Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 100
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by buraktm12 View Post
    Sayın @Khenarth , arkadaşlar ; kimseyi zan altında bırakmadan bakın samimi soruyorum .
    Eğer bir günlük bir hata derseniz ve videoları çıkarsa olay çok başka yerlere gider dürüst olun bu yüzden (lily npcsinde ön görüm , çok büyük bir user kaybı ve gb düşüşüysü uzun vadede olucak günü kurtarmayın dedim )
    Ve bakın en önemli nokta altta bu drop yazmasaydı böyle bir bugtan nasıl haberiniz miz olucaktı , muhtemelen önceside vardı , öyle bir drop olunca dayanamadı aldı gibi fikirlere sahip insanlara karşı açıklaniz şeffaf olsun lütfen
    Tekrar belirtiyorum, geriye dönük incelemelerimiz devam ediyor ve şu an için gözüken, 26 Mart tarihinde yapılan satın alımlar var ve bunun sistemsel bir hatadan kaynaklandığını düşünmekteyiz.

Quote Originally Posted by DARKTALON View Post
    Bu adamın kaç bin cash çektiği gözüküyor. Buna bakıp bi fikir oluştururlar. Veya bu eşya satın alımı pus ta kaç kişi çektiği de bulunur. Buna istinaden düzenlemeler yapılır. yada yapılmaz mı? kapalı şeyi alıyorsa kaç tane alındığı da bulunmaz
    Eşyanın kapalı ya da açık olmasının bir önemi yok. Oyun içi mağazadan yapılan tüm alışverişler sistemde kayıtlı olarak kalmaktadır.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Tekrar belirtiyorum, geriye dönük incelemelerimiz devam ediyor ve şu an için gözüken, 26 Mart tarihinde yapılan satın alımlar var ve bunun sistemsel bir hatadan kaynaklandığını düşünmekteyiz.

Eşyanın kapalı ya da açık olmasının bir önemi yok. Oyun içi mağazadan yapılan tüm alışverişler sistemde kayıtlı olarak kalmaktadır.
    Başkjalarında oldu mu olmadı mı ne zamandır var yerine başka bir soru yönelteyim. Var olan itemlere ne yapıalcak?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    Başkjalarında oldu mu olmadı mı ne zamandır var yerine başka bir soru yönelteyim. Var olan itemlere ne yapıalcak?
    Eşyaların alındığı/aktarıldığı hesaplar kapatıldı ve bu eşyaların tamamı silinecek.
    Last edited by Khenarth; 03-26-2019 at 08:40 AM.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)

Bu durumları test sunucunuzda yapmanız gerekmiyor mu ? altarda nasıl açılabiliyor kapalı pus eşyaları ve nasıl haberleri oldu bu durumdan alttan dragon egg yazısı geçtikten sonra deneme amaçlı mı almışla
    o dragon egg i alan kişi yetkili birisi mi ?

dragon scale sarı peri hepsini almış olabilirler kısa süreli bir açık verildiyse..

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu adamlar bu eşyaları elden çıkartıp, elde ettikleri paraları sitelere satıp kaar elde edicek, onlara ne tür bir yaptırım yapılacak? Sonuçta NTTGame TR ofisi gb-alım satım yapan sitelere (resmi bayi de olsa) bir yaptırım yapmıyor fakat NTTGame US (Steam) tarafı gb-alım satım yapan karakterleri banlıyor.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Bu adamlar bu eşyaları elden çıkartıp, elde ettikleri paraları sitelere satıp kaar elde edicek, onlara ne tür bir yaptırım yapılacak? Sonuçta NTTGame TR ofisi gb-alım satım yapan sitelere (resmi bayi de olsa) bir yaptırım yapmıyor fakat NTTGame US (Steam) tarafı gb-alım satım yapan karakterleri banlıyor.
    O resmi bayiiler steam'de gb satmıyor mu ? DDDDDDDD

Yetkililer oyunda bir sorun olduğunu forumdan öğreniyor.
    " Altar'da krowaz" şeklinde bir konu olmasaydı yada bu duruma dahil bir ekran görüntüsü olmasaydı yetkililer bu durumdan haberdar olmayacaktı.
    Zaten ilgili konuya bakarsanız " Hayır o krowaz değil, hepa chitin" gibisinden bir savunma dahi mevcut.
    Yanlış ve yanıltıcı bir açıklama yapmayın denmiş. İnanın burada kullanıcıların yaptığı açıklamalar, yetkililerin açıklamalarından daha makul.

Banned
    Quote Originally Posted by xknightdipsy View Post
    O resmi bayiiler steam'de gb satmıyor mu ? DDDDDDDD
    Satıyorlar ama temkinli satıyorlar fazla stok bulundurmuyorlar alı,ş satış arasında farklar fazla. Çünkü cezası var ban politikasında açıkca.

Uskoda ise ban politikasında bir ceza yok yayıncılar dahil olmak üzere açıkca alım satım yapıyorlar ve hiç bir şey olmuyor.

Varsa bir cezası açıkca yazsınlar görelim reportlayalım. Anca reportlayın sözleşmeye göre suç derler yok hesap desteği alamazsınız sanki hacklenince destek alabiliyor restorasyon bile yapılmıyor.
    Last edited by 4ntikor; 03-26-2019 at 09:03 AM.

Senior Member
    Eşyaların alındığı/aktarıldığı hesaplar kapatıldı ve bu eşyaların tamamı silinecek.
    silindiginde hesapları açacaksınız herhalde ? adamın suçu ne sizin sisteminizdeki hatadan.Krowaz alan arkadaş serverın elite upgradecilerinden.

kendi görüşümü belirtmem gerekirse bu olay bugüne ait degil kimseyi kandıramazsınız.En az geçen resetten bu yana yanlışlıkla aktif edilmiş bir durum atı alan üsküdarı degil viyanayı geçti

Junior Member
    Server GG.!