Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Red face İntelligence Atacker Priest Hakkında

Merhabalar, Usko oyuncusuyum yıllardır Battle Priest oynuyorum, nerdeyse her çeşit battle priest oynadım, Full Strength, Krowaz Battle Priest Ve Son bir kaç yıldır İnt Battle Priest oynuyorum. Yalnız İnt Battle Priest ile Str Battle Priest arasında şöyle bir sıkıntı var. İkiside aynı atack powera sahip olsalar dahi int Battle Priest daha az vuruyor, sanırım oyundan kaynaklı bir hata diye düşünüyorum. Bu konu ilgilenirseniz sevinirim. İyi günler...

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mali01 View Post
    Merhabalar, Usko oyuncusuyum yıllardır Battle Priest oynuyorum, nerdeyse her çeşit battle priest oynadım, Full Strength, Krowaz Battle Priest Ve Son bir kaç yıldır İnt Battle Priest oynuyorum. Yalnız İnt Battle Priest ile Str Battle Priest arasında şöyle bir sıkıntı var. İkiside aynı atack powera sahip olsalar dahi int Battle Priest daha az vuruyor, sanırım oyundan kaynaklı bir hata diye düşünüyorum. Bu konu ilgilenirseniz sevinirim. İyi günler...
    Selam dostum, itemler hakkında bilgi verir misin? Birde yapabilirsen yaratık keserken video vs. çekersen ilgi görebilir

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mali01 View Post

str battle priest saf saldırı yapar yani fiziksel saldırı olarak vurur, int battle priest mental saldırı yapar. sanırım uskoda çalışmayan bikaç özellikten biri de bu..

Junior Member
    Silinme sebebi
    Yorumumun silmek istediğim için editliyorum
    Last edited by LightFury; 06-27-2019 at 03:52 PM.

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    2350 ap int priestim var 80 lwl.

ruahue +7 lupus + 7 255 int. takılar full sıfır max int veren ne varsa.

goleme 2800-3100 arasında vuruyorum.

tatmin edici mi ? iyi kötü 3.5k görmem gerekiyor tabi bence bu oyun dinamiği neye göre bilemiyorum.

damage olarak fena değil ancak bu kadar stat kaybıyla, aynı ap ile str daha fazla vuruyorsa bi dengesizlik var demektir bu.

sadece kendisi verebildiği str 30 skilli var str bp iken ekstra bir de. int 30 skilli bu bağlamda gözden geçirilebilir.

bunun dışında int priestler heal debuff buff atmak dışında aktif oyuna katkıları çok düşük.