Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 164
    Telefon No girdim sms var 6 haneli telefona gelmiş ama yazıyor Your verification code is 123456 gibisnden
    ama kodu nereye gireceğiz 1 numaralı resimdeki verification sayfası yoktur gelmiyor. provoke etmeden konuşalım lütfen

Junior Member
    Telefonum sony xperia l1 . "Please use device" hatasından bir türlü yeni serverlara kayıt yapamadım.
    Başka telefona kurdum programı şifre benim numarama geldi fakat bu sefer de uygulamada klavye görünmediğinden giriş yapamadım.
    Yardımcı olur musunuz...

Game Master Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Oza_4Jg3yzR2 View Post
    Telefon No girdim sms var 6 haneli telefona gelmiş ama yazıyor Your verification code is 123456 gibisnden
    ama kodu nereye gireceğiz 1 numaralı resimdeki verification sayfası yoktur gelmiyor. provoke etmeden konuşalım lütfen
    Telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gelen SMS i uygulamaya girmek için 1 dakika süreniz bulunuyor, eğer android telefon kullanıyorsanız uygulama telefonunuza sms geldiğinde otomatik olarak smsden şifreyi alıyor. Kayıt işlemini 1 dakika içerisinde yeni sms talebinde bulunarak tekrar deneyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by sultan_44 View Post
    Telefonum sony xperia l1 . "Please use device" hatasından bir türlü yeni serverlara kayıt yapamadım.
    Başka telefona kurdum programı şifre benim numarama geldi fakat bu sefer de uygulamada klavye görünmediğinden giriş yapamadım.
    Yardımcı olur musunuz...
    Android telefonlarda sms ile gelen şifre kodunu telefonlar otomatik olarak çekmektedir, bu nedenle klavye kullanma şansınız bulunmuyor. Şifrenin geldiği Sim kartını uygulamayı kurduğunuz telefona takıp tekrar kayıt olmayı deneyebilirsiniz.

Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Selam @patheoz ,
    Suanda Sam***** J serisi bir telefon Kullaniyorun yine Bu Markasin A Serisi Telefon Almayi Düşünüyorum.
    Suanda J serisi Olan Telefonumda Nttnow proglami Var Bu telefonuma Format atilcak ve A Serisi Bir telefon Kullanacagim bir Sikinti olurmu ?
    Size zahmet bilgi verirmisiniz...

Senior Member
    Telefon değiştirince aynı sim kart ile sorunsuz oynamaya devam edebilir miyiz?

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Tam Sormak istedigim boyle bisiydi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Selam @patheoz ,
    Suanda Sam***** J serisi bir telefon Kullaniyorun yine Bu Markasin A Serisi Telefon Almayi Düşünüyorum.
    Suanda J serisi Olan Telefonumda Nttnow proglami Var Bu telefonuma Format atilcak ve A Serisi Bir telefon Kullanacagim bir Sikinti olurmu ?
    Size zahmet bilgi verirmisiniz...
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Maalesef. Önceden eşleşme yapılmış bir hattı başka telefonda NTTNow'ı şu an için eşleştiremezsiniz.

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Anlaşilan Oyunu Oynayamiyacagiz.

you have already registered with another device HATASI VERİYOR

you have already registered with another device HATASI VERİYOR

linkten indirip telefona attım kurdum buraya kadar sıkıntı yok. telefon numaramı girdim ama mesaj gelmiyor. 100 kere denedim. yardım please

Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast