Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Lightbulb KO Son 3 Haftada Nereye Gidiyor ? Fikirler Önemli..

Arkadaşlar bilindiği gibi herkes son dönemde birçok şeyden şikayetci. cheat reports,illegal karakterler, chaos etkinliği gibi bazı şeylere anlık olarak işlem yapılması biz oyunculara göre bu kadar zor olmasa gerek. Şuanda açılan 3 yeni sunucuda toplamda 5 server var bütün sorun aslında buradan meydana geliyor İllegal kişiler o kadar çok azıttıki presiz oyuna girip birşeyler yapmaya kimse hızlarına yetişemiyor. OTP kurmaya gerek duymadan NTTNow uygulamasının açığını bularak servera rahat bir şekilde erişim sağlıyabiliyorlar. Aslında burada yönetimide suçlamak garip kaçabilir. Tamamen presiz girişten dolayı bu sorunlar kaynaklanıyor..

Chaos etkinliğinin geldiği son nokta forumdaki arkadaşın attığı resmi görünce gerçekten şaşırdım.. O kadar işi büyütmüşlerki Chaosta kendi kendine oynıyan karakterler baş göstermeye başladı.

Şuanda herkes premiumlu oyuncu daha önce yapıldığı gibi server kapasitelerinde ciddi bir oynama gerekiyor presiz oyuncu isterse girmesin. '' +limit_freeuser 2000 '' yazısından sonra oyunun dengeleri alt üst oldu.. Şuanda yeni sunuculardaki mevcut 5 kanalı 3 kanala düşürmemiz gerektiğinin fikrindeyim. 5 serverdada etkinlik olması aşırı derecede garip değilmi ?

Konu hakkında herkes kendi görüşlerini fikirlerini yazarsa gerekli yerlere ulaşacağına eminim !

DN : Konum kaldırıldığı için hatırladığım kadarıyla tekrardan açma gereği duydum. Herhangi bir yerde hata varsa Ö.M atarak bildirebilirmisiniz.

Konum kaldırıldığı için hatırladığım kadarıyla tekrardan açma gereği duydum. Herhangi bir yerde hata varsa Ö.M atarak bildirebilirmisiniz.

Dengelerden kasıt gold bar fiyatı sanırım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yorickx View Post
    2 serverin kapatılması GB fiyatını en dazla +10 yukarı çeker. Ama premiumsuz oyuncunun koxper oyuncunun oyuna girerek chaosunu jr’ni yapacağın görev slotunu kapatmasını engeller. GB yine düşük olur kastığın bastığın item oyunda itibar görür. Paramunda level kasarken 1 günde gelen raptor bus coins vs ile genie paranı çıkartamıyorsun. Adamlar premiumsuz char ile htb htc’de uruk tronda’ lycaonda bile para kasıyor. Bugün Pazar’dan çektiğin item, ertesi gün değersizleşiyor. Server 1de bugün TC görevi yapmak için 1 saat adam bulamadık. Varolan serverlerin doluluğu ve Pazar’ın güçlü kalması için kapanması lazım. Yoksa bugün 50 olan GB kapanınca yarın 100 olmaz.

Quote Originally Posted by Yorickx View Post
    Konuyu farklı yerlere çekmiyelim gold fiyatları vs.vs. oyunun şuandaki kanser gibi yayılan hastalığına değinmek istemiştim illegalleri bir nebzede olsa nasıl uzak tutabileceğimize dair.

Olaya bir de su gozle bak. Server azalsin diyorsun 3 e dussun. Bundan 2 hafta oncesine kadar sacma guncellemelerden once server 5 e bile presiz girilmezken suan neden giriliyor? Millet birakiyor serveri. Bugun 3 yapsalar presiz oyuncilar giremese 2 hafta sonra yine bosluk olcak gircekler. Bu defa da 3 server cok 2 ye dusurun mu diyeceksiniz ? Gold bar dususu oyuncular oyunu birakmasindan ve cz deki ittifak adi altinda saglam gb ler kasilmasindan dolayi.. Cz de farm haricinde oyunun hic bir yerinde saglam fark yapilcak slot yok. Yok urk blade yok aoc bunlar hikaye. Gunde 8-10 buss alsan nolur orda genie masrafin anca cikar.. Oyunu komple CZ ye tasiyarak hata yaptilar. Son 1 aydir gelen tum guncellemeler CZ adina yapilan guncellemelerdi. Herkes bu oyunda cz de takilmak zorunda degil. Oyunun haritasi o kadar buyyuk ki fakat hic bi slot kullanilmiyor bile. Kesinlikle bunlarin sebebi mgame veya nttgame’dir. Hani koxp macro vs. bunlarin cogalmasida bundan dolayi. Hic bir guncelleme istek uzerine yapilmadi millet napti isyan edip legal oyuncu bile hileye yoneldi. Cunku knight artik insani biktirdi sacma sapan verilen kararlar bir cok insan asilsiz ban yedi aciklama bile yapilmiyor. Millet hilecileri cr ye sikayet ediyo kimse ilgilenmiyo veya islem cok gec suruyo gm ler napsin yetisemiyo adamlar. Nttgame personel almak yerine 3-5 gm ile isi surdurme pesinde. Bu insanlarda oyle olaz boyle olur diyo.

