Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 40
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tolaz67 View Post
    Merhabalar herkeslere iyi forumlar;

Arkadaşlar dün itibariyle TPT X diye bir ban yedim. Fakat sebebini bilemiyorum. Sizlere danışmak istedim gerekli ticketları attım. Tüm gün maradonda pazarda duran çar neden böyle bir ban yer bu banın sebebi nedir ? Gerekli makamdaki arkadaşlar dönerler ise çok sevinirim.

Server: Ares
    Nick : LightOffGOD
    Kardeşim peki sana şöyle söyleyeyim. Evdeki eski bir bilgisayarım var sadece knight yüklü içinde ve gerekli driverlar sadece o pcde pazar kuruyorum. Sence içi item dolu bir çarın bulunduğu pcde gereksiz bir program veya başka birşey kullanır mıyım ?
    O koxp açmış diyen arkadaşlar gün gelir devran döner buraya gelir ağlarsanız o zaman görmeyeyim )
    "Ok**y" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "lo***.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Quote Originally Posted by Astraeos1 View Post
    +++++++++++ katılıyorum
    Size daha önce cevap vermiştik.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    "pc" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın "Download" klasöründe yer alan "A** C****.exe" adlı dosyayı kullanmışsınız ve hesabınız kapatılmış. Nerede bir sistem açığı var söyler misiniz?
    ---

Quote Originally Posted by xxtakamx View Post
    ++++++++++ aynen katılıyorum. Israr etmeme ragmen sucumu hala soylemediler. Israrci olmayin diye de mesaj atmislar...
    Siz de TPT program kullanan bir hesap ile aynı IP'den giriş yaptığınız için ceza almışsınız.

Senior Member
    Peki Sayin GM Eryudes, ben size yemin ediyorum kendi ev ve iş yeri internetimiz ve kullanan kimse yok. Yakinimizda da oynayan veya internetimizi paylastigimiz kimse yok. Bu nasil oluyor bunu neden aciklayamiyorsunuz? Eger bana verilen Random IP daha once suc islemisse bunun gunahini neden biz oduyoruz?

Senior Member
    Yani bu su demek mi oluyor? Bir IP suc islemis 5 gun once ve bu IP size denk gelmis. Siz de mi ban yiyeceksiniz GM de olsaniz? Biz bu olayi anlamadik.

Senior Member
    Rica ediyorum herkesin gozu onunde. Eger Knight Online ile ilgili illegal bir program varsa ve siz bunu biliyorsaniz lutfen paylasin, herkes gorsun. Ben sabah 2'lere kadar elle ve Genie ile kasmisim, bir de burada ki insanlara rezil ediliyoruz. Lutfen rica ediyorum siz bana dizini yazin, ben de size olmadigini gostereyim. Eger Register kayitlarimdan bulabiliyorsaniz onu da gozler onune sereyim. Biz kabul ediyoruz 2 account olarak. Kardesim de, ben de...

Senior Member
    Bir de şunu merak ediyorum Sayın Eryudes;

Slotlarda bunu çok duyuyoruz. Geniemiz bitiyor z+r veya z+1 z+2 elle kesiyoruz. Buna yasak mı geldi? Ya da biz illa ki Genie almak zorunda mıyız? 1 ve 2 ile kastettiğim SkillBar'a koyduğumuz ArcShot veya Through Shot.

"Ok**y" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "lo***.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

---

Siz de TPT program kullanan bir hesap ile aynı IP'den giriş yaptığınız için ceza almışsınız.

Eryudesten hat trick geldi

Senior Member
    Umarım o cevap bize de gelir...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KGC View Post
    Eryudesten hat trick geldi
    Resmen kafa attı gitti.Bunu hep yapıyor. Parti kur oy verelim, Cemaat kur müridin olalım diyoruz oralı bile olmuyor.

Senior Member
    dediğin sw ares. en baba itemler bin tl etmiyor zaten. en sağlamından olsan ne olmasan ne?

Junior Member

---

SAYIN ERYUDES BENİMDE
    aganevar34 ıd lı hesabıma ban atılmış
    günlük kontrol sırasında koxp kullandığımın tespit edildiği söyleniyor

EGER kullandıysam ispatını
    bilgisayarımda hangi illegal bir looader exe. oldugunu
    yada hangi illegal hesapla aynı ip den oyuna girdiğimi öğrenmek istiyorum

saygılarımla