Öncelikle bu oyunu para için gelir kapısı olarak görmeyen ve zevk için oynayan tüm arkadaşlara merhaba
bir kaç tane öneri ve sitemi dile getirecegim elbet para içino oynayıp konuya zıplayan pokemonlar olacak uzak durun boş yapmayın lütfen
bu oyunda GM olan arkadaşlara daha önce forum üzerinden sitem ettigimiz zamanlar oldu fakat geçen sefer açtıkları yayında onların pek bir suçu olmadıgını suçun yapımcı kuruluşta oldugunu düşünüyorum gm ler öneri tavsiye gibi şeyleri dile getiriyorlar fakat tek yetkili kendileri degil diye düşünüyorum örnek 83 lv gelmesi söyledikleri söz aynen şu bizde erken oldugunu düşünüyoruz yapımcı firmaya ilettik dediler
83 lv in gelmesinde bir sakınca görmüyorum çünkü bu oyunu oynayan adam 80 de oynar 83 de oynar pek fark edecegini düşünmüyorum elbet gelecekti
Başımdan geçen olayıda aktarayım bildiginiz gibi kurian çetesi maradonu esir almış fiyatları kendilerine göre degiştiriyorlar trina satıyordum maradonu dolaştım herkez 68.99 69.99 koymuştu bende bir kurianın yanına 70m den koydum satılırsa satılır olmazsa bankada kalır veya upgrade deneriz amacı ile 1 saat geçmeden baktım satılmış pazarı bozup dolanayım dedim yanımdaki kuriana baktım 68.99 dan koydugu trinayı 78.99 a çıkarmış pazarda nerde fake nickli 7 8 çar sokan adam var nerde bir kurian var 78 80m arasına cekmişler pazardaki bütün trinaları toplamışlar üstelik gb fiyatlarında bir azalmada yoktu trina başı 10m aldılar organize bir şekilde daha önce oynadıgım bir kaç sv de bunların 7 8 pc deilde multi olarak sokuldugunada şahit oldum GM lerden rica ediyoruz oyunun daha güzel olması adına bu oyunu para için oynamayan tüm userlerin ortak görüşlerini tekrar hatırlatacagım inşallah kulak verirsiniz en azından yapımcı firmaya ilettiginizi bilmemiz bile yeter
- oyuna max 2 karakter aynı anda sokulabilsin ( pazar daha canli olur hep aynı kişiler piyasayı yönlendirmesin cash alıp satan kurianlar bile genie hp mp pot nts ncs premium benzeri ürünlerden nakit olarak bayagı para kazanırken üstelik 400 cashlık ürünlerde genie + hp pot alsan bile az miktardada olsa cash kalıyor coklu pazar oldugu için 30 40 50 cash bir anda günlük 400 500 cashin üstüne cıkıyor
- Chaoslar koxper kaynıyor +70 +75 girişleri olması lazım
- Cz de bahçe farmı yapan orayi istila etmiş olan bir çok clan wariorlara macro açıp af.k kalarak vardiyalı magelerle yaratıkların yanına çekilerek emek vermeden parayı götürüyorlar gb fiyatları düşünce sv den kaçıcaklar gene olan oyunu zevk amaçlı oynayacak kişilere olacak bunlardan hayır gelmez
- Manticore slotları macrocu kaynıyor bu kadar kolay kesilen bir slota oldukça fazla çöp atıyor bu slotlar zaten belli kişilerin elinde 55 lv de bile kolaylıkla kesebiliyorsunuz dropları %50 düşmeli
- Cz bahçe farmı dropları azaltılmalı
- Cz aoc bus dropları düşmeli
- Haunga warrior slotlarında 6 tane oturan 2 tane okçuyla atak yapıp multimi oldukları belirsiz 8 çar sokup noah ms bus kasıyorlar ki
slotun noah miktarı çok fazla 8 çara hesapladıgınızda bayagi bir gb sokuyorlar oyuna
Ufak bir örnek sunalım buyrun izleyin Böyle oyun olurmu siz kara verin farnı geçtik adam 80 lv almış tek zevkimiz olan jr nin içine ediyor
https://www.youtube.com/watch?v=DiJ7dCtJ4_M
- maradonda macro ile gavolt slotlarında günlerce kasan adamlara yaptırım olmalı
bu konuya sende pc al çoklu çar sok diyecek olan pokemonlara cevap olarak evimde 2 laptop 1 masaüstü var masaüstünden oynuyorum
atıyorsun diyenler olursada özelden iletişime geçsin laptop ve masaüstünün SS sini atıyım biz neden multi ile sokmuyoruz çünkü bu bir oyun
her yeni sv açılınca bu sv uzun ömürlü olur umuduyla geliyoruz