Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Benim üstüme düşmez bu iş ama öneri işte.

Öncelikle biz işin arka planını bilmiyoruz. Mgame mi yoksa Ntt mi bu oyunu yönetiyor onuda bilmiyoruz ama birşeylerin çok ters gittiği kimseye birşey danışılmadan yapıldığı bariz. isyanım verilen yanlış kararlar ile serverlerin boşalmasına ve arkadaşlarımın oyunu bırakmasına. Zar zor başlattığımız adamlar bile chaostaki koxp, slotlardaki koxp yüzünden bıraktı oyunu, eski ortamımızı kurmaya çalişirken gene kaldık başbaşa. Birşeyler değiştirilmeye çalişiliyor sürekli oyunda, bu görüyorsunuz ki hiç bir şekilde fayda etmiyor bırakalım her zamanki gibi devam etsin sadece iyileştirme yapalım köklü değişiklikler artık cok yıprattı bu oyunu. Bence oyun konusunda, piyasa konusunda olaya oyuncuların gözünden bakabilcek bir danışman alınız

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    2.5 3 yıldır uskoda aktif şekilde oynuyorum gelen güncellemelere ve nttgamenin güncellemeleri verdiği tepkileri göz önüne alırsak sanırım mgame bu oyunu yeterince ciddiye almıyor hayır kazançta kötü değil dolar fırlamasına rağmen herkes full puss dolaşıyor bende merak ediyorum mgame ne zaman bu oyunu adam edecek. Mgame kalsa yeni serverlara 2 ayda krowaz utc getirecek nttgame frenliyor adamları bildiğin. Sorun bizde değil sorun mgame de