Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member

Yeni serverlar için birleşim

Merhaba arkadaşlar an itibari ile yeni serverlar çok hızlı şekilde boşalıyor herkes itemlerini yok pahasına satıyor eğer bu durum bir kaç gün daha sürerse sirius altar ve vega birleşmesi görebiliriz.

Junior Member
    Bazen çok komik oluyorsunuz

Quote Originally Posted by dog_uQr9xmJ2 View Post
    Komik olan nedir acaba? Arkadaş haklı. Premiumsuz bile oyuna çok rahat girebiliyorsunuz. Hele 4.5. serverlarda insan yok denecek kadar az. Birkaç pazar dışında aktif oyuncu yok. 3. serverlardaki oyuncu kalabalığı ise sadece item satma amaçlı veya "TL" kazanma amaçlı olarak pazarcıların serverı diyebiliriz. İktisadi açıdan bakacak olursak gb fiyatları düştüğünde oyun içi item fiyatlarının artması gerekir. Siz böyle bir durum görebiliyor musunuz peki? Hayır. Neden? Çünkü bütün oyuncular zarar ederim korkusu altında fiyatlar düştükçe oyun içi fiyatları da düşürerek rekabeti alt düzeye indirip kendi payını alıp kurtulmakla meşgul. Hal böyle olunca oyun oynanılmaz noktada. Yeni açılan serverlar tam anlamıyla bir "balon" haline gelmiş durumdadır. Gönül isterdi ki canlı bir piyasa aktif oyuncular olsun... Ancak durum ortada.

süratle bu 3 sunucunun yaralarını saracak hamleler gerekiyor altar'ın bitme sebebi bvb açıkcası altardan baya bir kitle vega ve siriusa kaçtı ama bu kitle bile vega ve siriusta akşam saatleri hariç pk dönmedigini anlamıştır. Gb düşüşü de insanların item almasına engel oluyor korkuyor insanlar ve zamansız gelen 83 de olmayan pkyı bitirdi
    Bence yapılacak hamleler şunlar:

1- Yeni sunucuların 4. ve 5. kanallarını kapatın.
    2- 2. sunucudaki Cz kapatılsın.
    3- Rutin hile taramaları sıklaştırılmalı.
    4- Cr daha hızlı işlemeli gerekirse eleman alın direk discorddan insanların reportlarını anında inceleyin illegaller çok fazla coins girişi yapıyor.
    5- Skill güncellemesiyle Boss taşına gelen party sayısı inanılmaz azaldı insanlar bowla uğramıyor pk dönmüyor Boss taşından çıkan itemlerle bir şeyler yapılabilmeli yeni bir craft sistemi olabilir örneğin yeni bir armor yapmak için htw, lupus gibi.
    6- Bahçe farmı kapatılmalı bilmiyorum ne sıklıkla bowla gidiyorsunuz ama ben altarda bowla her girdiğimde o manzarayı görüyorum ve midem bulunuyor iç içe duran 50mt ileriye descent atan wariorlar sürekli farm yapıyorlar ks atsan arkadaşları geliyor malum clanı yakın takibe almak domenico olayındaki gibi bir insiyatif kullanmak.
    7- R sembolü düzelse insanlar skillerini sıfırlayıp belki de czye çıkacaklar 2 hafta daggerlarım hazır olmasıan ragmen 75m vermemek için R nin düzelmesini bekledim en son cepten sıfırladım ve öyle çıkabildim pkya.

yakında yenı sw gelir orayada başlarsın dert etme. suanki sw leri.

Senior Member
    Quote Originally Posted by dog_uQr9xmJ2 View Post
    Niye komik olalım ?

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    83 güncellemesinden sonra gözle görülür bir azalma mevcut gerçi yönetimde bununla ilgili bir data mevcuttur zaten

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Sanırsam fark edemediniz madende bile 3 kişi var be 2 hafta önce 300 kişi vardı.

Senior Member
    Serverların bu kadar hızlı ölüş sebebi belli gb fiyatları insanların gözünü korkutuyor ibex potlar geldi ama bir işe yaramadı.

Junior Member
    Yeni sunucuların hepsinde ciddi kullanıcı sayısı azalması var. Bunu yönetimde fark etmiştir zaten. Sunuculardaki denge farkı çok açılmadan hepsinin birleştirilmesi çok doğru bir karar olacaktır. Zaten hepsi aynı gün açıldı,bir problem olacağını sanmıyorum.