Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    ilgili sitede bronz gold ve platinum gözüküyor diğer premiumları nasıl temin ediyorlar ? kod olarak mı yoksa trade yolu ile mi ?
    Knight cash kodunu yüklersin ilgili premiumun istediği miktar kadar ve oyun içi PUS'tan girer alırsın, lettera gelir, üstteki postlarda yazdım ama okumadan alıntı yapıyorsun terkar yazıyorum 3. kez

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vaal_Arc View Post
    Arkadaşlar ben dc premiumu da bynogameden aldım ve letterdan geldi. Pekala siz biliyorsunuz ki bronz - gold premium vs kodu yazınca direkt olarak başlıyor. Ben size sorayım dc premium aldıktan sonra bronz premium alan kişiye neden bilgilendirme olmadan farklı bir uygulama ile karşı karşıya geliyor?
    Bakın çok basit, şayet farklı uygulamalar sözkonusu ise kodu girdiğinizde premium süresi başlayacaktır gibi bir bilgilendirme olmaması iyi niyet midir?
    Yani şimdi bir bakıma haklısın ama oradan açıklama yapmıyorlar, çünkü oyunun pus kısmında açıklamalarda yazıyor bu. Keşke girip baksaydın ya da sorsaydın buradan. Ama ortada bir dolandırıcılık yok. Sadece bilgi eksikliği var. Hem senin açından hem de site açısından.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TrigLe View Post
    Knight cash kodunu yüklersin ilgili premiumun istediği miktar kadar ve oyun içi PUS'tan girer alırsın, lettera gelir, üstteki postlarda yazdım ama okumadan alıntı yapıyorsun terkar yazıyorum 3. kez
    demek istediğim bronz premium cash olarak verilmemiş kod olarak verilmiş ve kod kullanıldığında cash değil direk aktif olmuş aynı olay gold ve platinum içinde mi geçerli ?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    demek istediğim bronz premium cash olarak verilmemiş kod olarak verilmiş ve kod kullanıldığında cash değil direk aktif olmuş aynı olay gold ve platinum içinde mi geçerli ?
    Evet hocam geçerli.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

başlık Bronz Premium Satışı Dolandırıcılığı olunca ben de parasını ödediğin halde kullanılmış kod falan sattılar sandım. Bunlar nasıl ifadeler yaw

Senior Member
    Hesabına eklenen bişey için nasıl dolandırıcılık diye başlık açıyosun sana ne vaadettilerde vermediler diye sormazlar mı adama
    yetkili biri gelsin konunun başlığını editlesin bence

Bronze Gold Plat Direk Aktifleşir Varsa Hediyeleri Letterdan Gelir

Disc Exp War Switch Lettera Düşer Kendin Oyun İçi Kırdırırsın Hediye Letterdan Gelir (Switch Hiç Bişey Vermiyor)

Öyle olsaydı pazarda bronz gold veya platinyum premıyumda görürdün? Hiç görmedimize göre bunlar satılamaz eşya olarak da satılamaz. Anında hesaba yapışır. DC WAR felan satılır ve letter dan gelebilir veya alıp üstünde biriktirebilirsin.