Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Öncelikle hayırlı günler dilerim. Twitchte canlı olarak ban yedi hiç birşey kullanmadan

sınırsız bir şekilde ban yedim gaddarlıktır lütfen o kadar emegim var benim

karakterim maradonda durduk yere ban yedi ve ilk kez ban yemiş bulunmaktayım

ne yapacagıma dair hir bir şey bilmiyorum zaten zamanım yok afk duran hesap yani

oyuna giriş yaptıgımda TBT X diye bir hata veriyor ilgilenmenizi arz ederim

herhangi bir illegal program kullanmadım slota veya jr esnasında afk kalmadım

bir kişiye pm veya all chat'ten küfür dahi etmedim sadece maradonda hesabımı bırakıp

dışarı çıktım ve dc yemişti hesap girmeye çalıştıgımda ise TBT X diye bir hata aldım ilgilenmenizi arz ederim.

SERVER: (VEGA)

Kunlanıcı Adı: cunuvar2334

Yasaklanma tarihi : 25-03-2019
    Last edited by Thedark23_21; 03-25-2019 at 05:56 PM.

Senior Member
    Allah boş duranı sevmezmiş.Nttgame de sevmiyo herhalde. Ban yiyenler hep 'otururken' ban yiyo

Junior Member
    Eryudes merhabalar. Size Discord' dan ulaşmak imkansız neredeyse o nedenle buradan yazıyorum. Ben Suriyede Askeri personel olarak görev yapıyorum ve bugün CZ' de iken bir anda disconnect oldum ve TPT IP MATCH hatası aldım. Birçok yerden araştırdım ve bunun ıp de kullanılan bir illegal yazılım tespiti sonucu olabileceği sonucuna vardım. Ben burada telefonumun internetinden giriyorum. yetmediği zaman askeri bölgede 120 kişinin kullandığı bir internet ağından bağlanmak zorunda kalıyorum. Ve bağlandığım IP' den kimin ne kullandığını kontrol etmemin imkanı yok. Ama bilgisayarımı araştırırsanız oyun geçmişimi araştırırsanız hiç bir illegal yazılıma bulaşmamış olduğumu göreceksiniz. Ticket da attım bu konuda. Burada kafamı dağıtmamı sağlayan tek etken bu oyundu. Yardımını rica ediyorum.

Member
    Nickname
    Mertz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    Allah boş duranı sevmezmiş.Nttgame de sevmiyo herhalde. Ban yiyenler hep 'otururken' ban yiyo
    Hocam hesabım inceleme altında,neyden ötürü inceleme altında olduğunu bilsem inan ben yetkili arkadaşlarla her türlü iş birliğine açığım
    Nezaketten yoksun bir tutum sergilediklerini düşünüyorum.
    Çünkü ortada ban yememi gerektirecek herhangi bir somut delil saptıyamazlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Thedark23_21 View Post
    Öncelikle hayırlı günler dilerim. Twitchte canlı olarak ban yedi hiç birşey kullanmadan

sınırsız bir şekilde ban yedim gaddarlıktır lütfen o kadar emegim var benim

karakterim maradonda durduk yere ban yedi ve ilk kez ban yemiş bulunmaktayım

ne yapacagıma dair hir bir şey bilmiyorum zaten zamanım yok afk duran hesap yani

oyuna giriş yaptıgımda TBT X diye bir hata veriyor ilgilenmenizi arz ederim

herhangi bir illegal program kullanmadım slota veya jr esnasında afk kalmadım

bir kişiye pm veya all chat'ten küfür dahi etmedim sadece maradonda hesabımı bırakıp

dışarı çıktım ve dc yemişti hesap girmeye çalıştıgımda ise TBT X diye bir hata aldım ilgilenmenizi arz ederim.

SERVER: (VEGA)

Kunlanıcı Adı: cunuvar2334

Yasaklanma tarihi : 25-03-2019
    Oyundaki nickin neydi?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mxqos View Post
    Hocam hesabım inceleme altında,neyden ötürü inceleme altında olduğunu bilsem inan ben yetkili arkadaşlarla her türlü iş birliğine açığım
    Nezaketten yoksun bir tutum sergilediklerini düşünüyorum.
    Çünkü ortada ban yememi gerektirecek herhangi bir somut delil saptıyamazlar.
    Senin için yazmadım hocam. Dizin yiyip kaybolanlara ithafen bir gönderme yaptım. Seni bir yerden hatırlıyorum hem maneste oynamış mıydın?

Member
    Nickname
    Mertz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    Senin için yazmadım hocam. Dizin yiyip kaybolanlara ithafen bir gönderme yaptım. Seni bir yerden hatırlıyorum hem maneste oynamış mıydın?
    Çok kısa süre oynadık.21'inde karakterimi boşalttım.Sirius'a başlayacaktım.NTTNow kurdum 15 Dakika sonra askıya alındım.
    Açıkçası NTTNow kurmuş olmasam çok peşinde koşacağım bir durum değil.Lakin arkadaşlar beni haksız şekilde 4 gündür askıda bekletiyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"MERT" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "a**b**" adlı klasördeki "lo*****.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız kapatılmıştır.
    Sayın Eryudes Ben neden ban yedim bana da kanıtınız var mı? Ticketime bu cevabı aldım ''Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. '' Fakat böyle bir şey imkansız olduğunu söylüyorum. Çünkü kullandığım internette tek bir hesapla oynuyorum o da bu hesap. Hesabımı da kimseyle paylaşmıyorum. Hile kullanmayı bırakın bu internette oynanan başka bir ID yok. Niye kimse yardımcı olmuyo

Senior Member
    Hepiniz mert gibisiniz. Adı mert ama kendi mert değil. Yalanları kendinize kalkan edinmişsiniz. Yediğiniz banların hiç birinin yanlışlıkla olduğuna inanmıyorum ve beni inandıramazsınız. burada ağlamayın. umarım daha bir çok hesabınız ban yer. sizin gibi leş oyunculardan bu oyun kurtulur.

Member
    Nickname
    Mertz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Hepiniz mert gibisiniz. Adı mert ama kendi mert değil. Yalanları kendinize kalkan edinmişsiniz. Yediğiniz banların hiç birinin yanlışlıkla olduğuna inanmıyorum ve beni inandıramazsınız. burada ağlamayın. umarım daha bir çok hesabınız ban yer. sizin gibi leş oyunculardan bu oyun kurtulur.

Hocam benim de Adım Mert
    Ve hesabımın inceleme altında olması için herhangi bir sebep yok.Kimseyi oyun içinde rahatsız etmedim.
    Taşkınlık yapacak herhangi bir olayın fitilini ateşlemedim.
    Herhangi bir illegal yazılım ve ya donanım bulundurmadım.
    Benim neden incelemede olduğumu izah etsinler özür dileyip-tüm düşüncelerinde haklı olduklarını belirteceğim.
    Göreceksin hiç bir yetkili neden inceleme altında olduğumu gelip buraya belirtemeyecek.
    Ben her şeye rağmen iş birliği teklif ediyorum bak