Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 41
    Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Oyun ne zaöam farmdan kurtulur ozaman düzelir işi gücü olan adamın oynayacağı bir oyun değil usko.

Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Oyun ne zaöam farmdan kurtulur ozaman düzelir işi gücü olan adamın oynayacağı bir oyun değil usko.
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Oyunun bir yere gittiği yok sunucu açılmadan öncede yazmıştım çok benzer süreç Manes ve Akarada da yaşandı. Serverlar açıldı 2 ay sonra boşalmaya başladı çünkü coinin değeri düşmüştü. Şuanki boşalmanın da temel sebebi bu.

Güncellemelerin vs etkisi yok demiyorum ama işin temelinde bu yatıyor. İtem dizenler bile sağlam bir karakter dizeyim de aylık gelirimi artırayım derdinde.
    Arkadaşlar bence konuyu direkman Farm vs TL olayına çekmememiz gerektiği düşüncesindeyim. Ben oyunun kanayan yarasından bahsediyorum ya..

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TarTiQoZzZ View Post
    Arkadaşlar bence konuyu direkman Farm vs TL olayına çekmememiz gerektiği düşüncesindeyim. Ben oyunun kanayan yarasından bahsediyorum ya..
    Hocam kanayan yara dediğin her şey birbiriyle ilintili. İllegal bu oyuna farm yapmak için giriyor, farm yapabildiği sürece girer. Farm yapmasının amacı da TL kazanabilmesi. TL kazanabildikçe de girer. İllegaller arttıkça, legal oyuncu oyundan soğur ve gider. Gidenlerin yerine daha çok illegal gelir. Maalesef bunların hepsi zincirleme reaksiyon, kısır döngü, paket program ne dersen artık.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hocam kanayan yara dediğin her şey birbiriyle ilintili. İllegal bu oyuna farm yapmak için giriyor, farm yapabildiği sürece girer. Farm yapmasının amacı da TL kazanabilmesi. TL kazanabildikçe de girer. İllegaller arttıkça, legal oyuncu oyundan soğur ve gider. Gidenlerin yerine daha çok illegal gelir. Maalesef bunların hepsi zincirleme reaksiyon, kısır döngü, paket program ne dersen artık.
    Evet yazdıklarına katılıyorum. Şöylede bir şey var biz illegalleri neden bu kadar rahat barındıralım içimizde.. Bende konumda ondan bahsetmeye çalıştım illegal kişiler şuanda yeni açılan sunuculara yani toplamda 15 Adet Servera Tek-Tık atarak girebiliyor bu duruma çözümleme gerekiyor. Bir düşünsenize istediğin servera girebildiğin bi yerde illaki izini kaybettirirsin. Sunucularda basit bir oynama yaparak bu sorunun önüne geçebiliriz.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SOLO
    nttgame oyuncuları gb çekmeye zorlamaya başladığından dolayı bana göre oyunun bitişine doğru ilerliyoruz.Yakın zamanda zevk için oynayan kalmayacak ve elinde item,gb olanlar fiyatları kırarak satmaya çalışacaktır. Cabal online yi örnek verebilirim cabal oynadıgım sürede oyuna 1 tl yatırmadan güzel bi karakterim vardı ordada önce 5 serverda 3 servera düştü sonra tek server oldu. Ordada oyunu iyice paraya bağımlı hale getirdiler. Knight onlinenin zamanı geçeli çok oldu ve okeye dönüyor, Nttgame oyunu tekrar şahlandırmak için son kozunu oynayıp yeni serverları duyurdu ve bu işide eline yüzüne bulaştırdı. İşe GameMaster alıp slotları 5 dk kontrol etmek çok mu zor ? tabiki değil.Koxğ,genie altı makro dan geçilmiyor slotlarda

Benim görüşüm Nttgame oyunu iyice bataklığa çekmeye devam ediyor. Gb çekmeye zorlayarak oyunun bitişine doğru gidiyoruz. (hayatımda farm yapmadım,sürekli pk atan biriyim.)

