Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Etkinliklerde Etkinliklere Katılıp Ama Oynamayan Oyuncu Sorunu

Merhabalar,

Etkinliklerin artık çok can sıkıcı olduğunu söyleyerek konuya giriş yapmak istiyorum. JR etkinliği oyunda ki en önemli etkinliklerden 1 tanesi. Sabah ve Akşam olmak üzere 2 tane JR var ve bu etkinliklerde herkes Gem kasmak oyunda bir şeyler yapmak için uğraşmaya çalışıyor.

Bir oyunu ayakta tutan şeylerden bir tanesi etkinlik olduğundan insanlar oyunu zevk almak için etkinliklere de zevk almak için katılıyorlar lakin etkinliğe 5-6 tane character ile katılıp hiç biriyle oynamayan insanlar bulunmakta. İnternet cafe sahibi adam 5-6 tane karakter kasmış +70e sırf milletin oyun zevkinin içine etmek için girip a.f.k kalıyor.

Ben reportlamaktan video çekmekten bıktım. GM ekibi işini yapmayacaksa bu oyunu artık bırakma zaman gelmiştir.

Zevk almak için oynadığımız oyun zulüm olmaktan bir öteye gidemiyor.

Neden çözüm önerileriniz yok? JR de a.f.k kalan insanları neden bannlamıyorsunuz? Gerçekten bir çözüm bulmanız gerekiyor bu durum çok can sıkmaya başladı... En azından Sherifflik sistemini geri getirin..

Aşağıya yine afk kalan birinin videosunu bırakıyorum... Gerçekten yeter.
    Last edited by SkCLucky; 03-26-2019 at 09:02 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

#Konu kısa bir süre sonra silinecektir.

Tags for this Thread