Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

günlük questin cz de ne işi var ya kalksın yada cz den kalksın

günlük quest geldi daha 1 kere yapamadım. 1 tane asas geliyor tek atıp gidiyor bir tane mage geliyo expe yatıyorum. günlük quest yapıcam diye 1lvl düştüm hala günlük quest yapamadım. bu ne saçmalıktır ya. ne işi var günlük questin cz de arkadaş sıkıntılı mısınız siz ?
    kaldırın olmasın günlük quest falan ne gerek var.
    sırf cz de millete yem bulmak için saçma sapan icatlar çıkarıyosunuz.
    bu konuyuda eminim ki sileceksiniz, çünkü sizin işiniz işinize gelmeyenleri susturmak

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    queste ihtiyacı olan adam czye çıkacak kadar kendini tamamlamamıştır diye düşünüyorum
    Czde pkya çıkan kişide queste ihtiyaç duymayacak kadar charını tamamlamıştır diye düşünüyorum yine
    oyuna yeni başlayan, yeni char açan kişiyi kurtlar sofrasına atarak tekletmenin mantığını daha yerleştiremedim
    garip

Senior Member
    yapamıyorsan yapma birader zorlamı yaptırıyorlar sana questi sen yapamıyorsun diye niye quest kaldırılıyor onu anlamadım

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Ya çıplak charla ben de yapacağım ya da kimse yapmasın. Bu nasıl bir anlayıştır ya neden bu kadar bencilsiniz ? Yapamıyorsan yapmazsın eslantta 4 tane bosscuk keselim set silah dizelim bu çok kolay değil mi ? Azıcık cz havası aldırın uruktaki genie charlarınıza

@lRunnerr beynini rafa kaldırmış arkadaşım. günlük quest eslantta bütün serverlarda ???? yeni serverde neden cz de ? kalsın zamanı geldiğinde getirsinler eslanta
    niye cz de yani. zaten bi süre sonra cz den kalkacak tekrar eslanta gelcek. hayvan gibi charı olmayanlar günlük quest yapamıyo
    hayvan gibi olanlar günlük quest yapıp +9 basıyo bumu adaletli bir oyun

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yani diyor ki arkadaş günlük QUEST olmasa ( 10 günde 1 alacak) ki daha yeni çıktı
    +9 basamıcak bu adam Buy quest item +9 basacamda.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tyrannicallll View Post
    @lRunnerr beynini rafa kaldırmış arkadaşım. günlük quest eslantta bütün serverlarda ???? yeni serverde neden cz de ? kalsın zamanı geldiğinde getirsinler eslanta
    niye cz de yani. zaten bi süre sonra cz den kalkacak tekrar eslanta gelcek. hayvan gibi charı olmayanlar günlük quest yapamıyo
    hayvan gibi olanlar günlük quest yapıp +9 basıyo bumu adaletli bir oyun
    beynini rafa kaldıran sensin yeni serverlar ile eski serverları karşılaştırıyorsun zeka küpü seni krowaz utc mi var yeni serverlarda mitril eski serverlarda orta seviye armor yeni serverda en iyi armor az beynini kullan karşılaştırma yaparken

Not: Bu oyunda adalet hiç olmadı parayı basan hep üstündü illa adalet istiyorsan git gb ve para ile item satışını engelletmeye çalış
    Last edited by lRunnerr; 03-31-2019 at 06:38 AM.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    GerÇekten saÇmaliyorlar. Tek dÜŞÜndÜklerİ bence '' hÖÖĞ bu czdekİler +9 chdlerİ ( ! ) +10 İtemlerİ Çabucak basti mİlyarlar yatirdilar ama hemen soĞumasinlar bİz bunlara fakİr kesİmden (!) 3-5 free np ayarlayalim'''' dedİler ve eslantta olmasi gereken her oyuncunun hakki olan gÜnlÜk questİ czye taŞidilar. Ntt ne zaman sİzlerİ ŞaŞirtti kİ?

İnsanları oyundan soğutmak için yapılan bir güncelleme. Mafyalar, para babaları kesecek adam bulsun da ego tatmin etsin.
    klasslar arası devasa fark + tl basmakla açığa çıkan item farkı + kur + koalisyon + ... = Never CZ, Only jr ft.
    Bu gidişle wormları, pazarı da czye getirecekler adam yok czde diye.

Czde adam olmadığı için oyun kötüye gidiyor algısı yanlış. Kötü giden şeyler olduğu için czde adam yok. Yazan çizen de yok bu durumu, demek ki insanlar zamanında çok uyarmış, aksiyon alınmayınca kabullenmiş.
    İllegale yönelişin de sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AquiLaNi View Post
    İnsanları oyundan soğutmak için yapılan bir güncelleme. Mafyalar, para babaları kesecek adam bulsun da ego tatmin etsin.
    klasslar arası devasa fark + tl basmakla açığa çıkan item farkı + kur + koalisyon + ... = Never CZ, Only jr ft.
    Bu gidişle wormları, pazarı da czye getirecekler adam yok czde diye.

Czde adam olmadığı için oyun kötüye gidiyor algısı yanlış. Kötü giden şeyler olduğu için czde adam yok. Yazan çizen de yok bu durumu, demek ki insanlar zamanında çok uyarmış, aksiyon alınmayınca kabullenmiş.
    İllegale yönelişin de sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.
    ellerinden bal damlamış çok haklısın