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TarTiQoZzZ View Post
    Evet yazdıklarına katılıyorum. Şöylede bir şey var biz illegalleri neden bu kadar rahat barındıralım içimizde.. Bende konumda ondan bahsetmeye çalıştım illegal kişiler şuanda yeni açılan sunuculara yani toplamda 15 Adet Servera Tek-Tık atarak girebiliyor bu duruma çözümleme gerekiyor. Bir düşünsenize istediğin servera girebildiğin bi yerde illaki izini kaybettirirsin. Sunucularda basit bir oynama yaparak bu sorunun önüne geçebiliriz.
    Şöyle ki, bence de kapatılmalı fakat şuan kapatılmamasının sebebi sanırım exp kasan çok olduğu için malum 83 geldi. Bırakan sayısı da azımsanmayacak kadar çok, bu yüzden de bir boşalma söz konusu. Yani yüksek ihtimalle 1-2 haftaya kapatılacak zaten 4-5. serverlar. Aslında bahsettiğim orantıyı hesaplarsak şimdi de kapatılsa çok sorun teşkil etmeyecek gibi duruyor. Ama sanırım bu NTTNow uygulaması gelmek üzere, biraz da onu bekliyor olabilirler. Tabi gelirse nasıl olacak zorunlu mu olacak tercihe bağlı mı olacak belirsiz, ama geldiği zaman benim düşünceme göre illegalleri büyük bir yüzdeyle savuşturacak. O zaman belki bir toparlanma olabilir serverlarda diye düşünüyorum.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Şöyle ki, bence de kapatılmalı fakat şuan kapatılmamasının sebebi sanırım exp kasan çok olduğu için malum 83 geldi. Bırakan sayısı da azımsanmayacak kadar çok, bu yüzden de bir boşalma söz konusu. Yani yüksek ihtimalle 1-2 haftaya kapatılacak zaten 4-5. serverlar. Aslında bahsettiğim orantıyı hesaplarsak şimdi de kapatılsa çok sorun teşkil etmeyecek gibi duruyor. Ama sanırım bu NTTNow uygulaması gelmek üzere, biraz da onu bekliyor olabilirler. Tabi gelirse nasıl olacak zorunlu mu olacak tercihe bağlı mı olacak belirsiz, ama geldiği zaman benim düşünceme göre illegalleri büyük bir yüzdeyle savuşturacak. O zaman belki bir toparlanma olabilir serverlarda diye düşünüyorum.
    Bence şuan kapatılması tam yerinde altar-vega-sirius için konuşayım canlı yayınlardan ve altarda gördüğüm kadarıyla 83 LvL Karakterler gözükmeye başladı. 83 LvL olan kişileri NTTGame ekibide görebilir herkesin rahat slot bulabileceğini düşünüyorum. Evet benimde fikrim illegallere darbe vurmak tamamiyle

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Aklıma "Her millet laik olduğu yönetici ile idare edilir" lafı geldi pazarda insanların çoğu 1 genie yi 10 20 m den koyuyor farmda illageller yargı dağıtıyor pedalı ve makrosu olmayan kaç nadide kişiyizdir bilmiyorum chaosda adama 1 tane vururken 10 tane yiyorum adam bana tek atıyor gibi neredeyse banlasınlar kardeşim diyorsunuzda banlıyorlar zaten çoğu sabah gm gene yargı dağıtıyor diye arkadaşıma diyorum lakin adamlar gene buluyor birşekilde benim tek züğürt tesellim nttnow ile güzel bir engel ve numara banı olabilir oda benim züğürt tesellim.

Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Aklıma "Her millet laik olduğu yönetici ile idare edilir" lafı geldi pazarda insanların çoğu 1 genie yi 10 20 m den koyuyor farmda illageller yargı dağıtıyor pedalı ve makrosu olmayan kaç nadide kişiyizdir bilmiyorum chaosda adama 1 tane vururken 10 tane yiyorum adam bana tek atıyor gibi neredeyse banlasınlar kardeşim diyorsunuzda banlıyorlar zaten çoğu sabah gm gene yargı dağıtıyor diye arkadaşıma diyorum lakin adamlar gene buluyor birşekilde benim tek züğürt tesellim nttnow ile güzel bir engel ve numara banı olabilir oda benim züğürt tesellim.
    Tedbiri elden bırakmamak gerekiyor

Senior Member
    Hocam ön yargılarını kırmalı artık insanlar bu oyuna bağımlı olmaktan kurtulabilirsiniz salın artık şu oyunu bırakın şikayeti olmayanlar oynasın keyif alabiliyorlarsa alsınlar valla ben 3 yıl önce bıraktım oyunu iyi ki bırakmışım diyorum kurtuldum bu oyundan stres yok sıkıntı yok keyif aldığım oyunları oynuyorum.
    Zaten oyun oynamak nedir ?
    Vakit geçirip stres atmak eğlenmektir.
    Peki knight online nedir ?
    Vakit öldürmek , stres kasmak , her akşam uyurken sinirle uyumak , cebini sömürttürmek...
    Bu oyun bu haldeyken , ticaret yuvası haline dönmüşken neden böyle bir oyun oynar ki aklı başında bir insan ? Bunu ben kendime sordum ve oyunu bıraktım hocam bence sen ve senin gibi aynı sıkıntıları yaşayan insanlar kendilerine bu soruyu sorup eyleme geçmelidir.