Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Senior Member
    Oyunu emcde,eslantta farm yapmaktan ibaret sanan tayfaya müstahak O kadar farm yapıyorlar hepsini siteye satacaklarına gitsinler bow alsınlar bir tane.

Bu arada eslantta görevi 10 dkda yapıyordunuz şimdi 30 dk da zor yapıyonuz diye yarınız sıkılıyor partyden çıkıyor. Ben 1 saat harcıyorum 4 5 tane farklı partyle baştan kesiyorum. Oyunu çiftliğe çevirdiniz yok 1 saat görev yapacağıma giderim 1 saat farm yaparım.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    2 ayda sunucular takla attı. Uzun soluklu sunucu olur diye tahmin ediyordum, nttgame bu süreci doğru yönetemedi. Destana dönüş vakti geldi.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hatayı bu uygulamayı koymakla yaptılar zaten. Ne gerek var ki, hiç koyma daha iyi. Şimdi mantıklı düşünürsek:

1. Pk çıkabilecek bir adam ne yapsın +0 questi. Geçeceği kesin değil 10 gün uğraşmaya değmez adam zaten itemini yapmış etmiş.
    2. Pk çıkamayacak adamın, quest yaparak cz nin şenlenmesine katkısı ne olabilir ki, free np dışında, o da uğraşmaz
    3. Farm kafasında olan kişi de, zamanını niye buna harcasın alır +7 ib, ii, elixir farmına bakar.

Yani kısacası, bomboş bir etkinlik.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    bu arada bu öneriyi biz yapmıştık demekki birilerinin sesi hala dinleniyor ancak 10 gün nedir biri bunun izahını yapsın

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Günlük quest görevi neden geldi ki ?Benim charımda +6 quest var ve yetiyor.Fakat ben bu questi basmak için 4 5'e ilk 70 olduğumda 2 trina harcadım jr geldiğinde de 6ya trina harcadım şimdi ağzı kokan birileri bus parasını zor bulup questini 4e yaktı diye neden bedavalaştırılıyor ki 10 gün bile az bir süreyken hala ağlamalar devam ediyor.İsterseniz serverın 4. ayı da npcye eklesinler tıklayın direk +8 quest gelsin üstünüze daha kolay olmaz mı öyle eslantla falan da uğraşmazsınız ?

Senior Member
    Ben 10 m ex için yapıyorum şahsen questlerde kesildiği zaman çok iyi ex veriyor. Ama her yaptığımda 300 400 np kasıyorum.Zaten yamuk bowlu bir sürü koxper var serverda bir quest bowlu koxper olursa hiç çekilmez.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Petnaaa View Post
    Günlük quest görevi neden geldi ki ?Benim charımda +6 quest var ve yetiyor.Fakat ben bu questi basmak için 4 5'e ilk 70 olduğumda 2 trina harcadım jr geldiğinde de 6ya trina harcadım şimdi ağzı kokan birileri bus parasını zor bulup questini 4e yaktı diye neden bedavalaştırılıyor ki 10 gün bile az bir süreyken hala ağlamalar devam ediyor.İsterseniz serverın 4. ayı da npcye eklesinler tıklayın direk +8 quest gelsin üstünüze daha kolay olmaz mı öyle eslantla falan da uğraşmazsınız ?
    +6 quest neye yetiyor manticore kesmeye mi? Ayrıca 10 gün boyunca gerek rakip ırkla gerek kslerle uğraşıp elde ettiğin bi eşyanın nesi bedava? Birde şeyi merak ediyorum biri +8 +9 bastığında da ama ben quest +6ya 3 trina harcadım diye ağlıyor musun yada utc,krowaz ve dark knight eşyaları geldiğinde ama ben +6 quest'e 3 trina harcadım diye ağlayacak mısın 10 gün az falan değil kardeşim eğer çok şanslı değilsen bi 8 quest yapman için 7 8 ay uğraşman hergün aynı görevi yapman gerek.Sen +6 quest için 200 lira harcadın diye bencillik yapmana gerek yok.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Beni en çok düşündüren şey istediklerinde güncellemeleri bir kaç günde yapıyorlar ama sorunlar düzelmesi için yapılan güncellemeler yıllarca sürüyor ve gereksiz şeyler uğraşıyorlar zombi etkinliği gibi.
    bu konuda çok çok haklısın isteyince hemen nasıl güncelleme yapılıyormuş
    demek ki sorun bug ve hataları umursamıyorlar
    oyunculara değer kıymet vermiyorlar malesef

haklısın valla