Results 1 to 9 of 9

Thread: Gb fiyatlari!!

Gb fiyatlari!!

Gb fiyatlari die vurdu !!! Millet makro dübe ne varsa yapti yeni server yeni server dediniz eski serverlardan bir farki kalmadi yeter artikkk

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Fazla TL getirisi olmuyor mu artık ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Oyun yönetiminin ve oyunu oyun olarak oynayanlar için gb'nin bir değeri yok
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    merak etme yakında oyuna dönecem gb fiyatları yine 45 tl olacak qewqewq

zaten 45 tl şuan aslan.

gb nin düşmesinin ortaya çıkardığı en önemli sorun bence, farmerlerin para kazanmasının zorlaşmasından ziyade pazarcı dediğimiz tayfanın, takımın, açların(mazur görün ama böyle) item fiyatlarını sitelerin gb satış fiyatına göre ayarlamasıdır. Yani gb düşünce "ohh gebersinler para kasamasınlar diyorsunuz" haklısınız ama farm yapıp eşyalarını almaya çalışan insanların bunu artık yapamayacağını ya da çok daha zorlanacağını da gözardı etmeyin. Bu pazar mafyası oyuna giren gb az olmasına rağmen oyunun kendi ekonomisini hiçe sayıp siteler üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar. pus eşyası satanlara diyecek bir şey yok; lakin dragon scale boot fiyatının 7,8,9 gblerde dolaşmasının oyunun kendi ekonomisi ile uzaktan yakından alakası yok.
    yapılacak şey aslında çok basit.
    1. sigara param çıksın kafasıyla elindeki coinsi sitelere satmayacak.
    2. bir süre coinslerinizi biriktireceksiniz.
    dediklerimi yapmak zor ama bu işin başka çaresi yok gibi görünüyor. NTTgamein bu konuda yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum. Birlikte hareket ederseniz, edersek belki düzelir.
    bunları şu ana kadar oyundan cebine 1 tek kuruş girmemiş biri olarak yazıyorum.
    yeni serverlerdeki pazar kaosunun önüne geçebilmek ve oyun ekonmisi ila bağdaşmasını sağlamak playerlerin elinde olan bir şeydir.

Banned
    5 server açıp genie olursa gayet normal bir durum daha fazla düşerdi drop kısma, peri kaldırma gibi şeyler yaptılar.

Oyun içi gb fazla önemi yok sürekli gb giroyor çıkan pek bir şey yok daha düşecektir.

Nttgame farmer online TL online olsun istedi böyle devam etsin farmerlarla gmler birbirilerini keserler artık cz.

hiç kimse dupe yapmadı hiç bir yeni sunucuda 2.ayın sonunda gb alışo 47tlde kalmadı bnce yönetim süper birazk oxperlar fazla şuan o kadar ama oyun işlyeşi mükemmel

Member housteanss1's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Gb Fiyatini Oyun yönetim hic birşey yapmaz. Sadece İllegal,Koxp,Macro gibi konularda yardımcı olabilir gb fiyatlarini hic bir GM su olsun bu olsun demez düşmesine gelince herkes bi anda farma yöneldiği icin gb fiyatlari dustu sadece olay bu bide 2 ay sadece farm icin gelen bazi arkadaşlar yeni sunuculari biraktilar bu yuzden elindeki gb leri sattilar ve serverlarina yöneldiler olay sadece bu madem kurtarmiyorsa daha farkli bişeyler yapabilirsin. pazar yapabilirsin sonucta hic bi gittisi yok genelde benımde sinav zamanlarim olduğu icin suan farmi birakip pazara yöneldim elbette seni anliyorum. suan premieum cekıyorsun onun icin peri cekiyorsun ve farm yaptiğin yerler genelde savaş alanlari oldugu icin darlamada oluyor elbette genie biraksan hic bi yerde farm yapamiyorsun. Mob cekme oluyor ben bu konu hakkında moblarin Respawn olmasi icin bi eleştiri sunmuştum o da yapimci firmayla bu konu hakkında konuşulmuş acikcasi zamana birakmamiz lazim bazi şeyleri
    İnsanlar yavaş yavaş inanmamayı, güvenmemeyi, sevmemeyi ve kronik şüpheci olmayı öğrenir. Bu gerçekleştiğinde artık ne yazık ki çok geçtir. İnsanların “tecrübe” dediği şey budur. Kalbiyle bağlantısını kesmiş bir insana “tecrübeli” denir.