Results 1 to 2 of 2

Thread: Doktor bu ne ?

Junior Member

Doktor bu ne ?

Merhaba arkadaşlar,

2012 yılında oyunu bırakmıştım ta ki metrodaki o ilanlara kadar. Bir kaç eski arkadaş oyuna öylesine başladık, ancak kalabalık o kadar güzeldi ki ciddi ciddi tekrar oynama kararı aldık. Exp premiumları çektik cashler çektik genie ile 80 e kadar kastık.

Sonra biraz pazar yapalım gb yapalım karakterimize item dizip pkya çıkalım istedik. Olaylar da tam burada başladı. Zorluklarla aldığımız +1 dragon itemlerini +6+7 ye upgrade edip satarken bir anda güncelleme geldi birikimimizin çoğunu yok pahasına sattık. Sonra güncelleme geri alınınca haliyle itemlerimiz de geri gelmedi. Olur dedik güvendik tekrar kasarız dedik ama bir baktık bug yapıldı gb ler 3 kat eridi bir de 83lwl açıldı bir baktım tüm arkadaşlarım oyunu bırakmış.

Şimdi tek başıma düşünüyorum 83’e kassam mı? Yoksa item mi yapsam. Kassam diyorum genie olmuş 33m genie hammer da öyle mp pot desen 40m günlük 1gb gideri var exp premium hariç. Ama şunun farkındayım en ufak negatif güncellemede ben de oyunu bırakacağım.

Benim Oyunda gördüğüm en büyük sıkıntı gb fiyatlarında. Yeni server geldiğinde iron neck i pazarda görürdük şu an altarda 39gb gibi fiyatları var bunu hangi trade ile alalım? Hell breaker +8 Avedon +8 gibi itemleri hiç düşünemiyorum.

Oyunda hala para bug ı mı var yoksa pus itemlerini gb sitelerinin karakterleri pahalıya satıyor diye mi gb fiyatlarını düşürüyorlar bilmiyorum ancak bu durumun düzeltilmesi için aksiyonlar alınmasını istiyorum.

Örneğin;
    1) Oyun içi fazla parayı eritecek aktiviteler(hp mp pre pot iptali, farm slotlarının azaltılması)
    2) Oyun içi fazla para oluşmasını engellemek (oyunu ticarethaneye çeviren pus itemi satan ve gb satan karalterler engellenmeli, daha adil farm olmalı bknz bahçe.)

Ayrıca bu gb karakterleri oyun içinde pus itemlerimi yüksek fiyata satıp satılacak gb stoklarını daha düşük maliyetten oluşturdukları için gb alış fiyatlarını devamlı aşağı çekiyorlar. Lütfen oyuncular olarak bu karakterlerden pus itemleri almayın onlara prim vermeyin.

Bunlar yapılmazsa kısa süre sonra saçma sapan itemler bile 21gb üzeri olacak bir çok item sell pazarından çıkacak en kötüsü oyunu oynayacak kimse bulamayacağız.
    Last edited by SirAldo; 03-25-2019 at 06:15 AM.

Senior Member
    Oyun içi item satışı zaten yok ki herkes siteler üstünden item alıyor. Sitelerde bile buycu tayfa var adam itemi 2bin liraya alıyor 3 bine tekrar ilana koyuyor.
    Ee millet itemi ordan alınca oyuna gb girmiyor farmcıların kastığı gblerde sitelern charlarında öylece bekliyor.