Results 1 to 5 of 5

Thread: CR Cevabı

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)

CR Cevabı

Lureden cr'ye attığım rapor a sağolsun videoda birşey görmüş demek ki perimones hiç tpt yazmadığım halde Luring + tpt şüphesi olarak etiket atmıştı. Bu etiket atıldıktan sonra saat 23.00 olmadan sabah saatlerinde arşive taşındı. Hocam takip etsem bile arşive taşınma saatiniz belli değil ki ben şimdi cevabı nerden öğreneceğim ? Adam kesinlikle ban yiyecek evet ama ben neden bunun sonucunu göremiyorum ???

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

CR bölümünde yaşanan yoğunluk nedeniyle yanıt verilen konular gün içerisinde birden fazla arşiv bölümüne taşınmaktadır. Ve kurallar gereği arşiv bölümüne taşınan konular sadece yetkililer tarafından görülmektedir. Ek bir bilgi de verilmez.

Herhangi bir konuda öneriniz ya da şikayetiniz var ise Gm Team Lead: Khenarth ya da Mod Team Lead: Scorp_lion'a mesaj gönderebilirsiniz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Mesaj göndersem o kalabalıkta pek dikkate alınıp cevaplanacağını sanmıyorum. Sadece sonucu kesin ban veya hapis gibi cezalar olduğu zaman bu konuyu arşive direk taşımak yerine sonuç bildirildikten sonra arşive taşınsa daha iyi olmaz mı ? Ayrıca şimdi ben kişinin ceza alıp almadığını (yetkili etiketinden de videomdan da kesin eminim ceza alacağına) durmadan o sunucu senin bu sunucu benim gezip de adamı kontrol ederek mi kontrol edeceğim ? Bu size biraz saçma gelmiyor mu ?

benim yazım neden siliniyor sayın mod gerçekler zorunuza mı gidiyor ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Mesaj göndersem o kalabalıkta pek dikkate alınıp cevaplanacağını sanmıyorum. Sadece sonucu kesin ban veya hapis gibi cezalar olduğu zaman bu konuyu arşive direk taşımak yerine sonuç bildirildikten sonra arşive taşınsa daha iyi olmaz mı ? Ayrıca şimdi ben kişinin ceza alıp almadığını (yetkili etiketinden de videomdan da kesin eminim ceza alacağına) durmadan o sunucu senin bu sunucu benim gezip de adamı kontrol ederek mi kontrol edeceğim ? Bu size biraz saçma gelmiyor mu ?
    Hiç bir oyuncu raporlama yapmak zorunda değildir. Önerilerinizi yukarıdaki ekip liderlerine dile getirebilirsiniz.

Quote Originally Posted by wizardbusterrrr View Post
    benim yazım neden siliniyor sayın mod gerçekler zorunuza mı gidiyor ?
    Forum kurallarına uygun olmayan yazılar silinir. Şu anda kurduğunuz bu cümle bile uygun değildir. Bu üslüp ile yorum yapmaya devam etmemenizi ve forum kurallarını okumanızı rica ediyorum.