Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    xp ile alakasi yok win10 kullanıyorum ve benimde arada oyunum giris yaptiktan 2-3 dk içinde donup oyundan atıyor. her zaman olmuyor ama son patch ile basladı bu sorun.

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    işletim sistemi ile alakalı değildir win10 da aynı sorunu yaşayanlar vardı forumda oyunun kendi güvenlik sistemi ile alakalı

ip ban bile yemiş olabilirsin illegal kullandın mı ?
    kardeşim ne saçmalıyon sen ya ip ban yese hesaba hiç giremeyiz. oyuna giriyoruz 3 dk tutuyor sonra DC bile vermeden oyundan atıyor web sitesi bile açılmıyor. boş yapma

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GokayC View Post
    xp ile alakasi yok win10 kullanıyorum ve benimde arada oyunum giris yaptiktan 2-3 dk içinde donup oyundan atıyor. her zaman olmuyor ama son patch ile basladı bu sorun.
    son patch bile başladı bende de ++++++++++++

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    win7 kullanıyorum bende niye yapıyor o zaman. Kabul etsinler işte sorun onlardan kaynaklı ve derhal çözsünler

Junior Member
    GM arkadaşlar ne zaman fark edecekler çok merak ediyorum 5 gündür oyuna giremiyorum..

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hardgandalf View Post
    GM arkadaşlar ne zaman fark edecekler çok merak ediyorum 5 gündür oyuna giremiyorum..
    +++++++++++++++++++++++++++

Junior Member
    Ya cidden tahammül edecek yanımız kalmadı. GM ler ne zaman bakacaksınız burayaaa ??? Son bakımdan sonra bu sorun başladı. 2 pc biri windows 10 biri windows xp. Windows 10 da hiç sıkıntı yok ne dc ne bişey. Windows xp ise oyuna girdikten 2 dakika sonra dc verip atıyor ve hatta sonradan hiç girmemeye başladı. Cidden bu kadar alakasız kalmaya devam mı edeceksiniz!!! ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by FreeeeeDy View Post
    Ya cidden tahammül edecek yanımız kalmadı. GM ler ne zaman bakacaksınız burayaaa ??? Son bakımdan sonra bu sorun başladı. 2 pc biri windows 10 biri windows xp. Windows 10 da hiç sıkıntı yok ne dc ne bişey. Windows xp ise oyuna girdikten 2 dakika sonra dc verip atıyor ve hatta sonradan hiç girmemeye başladı. Cidden bu kadar alakasız kalmaya devam mı edeceksiniz!!! ?
    bu sorunu yaşayan 100 lerce insan varken neden bu umursamazlık sayın yöneticiler... açıklama bekliyoruz ..

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FreeeeeDy View Post
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tags for this Thread