Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Hybrid View

Junior Member

Ban sebebim nedir ?

Merhabalar herkeslere iyi forumlar;

Arkadaşlar dün itibariyle TPT X diye bir ban yedim. Fakat sebebini bilemiyorum. Sizlere danışmak istedim gerekli ticketları attım. Tüm gün maradonda pazarda duran çar neden böyle bir ban yer bu banın sebebi nedir ? Gerekli makamdaki arkadaşlar dönerler ise çok sevinirim.

Server: Ares
    Nick : LightOffGOD

bilgisayarda illegal yazılım var. Hırsızın yakalanması için illa evi soyarken yakalanmasi gerekmez, onceki suçların kanıtı olabilir. Bütün TPT X yiyenler pazarda.

Junior Member
    Kardeşim peki sana şöyle söyleyeyim. Evdeki eski bir bilgisayarım var sadece knight yüklü içinde ve gerekli driverlar sadece o pcde pazar kuruyorum. Sence içi item dolu bir çarın bulunduğu pcde gereksiz bir program veya başka birşey kullanır mıyım ?

Quote Originally Posted by tolaz67 View Post
    Kardeşim peki sana şöyle söyleyeyim. Evdeki eski bir bilgisayarım var sadece knight yüklü içinde ve gerekli driverlar sadece o pcde pazar kuruyorum. Sence içi item dolu bir çarın bulunduğu pcde gereksiz bir program veya başka birşey kullanır mıyım ?
    ben 83/5 charla ve üstü full itemli +3 takılı charda adam hile açtığını gördüm daha önce kendini sorgula mesela hiç tbl ve macro gibi birşeyler kullandıysan eğer onlardan dolayı bu sebepten ban yemiş olabilirsin.Şimdi yok o hiç birşey yok diyeceksin sonra yetkili dosyasına kadar söyleyecek sana kapak olcak onun için istersen şöyle iyi bir düşün.

Aynı ip den açmışsın o zaman kospu

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    İçi item dolu charını oynadığın pcden değil de eski pcden koxp açınca yakalanmayacağını sanmışsın ama patlamışsın. gg.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    İçi item dolu charını oynadığın pcden değil de eski pcden koxp açınca yakalanmayacağını sanmışsın ama patlamışsın. gg.
    +1 bencede doğru bir dusunce bu sekilde ban yiyip birde utanmadan buraya gelip konu açılabiliyor yani yuzsuzlukte son nokta

Junior Member
    O koxp açmış diyen arkadaşlar gün gelir devran döner buraya gelir ağlarsanız o zaman görmeyeyim )

Junior Member
    Quote Originally Posted by tolaz67 View Post
    O koxp açmış diyen arkadaşlar gün gelir devran döner buraya gelir ağlarsanız o zaman görmeyeyim )
    +++++++++++ katılıyorum

Senior Member
    ++++++++++ aynen katılıyorum. Israr etmeme ragmen sucumu hala soylemediler. Israrci olmayin diye de mesaj atmislar...