Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 186
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Astraeos1 View Post
    Bilip bilmeden insanların ünahını alma emek hırsızı olsam gelip burda hakkımı aramam ben sadece hangi pc ismiyle ban yenildigini öğrenmek istiyorum
    Hala daha hangi diyorsun. BİLGİSAYARININ İSMİNİ ''pc'' koymuşsun. yani adı ''pc'' imiş . neyını soruyorsun bunun hala???

Junior Member
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Hala daha hangi diyorsun. BİLGİSAYARININ İSMİNİ ''pc'' koymuşsun. yani adı ''pc'' imiş . neyını soruyorsun bunun hala???
    Bilgisaayarın ismi p degildi kardeşim bana 2 tane isim vermek zorunda ahmet mehmet hasan herneyse işde bana 2 tane isim önemli direk pc değildi kullanıcı ismi

Senior Member
    Quote Originally Posted by huseyinnn5 View Post
    7th armor değil 8th armor pack. ezbere gitmeyin baskasının izinden.
    Ben hala daha bilmiyorum o kutuların içeriğini. çok uzun süredir oynamadım oyunu. Kairadaki çoğu şeyide bilmem. 7-8-9-10-11-151231 armor pack da olsa vurgulamak istedğim şey o değil. Vurgulamak istedğim şey o soruya 3 defa cevap verılmesi ve buradaki insanların forumu okumadan gelip anca saçma sapan sorular sorması. Bilgilendirmen için saol

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Bilgisaayarın ismi p degildi kardeşim bana 2 tane isim vermek zorunda ahmet mehmet hasan herneyse işde bana 2 tane isim önemli direk pc değildi kullanıcı ismi
    Önceki mesajımda paylaştım. Hesabınız aktif edilmeyecektir.

bu muhabbet adsl faturası kimin üstüne kayıtlıya kadar gider.

neyse kardeş, kuzenin girmiş bir daha yapmaz

Senior Member
    Tamam. A*** BOTTA kullanan sen değildin zaten biliyorum ben

Senior Member
    Quote Originally Posted by nttthelastmagician View Post
    bu muhabbet adsl faturası kimin üstüne kayıtlıya kadar gider.

neyse kardeş, kuzenin girmiş bir daha yapmaz
    Güzel cevap

Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Ben hala daha bilmiyorum o kutuların içeriğini. çok uzun süredir oynamadım oyunu. Kairadaki çoğu şeyide bilmem. 7-8-9-10-11-151231 armor pack da olsa vurgulamak istedğim şey o değil. Vurgulamak istedğim şey o soruya 3 defa cevap verılmesi ve buradaki insanların forumu okumadan gelip anca saçma sapan sorular sorması. Bilgilendirmen için saol
    bende öylesine yazdım zaten vurgulamak istediğin seyi biliyordum, mytril kutusundan krowaz aldılar sandım ilk basta

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Önceki mesajımda paylaştım. Hesabınız aktif edilmeyecektir.
    hesabı kontro l et içinde herhangi bir değerli bişi yok bak suan kullandıgım hesabıda kontrol edebilrisin bilgisayarımıda kontrol edebilirisn hiç bi problem yok hesabın içi boş

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Kaldırdık dediğiniz çoğu şeyi paket ile alan kişiler oldu üst üste aynı sorunları yaşadık değil mi ?

1. Eslant günlük görevi geldi tekrar kaldırıldı.. kime legal oyunculara kimler kullandı illegal oyuncular hatta o npc eklenmeden önce dahi yapıldığı söyleniyor
    2. Narki npcyi kaldırdık kapattık dediniz hala kosperlar o npcye gidip devam etti..
    3. Şimdide diyorsunuzki pusta satılmayan eşyaları 10 saatliğine satın almışlar İNANALIM MI ?

Ben altarda oynuyorum ve buna inanmadım pusta sadece dragon egg ssm vb eşyalar yok orada benim gördüğüm en önemli eşya Dragon Scale'dir ve satışı kapalıdır şimdi bu eşyayı alındıysa sunucu başından itibaren bunu elbette söylemezsiniz kim olsa söylemez

şimdi soruyorum ciddi bir şekilde cevap yazın yada konuyu tamamen kapatın

hangi eşyadan kaç adet alınmış bunun bilgisini bizimle paylaşın

1. Eslant günlük görevi geldi tekrar kaldırıldı.. kime legal oyunculara kimler kullandı illegal oyuncular hatta o npc eklenmeden önce dahi yapıldığı söyleniyor

Eslant günlük görevleri belirttiğimiz gibi isteğimiz dışında oyuna eklendi ve anlık müdahale yapılması adına NPC kullanımı kapatıldı. NPC olmadan veya NPC kapalı iken üçüncü parti programlar ile görevin alındığını gösteren ekran görüntüleri mevcut. Bu ekran görüntüleri sadece görevin alınabilmesine ve görev penceresinde kalmasına yaradı. Görevler hiç bir şekilde kapatıldıktan sonra veya NPC eklenmeden önce tamamlanamadı. Bu süreçte toplamda her oyuncu en fazla 2 adet materyal alabildi. Şu an için CZ'ye eklendi ve sadece silah görevi yapılabiliyor. Görevi tamamlamak için istenen materyal adeti 3'ten 10'a yükseltildi ve 5.000.000 Noah gereksinimi eklendi.

2. Narki npcyi kaldırdık kapattık dediniz hala kosperlar o npcye gidip devam etti..

Delos bölgesinde bulunan ve upgrade edilme özelliği olmayan ucuz eşyaların Narki üzerinde kırıldığını ve bu eşyaların hepa-craft materyallerinin dengesini bozduğunu fark ettik. Bu materyallerin middle class eşyalardan elde edilmesini engellemek için NPC'nin kullanımı kapatıldı. Oyuna giren materyaller pazar dengesinde bir değişikliğe yol açmayacak boyutlardaydı. Bahsettiğiniz gibi NPC'nin kapatılmasının ardından illegal program ile npc kullanımına devam edildi. Bu süreçte işlemi yapan tüm kullanıcıların hesapları ve ilişkisi olduğu tespit edilen (Yan karakterleri) tüm hesaplar kapatıldı.

3. Şimdide diyorsunuzki pusta satılmayan eşyaları 10 saatliğine satın almışlar İNANALIM MI ?

Yeni sunucuların denge aralığını birbirine yakın tutmak adına satışa açmadığımız eşyaların dün gece itibari ile program yardımı ile satın alındığını sizlerden gelen bilgilendirmeler üzerine tespit ettik. Satın alma işlemini yapan 2 hesabın tüm takas geçmişi eşya hareketleri ve ilişkili hesapların hepsi incelenmiş olup eşyaları üzerinde barındıran tüm hesapları kapattık.

Not: Satın alınan eşyalar sınırsız değil NPoints karşılığında alındı.

Eşyadan 1000000000 adet alınmış veya 1 adet alınmış cevabı bu noktada hiç bir şeyi değiştirmeyecektir. Bu eşyalardan ve içerisinden çıkan diğer eşyalardan şu anda yeni sunucularda bulunmamaktadır.