Results 1 to 9 of 9
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad

Günlük giriş etkiliği hk

Merhabalar,

Günlük giriş etkinliği başladığından beri aralıksız hergün oyuna girmeme rağmen siteden kontrol ettiğimde pazar günü (dün) giriş yapmamış görünüyorum böyle olunca en sondaki kanadı alma şansım kalmıyor bunun düzeltilmesi mümkünmüdür

https://i.hizliresim.com/QLOjQj.png

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bende de durum aynı yapmamız gereken bir şey var mı yoksa düzeltilecek mi ?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Bende de durum aynı yapmamız gereken bir şey var mı yoksa düzeltilecek mi ?
    Valla bende bilmiyorum yetkili biri gelip yardımcı olur heralde zaten loglardan falan belli olur bir problem olacağını sanmıyorum

Junior Member
    ntt game hangi etkinliği eline yuzune bulaştırmadıki ? yapmanız gereken çok basit sadece oyuna girmek diyo. Bende bir bugun girmiş gozukuyorum peh peh..

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 06RECC View Post
    ntt game hangi etkinliği eline yuzune bulaştırmadıki ? yapmanız gereken çok basit sadece oyuna girmek diyo. Bende bir bugun girmiş gozukuyorum peh peh..
    Oyuna gireceksin + olarak sitede etkinlik sayfasına da gireceksin. Sadece oyuna girmek yetmiyor.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Oyuna gireceksin + olarak sitede etkinlik sayfasına da gireceksin. Sadece oyuna girmek yetmiyor.
    etkinlik açıklamasında oyuna girin siteden ödülünüzü alın yazıyor pazar gününe denk gelen bir ödül olmadığı için girmedim büyük ihtimal hatırlamıyorum ayrıca oyuna giriş etkiniği bu saçma değilmi sence

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Phantom1905 View Post
    etkinlik açıklamasında oyuna girin siteden ödülünüzü alın yazıyor pazar gününe denk gelen bir ödül olmadığı için girmedim büyük ihtimal hatırlamıyorum ayrıca oyuna giriş etkiniği bu saçma değilmi sence
    Ödül olsun olmasın siteyede oyunada her gün düzenli giriş yapmanız lazım tüm ödülleri almak için aksi halde süre sıfırlanır.

sabit konuda hersey açıkca yazıyor.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...Etkinli%C4%9Fi

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Forumda açıklaması var ama bu tarz şeyleri incelemeniz lazım. Ödül olmaması girmene gerek olmaması anlamına gelmiyor. Ödülleri 2 günde bir veriyor ama her gün giriş yapman gerek. Hem oyuna hem de siteye.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben de sadece oyuna girilsin oyundaki event sayfası üzerinden ödüller alınsın vs. gibisinden isterim ama öyle değil malesef. Bu etkinliğe saçma demek de mantıklı değil yapan adam böyle yapmış işte ne yapacaksın