Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Angry Ekran donup OYUNDAN ATIYOR

Bilgisayar kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ekran kartı güncellemesinden şüphelendim yine düzelmedi, ekran kartını güncelledim. Sorun şu bi müddet oyunda duruyorum sonra ekran donuyor, kasmıyor bir anda donuyor ve bir kaç saniye bekleyip atıyor. Ne site açılıyor sonra ne de DC veriyor direkt donuyor ve atıyor. Win 7

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İlla sövelim mi GM'ler? O zaman mı gelip bakacaksınız. Küfür etsek hiç durmaz banlarsınız. Şu olayla ilgilenseniz artık yeter!
    Valla canıma tak etti en son ana avrat söveceğim char falan umrumda olmayacak!

Senior Member
    Sayın oyuncu az önce maden alanında oyundan atıldım sanırım pazar alanındada bu sorunla karşılaştım daha doğrusu pekçok oyuncular ve önemli bir sorun mutlaka düzeltilir aman sakinlik kalbe zararlı ben hep sakinim kaoslarda kosperler resmi geçit töreni yapacaklar oderece oyundan atma sorunu var oyunda potansiyel okadar sorun varki droplar çok memnun ediyor neyse sakin olalım.

Junior Member
    Vega açıldıgından beri hiçbir sorun yoktu, ama son 3 gündür bu problemi yaşıyorum. Bilgisayarımı dahi formatladim ama değişen bişey yok.

Bu problem günlerdir var , günlerdir konu açtım, açılan konuyu yorumladım,yayında sordum hatta alakasız bir konunun altına gm cevap yazmış diye orada bilee dile getirdim fakat ısrarla görmemezlikten geliyorlar... Sorunun oyundan kaynaklandığı kesin. Her oyuncuda olmaması oyundan kaynaklanmadığını göstermez. Aynı internet aynı oyun aynı bikgisayar günlerce hiçbir şey olmayan oyun güncelleme sonrası 3 dk da donmaya başlıyor ve bir çok kişide aynı sorun var. Üstüne ne olur ne olmaz belki bizdendir diye denemediğimiz yapmadığımız şey kalmadı değişen bir şey yok. Gm lerin ısrarla cevap vermemelerinin sebebi ise bendice onlarında sorunun neyden kaynaklandığını bilmemesi ve çekinmeleri.

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    kesinlikle haklısın

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu sorunla ben uzun zaman once uzun sure ugrastim cozumu cok basitmiş meger. Microsoftun kendi sitesinden format dosyalarini indirip format atarsan sorun cozulecektir. Cok ugrastirmayacak birsey. Attiginiz formatlari piyasada ki kopya cdlerle atmayiniz.

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BirakinGelsin40 View Post
    Bu sorunla ben uzun zaman once uzun sure ugrastim cozumu cok basitmiş meger. Microsoftun kendi sitesinden format dosyalarini indirip format atarsan sorun cozulecektir. Cok ugrastirmayacak birsey. Attiginiz formatlari piyasada ki kopya cdlerle atmayiniz.
    herşeyi denedik olmuyor kardeşim

Junior Member
    Quote Originally Posted by teemee540 View Post
    bu problem günlerdir var , günlerdir konu açtım, açılan konuyu yorumladım,yayında sordum hatta alakasız bir konunun altına gm cevap yazmış diye orada bilee dile getirdim fakat ısrarla görmemezlikten geliyorlar... Sorunun oyundan kaynaklandığı kesin. Her oyuncuda olmaması oyundan kaynaklanmadığını göstermez. Aynı internet aynı oyun aynı bikgisayar günlerce hiçbir şey olmayan oyun güncelleme sonrası 3 dk da donmaya başlıyor ve bir çok kişide aynı sorun var. üstüne ne olur ne olmaz belki bizdendir diye denemediğimiz yapmadığımız şey kalmadı değişen bir şey yok. Gm lerin ısrarla cevap vermemelerinin sebebi ise bendice onlarında sorunun neyden kaynaklandığını bilmemesi ve çekinmeleri.
    hocam bravo bu kadar net anlatilabilirdi ..

Junior Member
    aynı durum bende de var bir süredir. Bilgisayardan olduğunu düşünüyordum değilmiş.

Tags for this Thread