın aldığı tespit edilen, birbirleriyle bağlantılı 3 hesap süresiz olarak erişime kapatılmıştır.

Aynı zamanda eşyaların satın alınmasına olanak sağlayan sistemsel hata giderilmiştir.

Yapılan incelemelerde sunucu başlangıcı ya da farklı bir dönemde satışa kapalı olan eşyaların yeni sunucularda satın alındığına dair bir veriye rastlanmamıştır.

Bilginize,

NTT Game||Knight Online Ekibi
    https://www.youtube.com/watch?v=__jot9pq3nI

CR'den dönmüyorsunuz 2 dknızı ayırıp videoları izleyin bir yayıncı arkadaş çekmiş atmış ama ben 1 aydır çekiyorum bunları.
    1 kere izleyin koxp yoksa beni banlayın.

Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Konuyu okursanız cevabı mevcut.

1 DK AYIRIP İZLEYİN YETER CİDDEN YETER AÇIK VE NET HER ŞEY

Senior Member
    Quote Originally Posted by kad_Vl28Tdaz View Post

Kardesim Suan Hic pus Kullanmadan Kendi Kazandigim Yani oyun icinde Yaptigim Basarilardan Destan Ardream a gel Nick:MrLoReeN 8fp set dual 8 md ile On numara Pk Dönuyor!! Gerek Varmi ? Bence Sadece oyun Oynamak Varken Yok!! Ha full pus cekip Ev gecindirmek derdi Olanin Ki Bunlari Hayiflamiyorum cunku bir saat calismaya ödenen miktar belli Adam hem oyun oynuyor hem kazaniyor Ekmek parasi hayiflanmamali Ama Bu oyunda amac Pk dir Para Basip 9-10 itemlerle Maradonda Hava Atmak degil!

Junior Member
    ticket atıp banımın açılmasını talep bile etmedim , k2 ne ise nttgame o hatta belki daha fazlası,
    bundan önce +3 roflu charım vardı ne koxp kullandım charda ne bişe , k2nin gmler tamamen keyfi banlamıştı,ticket attım bizi bağlamaz tarzı yanıt verdiler,
    +3 roflu charım vardı bakın , eğer gün gelir gerek tl ile gerek emek ile çok yükselirseniz keyfi ban yerseniz oyun sözleşmesinden bir maddeyi gösterip kendilerini savunacaklar. aksini ispat edemeyeceksiniz! neden? çünkü bütün veriler adamların kendi sunucularında tutuluyor herşey keyfi yönetime bağlı,
    örneğin bitcoinin veri tabanı merkeziyetsiz olarak tüm kullanıcılara dağıtık şekilde bulunuyor her işlemi bütün kullanıcılar sistemin işleyişine uygun bir şekilde kendileri ya onaylıyor ya red ediyor. ama burda veritabanı sadece onların sunucularında bulunduğu için isteyene sen suçlusun sen değilsin gibi muamele çekip keyfi ban atabilirler veya ban atılması gereken charı banlamayabilirler herşey keyfi arkadaşlar.youtubeda "E1rVUeJspHs" idli sildirttikleri video vardı, o videoda çocuk sanki k0xpdan yapıyormuş ve buga girmiş gibi eliyle def ve wolf basiordu kendi kendini reportluyor ve ban yiyordu. köşede durup wolf atmak def basmak suç mu?

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819