Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 171 to 180 of 180
    Junior Member
    Merhaba ben Nttnow üle üye olduğum halde yeni server lara giriş yapamıyorum kod girişi yapmadım
    Last edited by Manyaqh; 11-03-2019 at 01:40 PM.

Game Master Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Manyaqh View Post
    Merhaba ben Nttnow üle üye olduğum halde yeni server lara giriş yapamıyorum kod girişi yapmadım
    Merhabalar, NTTNow kaydınızı yaptıktan sonra https://www.nttgame.com/knight adresinden NTTGame hesabınızla giriş yapmanız ve ardından YENİ SUNUCU - KAYIT İŞLEMİ butonuna basarak kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyerek izlemeniz gereken adımları öğrenebilirsiniz.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Merhabalar, telefonu sıfırladım. NttNow uygulamasını yeniden kurmak istediğimde başka bir cihazdan zaten oturum açılmış gibisinden bir hata alıyorum. Bu sorun ne zaman çözülür tahminen?

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    şu anda nttnow'da sıkıntı var mı? ben bugün 2 telefon ile denedim olmadı.

F E N E R B A H Ç E

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Merhabalar, telefonu sıfırladım. NttNow uygulamasını yeniden kurmak istediğimde başka bir cihazdan zaten oturum açılmış gibisinden bir hata alıyorum. Bu sorun ne zaman çözülür tahminen?
    Daha önce NTTNow ile kayıt işlemi yaptıysanız tekrar yüklemek zorunda değilsiniz, bu sorunun çözümü hakkında henüz bir bilgi veremiyorum NTTNow kapsamında oyun tarafında bir değişiklik olursa bir mağduriyet yaşamamanız için gerekli adımlar atılacaktır.

Quote Originally Posted by TURALI View Post
    şu anda nttnow'da sıkıntı var mı? ben bugün 2 telefon ile denedim olmadı.
    Aldığınız bir hata var ise bunu bizimle paylaşır mısınız?

Junior Member
    Merhabalar , geçtiğimiz yıl bilgisayarımda bulunan TPT nedeniyle banlanmıştım. Bu yıl yeni bir başlangıç yapmak istiyorum ancak NTTNow tek numara kabul ediyor sanırım. Bunu nasıl çözebilirim.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 0geB3y View Post
    Merhabalar , geçtiğimiz yıl bilgisayarımda bulunan TPT nedeniyle banlanmıştım. Bu yıl yeni bir başlangıç yapmak istiyorum ancak NTTNow tek numara kabul ediyor sanırım. Bunu nasıl çözebilirim.
    Daha önce kullandığınız bir telefon numarası ile tekrar kayıt olamazsınız, yeni bir nttnow kaydı yapmak istiyorsanız yeni bir telefon ve numaraya ihtiyacınız var.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Daha önce NTTNow ile kayıt işlemi yaptıysanız tekrar yüklemek zorunda değilsiniz, bu sorunun çözümü hakkında henüz bir bilgi veremiyorum NTTNow kapsamında oyun tarafında bir değişiklik olursa bir mağduriyet yaşamamanız için gerekli adımlar atılacaktır.
    Teşekkürler. Evet daha önceden kayıt yapmıştım oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum.

Junior Member
    Uygulamayı indirdim numarayı girerken 'please use device' diyo sürekli girmiyor napmalıyım ?

Junior Member
    Merhabalar Ntt Now uygulamasını sıfır aldıgım telefona kurdum uyelıgıme kayıtlı telefon numaramı yazıyorum You have already registered with another device hatası veriyor daha once kayıt yapmamıstım bu sorunu nasıl çözebılırım ilk defa kayıt yapıyorum destege yazdım ama dönus olmadı teşekkürler View Ticket: #ITP-450-94211

hatayı buldum düzelltim oldu teşekkürler
    Last edited by gripas9106; 11-30-2019 at 07:30 PM.

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718