Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

buy pazar kaldırılsın

buy pazar alıcı ve satıcı arasındaki rekabeti pc başında olmadan bile kolaylaştırıyor ve item deyerleri bu basit rekabet yüzünden cok fazla düşüyor buy pazar kaldırılırsa pazar sisteminden emek veren karakterini dizebilir yatarak 10 pc tek kişi buy kurarak deyil
    Last edited by NEWZELLAND; 03-25-2019 at 10:27 AM.

Senior Member
    Kardeşim ben pazarcı değilim ama geçen gün pazarcı adam 800 k dan i.bow buyu açmıştı hatta dedim yuh kim satar o fiyata... 4 saat sonra bir baktım adam 9 tane iron bowu o fiyata almış. Şimdi o pazarcı da 2.5 e satacak otomatikman fiyatlar düşecek çünkü elinde 9 tane 800kdan alınmış ib var. Oyuncularımız da beyin yok.

Banned
    Buy pazar kalksa ticaret akacak çeteler buy fiyat yüzünden ticareti baltalıyor..

Buy pazar kalkmalı ya da buy pazardan satılan tutar %10 vergi gelsin.

Aynı şekilde genie kaldırılmalı ya da sadece exp için kullanılabilmeli.
    Last edited by 4ntikor; 03-26-2019 at 04:20 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    pazar yapan emek vermeli

Member
    Nickname
    SinirliAdam
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TekTabanca
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    kaldırılması yerine IP SINIRLANDIRILMASI GELSİN arkadaşlarındedikleri gibi adam 3 kasa tanesi alıyo 300 tl'den yada 10 tane
    koyuyo buy pazara . maneste dikkat ettim karakterlerin nickleri vatandaşın siyasi düşüncesi ile aynı sanırım hepsi aynı isimlerin siyasi türevleri . adam old takı fabrikası kurmuş oraya . buy pazar için IP DE bir değişiklik yapabilirlermiş acaba . mümkünatı var mı bilmiyorum.
    2. pc den buy açarsa dc yesin

Senior Member
    Alla alla bak sen. Bizim sizin gibi 8 tane bilgisayarımız yok. Bir tane bilgisayarımız var. Öyle char char pazar kuralım. Gece uyumadan önce bırakıyorum ihtiyacım neyse ihtiyacımı uygun yoldan gideriyorum. Siz aranızda anlaşıp anlaşıp buya koysan 40m ye alacağın şeyi 50-55 mye koymaya. Para da kolay kazanılıyordu bu oyunda. Siz napıyorsunuz yapın kârı satın kopazara, yapın parayı satın bynogamese he??? Harçlınız çıksın diye kazık mı yiyelim sizin keyfinize. Oyun ne güzel imkan sağlamış. Aynı zamanda bazı oyunlarda Auctioner diye NPC koyuyorlar. Hem satış, hem açık artırma hem de Buy pazarı o NPC ile offline olsan bile yapabiliyorsun. Bazı buglar oluyor muhtemelen bu oyunda onu koymaya cesaret edemiyor. O NPC gelirse boşuna elektrik de yakmayız oyun oynamayacağımız zaman süper olur.
    Last edited by Miss_Super; 03-26-2019 at 04:26 PM.

Junior Member
    bak gerçekten pazar sc 1 buy pazarı 2 .. Pazar cs kalktı harika bir işti sırada buy pazarı var abi piyasa canlansın şu ticarileri gönderin su oyundan yeter artık bence en mantıklı karar buy pazarının kalkması

Junior Member
    Nickname
    Axoyek
    Class
    KO -> Rogue
    buy pazar bencede kalkmalı ..

buy kaldırılsın selde kaldırılsın hatta tradede kapansa olur tüm satışlar alışlar npc den olsun buyu beyenmiyosan buya item atmazsın buy kurmazsın yasak neden istediyim itemi bana uyan fiyata buy yazarım işine gelirse atarsın gelmezzse atmazsın

Quote Originally Posted by etvekan10_28 View Post
    sanki gm ler cok takiyo sizi keske kalksada kaldirmazlar onlar bildiklerini yapar..
    buy pazarı kaldırsınlar da ne diye kaldırsınlar hilemi kullanıyolar bir sebebi olmalı kaldırılması için sebep verin gm lere onlarda kapasın