Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 164
    6 haneli verification code yazacak yeri gelmiyor

Game Master Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IHustlerI View Post
    Patheoz nttnow güncellemesi geldiğinde benim hem destanda hem vegada karakterim var telefon numarası kapandı yeni numara almak zorunda kaldım eğer ntt now güncellemesi geldiğinde hesabıma komple giremicekmiyim ntt now numarasına ulaşımım yok vega girmem mümkün değil diyelim destandaki karakterime giremicek miyim otp sistemi gibi hesaba giriş yerindemi nttnow kodu isticek
    Böyle bir durum şu an için mümkün gözükmüyor, oyuna giriş yapabildiğiniz karakterleriniz ile oyuna giriş yapabilmeye devam edebileceğinizi düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Oza_4Jg3yzR2 View Post
    6 haneli verification code yazacak yeri gelmiyor
    Numaranızı girdikten sonra "Bitti" gibi bir seçenek çıkarda genelde klavyelerde, bu seçeneğe basarak SEND dediğinizde programın en alt bölümünde bir uyarı penceresi çıkıyor mu bakar mısınız ?

(Please use device)

Patheoz verdiğiniz linkten önce pc indirdim sonra tlf aktardım NTTNow açılıyor numaramı yazıyorum (Please use device) diye bir hata alıyorum oyunu 3-4 senedir oynamıyordum tekrar başlıcam cash falanda çekmiştim kaldım öyle otp falan herşeyi hallettım ama bu sorunu aşamadım nasıl olacak acaba

Hayır, send dedikten sonra bir şey olmuyor. Giriş oluyor ama verification sayfası boş

Junior Member
    Merhabalar uygulamayı indirdim telefonuma doğrulama kodu geliyor fakat uygulamada kod girme yerinde klavye veya ekran klavyesinde kodu yazsamda islemiyor oyuna para yatırmayı düşünüyorum servera erişim sağlayabilirsem

Ben 15 benzer isimli karakterlerin illegal activity yüzünden ban yediğini gördüm. Muhtemelen 1 kişiye ait ve illegal bir oyuncu 15 hesap aktivasyon sağlıyor.
    Ben legal oyuncu bir ana karakter ile oynuyorum ve droplarımı satmak için bir tane de pazar karakter açmak istiyorum ve hiç bir kolaylık yapılmıyor. Beni de banlayın lütfen
    Bu kadar kötü olunmaz kaç gündür yardırıyoruz

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1Nerobianco1 View Post
    Patheoz verdiğiniz linkten önce pc indirdim sonra tlf aktardım NTTNow açılıyor numaramı yazıyorum (Please use device) diye bir hata alıyorum oyunu 3-4 senedir oynamıyordum tekrar başlıcam cash falanda çekmiştim kaldım öyle otp falan herşeyi hallettım ama bu sorunu aşamadım nasıl olacak acaba
    Merhabalar, sistemden kontrol ettiğimde yazdığınız profil ile yeni sunuculara giriş yapabildiğinizi görüyorum. Yaşadığınız sorun hala devam ediyor mu?
    "Please use device" hatası genelde uyumlu olmayan akıllı telefonlarda görülüyor, eğer hala sorun yaşıyorsanız buradan geri dönüş yaparak telefon modelinizi bizimle paylaşabilirsiniz ve kontrol edebiliriz.

Hayır, send dedikten sonra bir şey olmuyor. Giriş oluyor ama verification sayfası boş
    Anladığım kadarıyla sanırım uygulamaya sorunsuz şekilde giriş yapabiliyorsunuz fakat verification sayfası boş gözüküyor.
    Yani aşağıdaki 1 ve 2. adımları geçebiliyorsunuz fakat 3. bölümde işaretli olan kısımda herhangi bir kod göremiyorsunuz.

3. bölümde işaretli kısımda onay kodu alabilmeniz için Knight Online websitesindeki "Yeni Sunucu - Kayıt İşlemi" butonuna basarak işlemlere devam etmeniz gerekiyor.

Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir ve bu ekrana telefonunuzda NTTNow için kayıtlı olan telefon numarasını girmeniz ardından "Doğrulama Kodu Gönder" butonuna basmanız gerekiyor. Bu adımların sonucunda telefonunuzdaki boş olduğunu söylediğiniz kod bölümüne kullanmanız için yeni bir kod gönderilecektir.

Quote Originally Posted by 10altay1010 View Post
    Merhabalar uygulamayı indirdim telefonuma doğrulama kodu geliyor fakat uygulamada kod girme yerinde klavye veya ekran klavyesinde kodu yazsamda islemiyor oyuna para yatırmayı düşünüyorum servera erişim sağlayabilirsem
    Kodu girdikten sonra aldığınız bir hata var mı? Telefonunuzun modeli nedir?

Hayır efendim. Milyon kere söyledik Verification sayfası gelmiyor. 1 de yok 2 de yok, 3 olsa ne olacak 1 ve 2 yoksa

1 Yoktur. Gelmiyor ekrana

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    1 Yoktur. Gelmiyor ekrana
    Tekrar selamlar, yukarıda gösterdiğim bölümlerin hiç birine ulaşamıyorsanız bu sizin henüz telefon numaranızı girip sms alma aşamasında olduğunuzu gösterir.

Lütfen telefonunuz ile kısa bir video kayıt edip uygulamayı açıp normal şekilde adımları takip etmeyi dener misiniz?

Tam olarak yaşadığınız problemin ne olduğunu henüz anlayamadım.

Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast