Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eryudes haftada bir gelip birine bilgisayarının x kısmında koxp var diyince yüzlerce kişi seviniyoruz. Bravo eryudes lafları uçuyor o kadar yetkili birini bulamıyoruz ki arada eryudesi görünce seviniyoruz. Bu aslında her dakika her saat yapılması gereken bir şey ama o kadar alıştırmışlar ki oyuncularını umursamamaya bunlarla seviniyoruz.

Junior Member
    ersuyes beyy ben neden hapise atildim bide onu desene bana

Junior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Ben niye yemiyorum
    sende yersin bi gun merak etme.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"MERT" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "a**b**" adlı klasördeki "lo*****.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız kapatılmıştır.
    Bu arkadaşa kanıt gösteriyorsanız bize de kanıt göstermeniz gerekir. TPT Ip Match sebebiyle banlandım. Evimdeki internette tek karakterle oynuyorum, başka oynadığım herhangi bir karakter bulunmamakta ve hesabımı kimseyle paylaşmıyorum. Bu sebepten dolayı hile kullanan bir hesapla aynı Ip de olmam imkansız. Haksız yere hesabım kapatıldı ve kimse yardımcı olmuyor :/

Junior Member
    Quote Originally Posted by ThatsQk View Post
    Bu arkadaşa kanıt gösteriyorsanız bize de kanıt göstermeniz gerekir. TPT Ip Match sebebiyle banlandım. Evimdeki internette tek karakterle oynuyorum, başka oynadığım herhangi bir karakter bulunmamakta ve hesabımı kimseyle paylaşmıyorum. Bu sebepten dolayı hile kullanan bir hesapla aynı Ip de olmam imkansız. Haksız yere hesabım kapatıldı ve kimse yardımcı olmuyor :/
    bende bi kanit bekliyorum kardesim kac gundur ama yooook.deseler ki su yuzden hapise girdin eyvallah dicem.ama yok abi hic bisey yapmadim hile hurdayla isim olmadi olmazda.durduk yere karakter hapise gitti gelde bu oyunu oyna...

Junior Member
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Hepiniz mert gibisiniz. Adı mert ama kendi mert değil. Yalanları kendinize kalkan edinmişsiniz. Yediğiniz banların hiç birinin yanlışlıkla olduğuna inanmıyorum ve beni inandıramazsınız. burada ağlamayın. umarım daha bir çok hesabınız ban yer. sizin gibi leş oyunculardan bu oyun kurtulur.
    Sen ne cok biliyon ya.İnsallah benim basima gelen senin basina gelir.Ben hile hurda hicbisey kullanmadim kullananlarinda Allah b. versin.Emin ol kullanmis olsam bu kadar ugrasmazdim forumda.

Senior Member Aezerian's Avatar
    Nickname
    PanaremaS
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HYDRA
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    ohhh ohhh ohhh ohhh bitiyor lanet olasıca

Senior Member
    Crlere gec bakiliyo baya baya ve chaoslarda nickler gÖzÜksÜn kxperleri biz video cekip atariz size

Junior Member
    Öncelikle kolay gelsin iyi çalışmalar. Gm bey JOSEMAUROVASCONCELOS adlı hesap v3 de hiç bi hile ve koxp olmamasına ragmen tpt ip ban yemiştir.Bunu gönül rahatlıgıyla yazıyorum çünki herhangi bi hile vb şey yoktur. 3. switch preyle 2 haftadır aynı partyle exp kasıyodu. İstediginiz bütün değelerimin üstüne yemin ederek bunu size sunabilirim. Anlayışınız için teşekkür ederim nedenini ögrenmek isterim kolay gelsin

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

25.03.2019 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 94, banlanan oyuncu sayımız ise 325 olmuştur. Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    Karakter Adı: chimpynust
    Sunucu: altar
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 25 03 2019

Öncelikle nttgame"e bizlere kendimizi açık ve özgürce savunma hakkı verdiği için teşekkürü borç bilirim.
    Karakterim 25 03 2019 tarihinde bloklandı. bu hesapla Koxp kullanmam veya koxper parti dediğimiz partilere
    girmem söz konusu olamaz çünkü elle ve genie ile kastım.
    BAN YEME NEDENİM OLABİLECEK 1. OLAY
    DAHA ÖNCE KOXP KULLANDIM BANLANDIM AMA HAKKETTİĞİM İÇİN TİCKED BİLE ATMADIM FORUMA KONU AÇMADIM HAKKETMİŞTİM ÇÜNKÜ AMA BU KARAKTERİMLE HİÇBİR ZAMAN KOXP AÇMADIM . BU BU HESABIMLAKOXP KULLANAMDIM.BU HESABIM BAN YEMEDEN ÖNCE KOXP PROGRAMLARINI SİLDİM OYUNUDA SİLİP TEKRAR YÜKLEDİM BAN YEMEMEK İÇİN MAGDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ TALEP EDİYORUM.
    BAN YEME NEDENİM OLABİLECEK 2. OLAY
    En son banlanmadan önceki gün 24 03 2019 tarihinde altar 2 camp 2 boro slotunda genıe ıle kasıyordum. dc yedim geri geldim partye gırmek ıstedım almadılar partye bende sinirlendim ks party kurdum. genie acıkken dıger partyden hızlı atack yapmak ıcın mobun cıkacagı yere yürüyüp elle zr yaparak atak yapıyordum.
    Ks attıgım partyden biri video alıyorum sende makro var diye şikayet edicem dedi ben de olmadıgı için gayet rahat davrandım ve şikayet edebilecegini söyledim.

oyuna girmek istediğimde ise hesabımın bloklandığını gördüm.

Olumlu veya olumsuz her kararınıza saygı duyarım selametle kalın.
    Karakterimle ilgili ne yazık ki elimde ksc video vs materyal yoktur
    Last edited by sendomen3413; 03-26-2019 at 05:14 AM.