Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 121
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

LG K8 model telefona NTTNow ile kayıt yapamayan bir arkadaşım adına yazıyorum. "Please Use Device" hatası alıyor. Yani eski bir model değil Android 6.0 versiyonu yüklü. Hatta şöyle söyleyeyim, benim kendi telefonum LG G4 bu telefondan daha eski, ama sorunsuz yükledim ve kullanıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Destek bileti de atıldı bilet numarası : SHA-667-59248
    Last edited by NocturnalCreature; 05-27-2019 at 06:56 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Merhaba,

LG K8 model telefona NTTNow ile kayıt yapamayan bir arkadaşım adına yazıyorum. "Please Use Device" hatası alıyor. Yani eski bir model değil Android 6.0 versiyonu yüklü. Hatta şöyle söyleyeyim, benim kendi telefonum LG G4 bu telefondan daha eski, ama sorunsuz yükledim ve kullanıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Destek bileti de atıldı bilet numarası : SHA-667-59248
    Bu sorunu sadece destek bileti ile çözebilirsin gelecek cevaba göre devam edersiniz

atmış olduğun bileti güncelleme cevap dahada uzar.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Bu sorunu sadece destek bileti ile çözebilirsin gelecek cevaba göre devam edersiniz

atmış olduğun bileti güncelleme cevap dahada uzar.
    Yok güncellemez ama çok tuhaf ya. Hani eski bir telefon olsa anlarım da, değil. Uyumsuzluk durumu olmaması lazım. Neyse bekliyoruz bakalım.

İşin ilginci Android 8 olan telefonda da denemişler bu sefer de hiç kurulmuyormuş. Nasıl bir uygulama bu anlamadım ki 4 senelik telefona sorunsuz kuruluyor, 4 aylık bir telefonda falan nasıl uyumsuz oluyor?
    Last edited by NocturnalCreature; 05-27-2019 at 08:45 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

*Your contact no is not verified. neden böyle bir hata alıyorum ?

Junior Member
    Apple store dan nttnow u indirdim onaylama icin sms gelmiyor !

Junior Member
    uygulamaya code bbeklerken pc bianda kapanıp açıldı yolladığı kodu giremedim tekrar nttnow uygulamasına code göndermiyor yardımcı olabilirmisniz

Nttnow uygulamasında kullanılmamış olarak gözüken 3 adet kodu tek tek denememe rağmen "Geçersiz Doğrulama Kodu; Son aldığınız doğrulama kodunu kullanmanız gerekir." hatası almaktayım.

NTTNOW onayı yaptım Access to this server is currently unavailable for your account bu hatayı alıyorum

Junior Member
    Uygulamayi telefonuma indirdim. ülke kodu ile numarami giriyorum. 60 saniye bekletiyor kod gönderecek gibi ama kod gelmiyor.3 gündür ayni şeyi yaşiyorum bu konuyla ilgilenecek kimse yokmu ayiptir ya.

Junior Member
    Ben 2. Bölümde sikinti yasiyororum ama kod gelmiyorum 60 sn bekliy

Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast