Results 1 to 9 of 9

AFK farm tamamen kaldırılmalı !!

Şu afk kalıp 24 saat boyunca slotlara karabasan gibi çöken insanlardan bıktık. Tek charla drop alamayınca yedek charları oyuna sokuyorlar üstüne yok ben server başından beri burda farm yapıyorum yok gitmezsen 4 char sokarım hiçbir şey alamazsın gibi ucuz tehditler cabası.
    Chat görevi var 5 tane goblet lazım ya slotuna edeyim mecburen ks attım toplamak için ard arda 4 kutu aldım bir an da 4 kişi oldular. Adam diyor senin yüzünden oyuna charları soktum gördüğüm slotta ks atacam.

Uruk slotlarının tamamında ve manticore slotlarında dropların azalması gerekiyor.Nasıl cardinal farmı bittiyse bunlarında bitmesi lazım.
    Onun yerine eslantta ki- gargoyle-crimson wing-doom soldier- doom knight- troll-apostle dropları arttırılmalı.Eslantta binlerce boş boş duran mob var.

Nasıl mageler elle 3 saat dönüyorsa nasıl archlar 3lü 5li 3 saat elle slot dönüyorsa onlarda dönecekler.

Junior Member
    Afk farm demek, dünyalar kadar pus satışı demek. Söylediklerine %100 katılıyorum oyunu oyun olmaktan çıkarıp ticarete döndüren şeylerden bir tanesi afk farm ancak oyun şirketinin ilk hedefi para kazanmak ikinci belki üçüncü hedefi oyuncularına daha fazla keyif vermektir malesef. Söylediğin gibi afk farm tamamen kaldırılsa oyuncuların alacağı keyif üçe katlanır ancak şirket bundan maddi anlamda zararlı çıkacaktır.(Belki uzun vadede kaliteli oyuncu kitlesini artırıp maddi anlamda zarar etmeyebilir ama bu bir muamma) Politikalarına aykırı olduğunu düşünüyorum. Öyle bir durum olmayacak fikrimce

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Çöp Slotlarina Nasil Operasyon Yapildiysa Uruk hai / Uruk Blade / Uruk Tron a da Aynisi Bekliyoruz.

Quote Originally Posted by Tommy_Shelby View Post
    Afk farm demek, dünyalar kadar pus satışı demek. Söylediklerine %100 katılıyorum oyunu oyun olmaktan çıkarıp ticarete döndüren şeylerden bir tanesi afk farm ancak oyun şirketinin ilk hedefi para kazanmak ikinci belki üçüncü hedefi oyuncularına daha fazla keyif vermektir malesef. Söylediğin gibi afk farm tamamen kaldırılsa oyuncuların alacağı keyif üçe katlanır ancak şirket bundan maddi anlamda zararlı çıkacaktır.(Belki uzun vadede kaliteli oyuncu kitlesini artırıp maddi anlamda zarar etmeyebilir ama bu bir muamma) Politikalarına aykırı olduğunu düşünüyorum. Öyle bir durum olmayacak fikrimce
    Ben elle farm yapıyorum onlar gibi dc prede alıyorum oto pette alıyorum sadece bir genieye para vermiyorum bir ex kasarken genie alıyorum.

Senior Member
    Uruk slotlarından bus ve türevi kaldırılırsa herhangi bir sorun kalcağını düşünmüyorum.Bus tamamen CZ odaklı olmalı.Ayrıca aoc slotunun da eslanttaki ile eşit seviyeye getirilmeli.

Junior Member
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Uruk slotlarından bus ve türevi kaldırılırsa herhangi bir sorun kalcağını düşünmüyorum.Bus tamamen CZ odaklı olmalı.Ayrıca aoc slotunun da eslanttaki ile eşit seviyeye getirilmeli.
    Server başından beri uruk blade'de kasarım bir tane bile bus attığını görmedim. Bırakın para kasmayı genie parası bile çıkmıyor uruklarda bir hatanız olmalı.

Banned
    Genie kaldırılmalı bu oyuna en fazla zarar veren şeylerden biri.

Junior Member
    Genie exp kasılması için yapılmış bir şey ama birincil olarak drop ve para kasmaya yönelik bir şey olarak kullanılıyor artık. Herkes bir yere koyuyor ve item düşürüyor bedavadan. Atıyorum günde bu sayede binlerce mirage dagger giriyor server a ve bizim farmlayıp düşürdüğümüz mirage dagger ın değeri kalmıyor.
    Genie kullanan kişiler drop gelmesin.
    Onu geçtim bu genie altı macro ve hile kullananlar var, neredeyse yarısı böyle ama bunlar cezalandırılmamakta.
    ''(e) Hile Programları. Adaleti sağlamak için, Şirket macros, bots, veya mouse emulators vb. hile programlarının kullanımına izin vermez. Eğer bu hile programlarını kullanırsanız, aşağıdakiler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki sonuçlara maruz kalabilirsiniz:
    (i) Şirket hesabınızı süresiz olarak askıya alabilir;
    (ii) Şirket hesabınızı sonlandırabilir ve
    (iii) Şirket size karşı diğer her türlü yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.''
    Bunu uygulayacaksın. Şunu uygulatmak için ticket atıyoruz, forumda konu açıyoruz, discord da mesaj gönderiyoruz. Hiç bir şey yok

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sivalyantt View Post
    Server başından beri uruk blade'de kasarım bir tane bile bus attığını görmedim. Bırakın para kasmayı genie parası bile çıkmıyor uruklarda bir hatanız olmalı.
    La bırak Okçumu bozmadan önce uurk tronda kasıyordum saatlik 5m alıyordum buss ms hariç.Buss seri atmıyor zaten.Ms güzel atıyor ama.Sırf kimse salça olmasın diye slotu kötüleme