Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Titanda Trade atiyor.

Merhaba Sirius halkı ;
    Başlıktanda anlayacağınız üzere x clani Ks için girdikleri Titan slotunda Afk arkadaşlarımıza Trade atarak oyun kurallarini hiçe saymaktadir. resimdede görmüş olacağınız gibi x adlı şahis trade atiyor partisinde clan başkanida bulunuyor ve herhangi bir özür dileme olmaksiniz üstüne beni ilgilendirmez diyip ks sine devam ediyor. Ks atılır ama TRADE atılmaz. CR bölümünede şikayetimizi yazdık Bu clanin nasil insanlardan oluştuğunu anlayın diye açıyorum bu konuyuda. Herkese iyi oyunlar.
    Last edited by GamesDepot; 03-26-2019 at 03:40 AM.

Emin ol şaşırmadım bu x Clanından 1 2 kişide geceleri bize aynısı yapıp slotta öldürmeye calıstılar videolarını alıp gönderdik bakalım haber bekliyoruz
    Last edited by GamesDepot; 03-26-2019 at 03:40 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun Kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports dışında işlem yapılmamaktadır. Genel bölümlerde bu tarz konular açmayın.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Ben adamları ifşa ediyorum Admin sen isimleri kapatıyorsun CH den de hiç bi yaptırım yapılmıyor niye insanları kolluyosunuz birakın hatalarının dersini alsınlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DatcaBura View Post
    Ben adamları ifşa ediyorum Admin sen isimleri kapatıyorsun CH den de hiç bi yaptırım yapılmıyor niye insanları kolluyosunuz birakın hatalarının dersini alsınlar.
    Bahsettiğiniz şey forum kurallarına aykırıdır. Kanıtlı olsun ya da olmasın herkesin görebileceği genel bölümlerde bu tarz konuların açılması yasaktır.

Şikayetlerinizi forumda bulanan Cheat reports bölümüne yapmalısınız.