Results 1 to 3 of 3

Thread: Genie hk.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus

Genie hk.

Merhabalar

Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum biraz sitemkâr yazacağım şimdiden özür diliyorum.

Genie'ye kapsamlı bir geliştirme yapılacak mı?

O kadar para veriliyor ve oyunda sw scden sonra en çok tüketilen pus eşyası olmasına rağmen neden bu modüle gerekli özveri gösterilmiyor?

Priestin ölen adama heal atmaya çalışması kadar saçma bir durum yok. Party'nin selameti için eğer pt başkanı/Ölen kişi afk değilse ptden atarak/ayrılarak çözülüyor. Yani genie kullanmanın 1. nedeni afk iken bir seyler yapabiliyor olmak. Işler böyle olunca yine bağımlılık oluşuyor.
    Daha ne için genie kullanıyoruz ki?
    Kaç senedir loop'a bir kontrol ekleyemediniz. Yapacak adam mı bulamıyorsunuz yoksa yazılımcılarınıza yaptıramıyor musunuz?

Attack modundayken r vuruyor mu vurmuyor mu belli değil.

Genie'nin durdurulma durumlarını kullaniciya bırakmalısınız. Seçeneklere eklense fena olmaz. Mage tp yaptığında durdur/devam et gibi.

Party chat handler eklenmeli artık. Yani oyun içinde kullanılan terimleri joblara göre ayırmalı.
    Misal 444 yazan birini mage yanına çekmeli veya +++ yazan kişiye manuel olarak priest buff atmalı gibi

Eğer konu kilitlenmezse güncellemeye çalışacağım veya konuyu okuyan arkadaşlar, genie hakkındaki fikirlerini belirtirse hoş olur.

@Khenarth

FYI

Banned
    Genie kaldırılmalı oyuna zarar veriyor amacı dışında kullanılıyor.

Koreko genie yok exp kasma zor değil günlük görevler arttırılarak 80 level sonrası exp biraz daha kolaylaştırılarak genie kaldırılmalıdır.

Junior Member
    Nickname
    wiLy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Genie kaldırılmalı oyuna zarar veriyor amacı dışında kullanılıyor.

Koreko genie yok exp kasma zor değil günlük görevler arttırılarak 80 level sonrası exp biraz daha kolaylaştırılarak genie kaldırılmalıdır.
    Benım anlamadıgım konulardan bırıde şu bır cok arkadaşımın Warıor karakterlerıne girdim ve exp kasmalarına yardımcı oldum genıe ıle ve ben genıe ayarladıgımda genıe yaratıgı z'ye (target mod) alıyor dıbıne kadar gıdıyor, duruyor ve skıl vuruyor. Ben hep boyle gordum. Macro acan adamların ıse genıesının herzaman yaratıgı z'ye aldıgını ve yaratıga hareketlendıgıne atak vermeye basladıgını ( yanı yolda yururken ) gordum.

Bunda hemen hemen herkes hem fıkırdır dıye dusunuyorum. Pekı anlamadıgım konu barız sekılde macro olan adamların CR'ye vıdeosunu attıgımda ( kı adamın afq oldugunu kanıtlamısım) konu ne gıbı bır bahane ıle sılınır acıklama yapmadan. Ve işin garip tarafı bu macroculardan bırısı suan ıtıbarı ıle KRAL oldu !

Ya bızler genıe hakkında bırsey bılmıyoruz ya da arkadaşlar cok ıyı GENIE kullanıyor!

Tags for this Thread