Junior Member
    Benim şahsi fikrim kopma noktası, yapılan güncellemeyi geri çekmeleri baya ses getirdi. Kimse şunu yapın bunu yapın demedi ama güncelleme gelince insanlar ikiye bölündü ve süreç iyi yönetilemedi. Kimse memnun kalmadı. Öte yandan pus fiyatları uçtu insanların alım gücü ortada. Oyun sahibi ya da yönetimini üstlenenler hatalarla ilgili ve hileye karşı mücadelesinde yetersiz hatta kayıtsız. Yasak olan her türlü uygulamayı resmi bayileri ve destekledikleri kişiler legal gibi yapıyor. Özetle adam yerine koyulmuyor değerli arkadaşlarım. Asıl değersizin sizler olduğunu zaman gösterecek ve doğruluk kazanacak diye umut ediyorum. İnsanların fikirlerine dahi saygınız kalmamış konuları siliyor hata ve hatta yorumları silmekle yetinmeyip görmezden geliyorsunuz. Ben sizlerin burada makina gibi hazır cevap olmanızı değil de, karşılıklı diyalog ile herkese eşit mesafede olan sorunları çözen onlarla iletişime açık olmanızı dilerim. Yazdıklarımızın boşa olduğunu bilerek tanımadığım bu kardeşimin konusuna destek olmak istedim saygılarımla.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    uzun uza yazdım ve sildim kime ne anlatıyorsunuz arkadaşlar salın gitsin

Junior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    uzun uza yazdım ve sildim kime ne anlatıyorsunuz arkadaşlar salın gitsin
    Seninle aynı noktadaydım ama belki öğüt alırlar diye yazdım bende.

Quote Originally Posted by Zoneradiousss View Post
    Olaya bir de su gozle bak. Server azalsin diyorsun 3 e dussun. Bundan 2 hafta oncesine kadar sacma guncellemelerden once server 5 e bile presiz girilmezken suan neden giriliyor? Millet birakiyor serveri. Bugun 3 yapsalar presiz oyuncilar giremese 2 hafta sonra yine bosluk olcak gircekler. Bu defa da 3 server cok 2 ye dusurun mu diyeceksiniz ? Gold bar dususu oyuncular oyunu birakmasindan ve cz deki ittifak adi altinda saglam gb ler kasilmasindan dolayi.. Cz de farm haricinde oyunun hic bir yerinde saglam fark yapilcak slot yok. Yok urk blade yok aoc bunlar hikaye. Gunde 8-10 buss alsan nolur orda genie masrafin anca cikar.. Oyunu komple CZ ye tasiyarak hata yaptilar. Son 1 aydir gelen tum guncellemeler CZ adina yapilan guncellemelerdi. Herkes bu oyunda cz de takilmak zorunda degil. Oyunun haritasi o kadar buyyuk ki fakat hic bi slot kullanilmiyor bile. Kesinlikle bunlarin sebebi mgame veya nttgame’dir. Hani koxp macro vs. bunlarin cogalmasida bundan dolayi. Hic bir guncelleme istek uzerine yapilmadi millet napti isyan edip legal oyuncu bile hileye yoneldi. Cunku knight artik insani biktirdi sacma sapan verilen kararlar bir cok insan asilsiz ban yedi aciklama bile yapilmiyor. Millet hilecileri cr ye sikayet ediyo kimse ilgilenmiyo veya islem cok gec suruyo gm ler napsin yetisemiyo adamlar. Nttgame personel almak yerine 3-5 gm ile isi surdurme pesinde. Bu insanlarda oyle olaz boyle olur diyo.
    Ya dostum cz vs demişsin iyi güzel hoşta geçmişteki gibi genie partiler deli gibi oyuna noah mı soksun ne bekliyorsun sen mantıklı olan zaten bu geniş pencereden bakmalısın olaya Şuandaki mevcut sorunu dile getiriyorum geçmişe dönmeye gerek yok bence..