Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Angry Bp prieslere artik bi çözüm gelmesi gerekmedimi

Öncelikle Selamun Aleyküm.

Degerli Gm ve Mod. arkadaşlar Bildiginiz gibi bu oyunda 4 tane job var ve her jobun kendi özellikleri ve görevleri var.
    Ama birde bu son zamanlarda bp priler çok yaygın oldu. Ve Gerçekden Çok sinir bozucu ve insanı oyundan sogutucu.

Her Akşam girdimiz jr eventinde 2 tane priest verior pt ye ve 2 side bp priest adamalrda ne Toplu cc ne toplu buf hepsini geçdim adamlara toplu 10k heal bile yok ve malesef hergün jr çöp oluyor....

Bu olay benim başıma belki 10 kere geldi artık bıkdım isyan ediyorum. Bp priestlere bi çözüm gelmesini temenni ediyorum...

İNŞALLAH SESİMİZE KULAK VEREN BİRİLERİ ÇIKAR ...

Senior Member
    Boş boş konular açma kardeşim ya. Napacaklar bp prileri oyundan mı banlayacaklar. Ne gibi bir çözüm bekliyosun.

Senior Member
    Toplu cc,toplu ac açmanın priestlikte bp ya da pet priestlik ile alakası yok. Skill açtırma ve buffer olması ile alakası var. Oyunda bir iyilik yaptı hem lobo lupus mafyalarının işine son verdi hem de skill açtırmayı mslerden gelen old takı dropları ile spell of powdera dayattırdı. Bu saatten sonra açtırsınlar skillerini . Toplu 10 k nın da bplikle ilgili yok çok aşırı mana yiyor genelde priestler de o sebepten dolayı pek kullanmıyorlar. (birazda pintilikten)

He JRde iş devaya bindiyse priestin dayanıklı olması gerekiyor ki pt ayakta kalsın. Orasına da yapacak bir şey yok. Genelde girdiğim 10 JR nin 8 inde ancak sadece JRde gördüğüm elinde 70 görev kalkanı ,görev silahı üstünde görev shelleri olan pet priestler. Tek yiyorlar. O da şans artık.

yamuk bow yada bp pri siz istiyorsunuz herkez itemli ful skil olsun herkez oyunu kendi çapında oynur başka playerlerin itemsizliği yada skilsizliği sikayet konusu olması bile sacma

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    sen toplu cc li 10k healli priest aç biraderim nasıl fikir.? belki partisine düştüğün ekip jr kazanır sayende

Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PROCYON
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MucaBABA View Post
    Öncelikle Selamun Aleyküm.

Degerli Gm ve Mod. arkadaşlar Bildiginiz gibi bu oyunda 4 tane job var ve her jobun kendi özellikleri ve görevleri var.
    Ama birde bu son zamanlarda bp priler çok yaygın oldu. Ve Gerçekden Çok sinir bozucu ve insanı oyundan sogutucu.

Her Akşam girdimiz jr eventinde 2 tane priest verior pt ye ve 2 side bp priest adamalrda ne Toplu cc ne toplu buf hepsini geçdim adamlara toplu 10k heal bile yok ve malesef hergün jr çöp oluyor....

Bu olay benim başıma belki 10 kere geldi artık bıkdım isyan ediyorum. Bp priestlere bi çözüm gelmesini temenni ediyorum...

İNŞALLAH SESİMİZE KULAK VEREN BİRİLERİ ÇIKAR ...
    Sana denk gelmiş şanssızlık o yapabilcek bir şey yok.
    Bp priestin tek skili var atak bakımından ve oda ne kitleme özelliği var nede başka bir şey ne sprint var ne bişey def pri oynayın diyorlar npc gibi oyun mu oynayalım.

Senior Member
    Bende bir battle priest'im karakterim full skilldir ve stat dağılımım 60 64 3 15 80 levelde maalesef statlar yetmiyor 10k açsan subside veya toplu cc açamıyorsun mutlaka bi kayıp yaşıyorsun yapacak birşey yok 83 geldi zaten ilerleyen günlerde düzelir.Bu arada jrlerin %80nini kazanıyorum iyi bi bp büyük bi şanstır db olduğum zamanlarda 8dk'da bitirdiğimi bile hatırlıyorum jryi yeni server'de

Bp priestle ne alaka bende bp priestim 10 k toplu açık und 300 ac 1500 açık malice var onun harici ekstradan atağa da destek veriyorum. Daha napalım int olunca fazladan skill stat mı veriyor oyun? Yüksek lvlde girersen jr ye çöp olmaz heal da olur buff ta. Buff ac li şekilde tek yiyip heal neden gelmiyor diye söylenenleri anımsadım nedense. İnt priest şurada şu görev bar yardım eder misin dese cevap vermezsin gelmişsin bp leri şikayet ediyorsun.

Banned
    Defans yüksek atak priest olacam diyorsan int verip oynayabilirsin.

Hem yüksek def hp olsun hemde cc,heal db atayım hayal.

Senior Member
    Jr giriş 79olsa sorun kalmaz