Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
    Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bellerabe00 View Post
    aynı durum bende de var bir süredir. Bilgisayardan olduğunu düşünüyordum değilmiş.
    bizden kaynaklı değil son patch kaynaklı ama hatanın kendilerinden olduğunu kabul etmiyorlar çünkü sebebini onlarda bulamıyor belli ki

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Keşke bendede olsada şu sorun bi çözüm üretsem.

dostum senin bu problemin bendede vardı herşeyi denedim ama olmamıştı. Yapacağın tek şey var. Msı afterburner programını indirip oradaki memory clock ve core clock seçeneklerindeki değerleri biraz azaltman. Örneğin 600 olan değerleri 470 e falan çek sorunun düzelecektir. Bunları düşürdüğün zaman oyunda kasma problemi olacak illaki çünkü ekran kartının performansını azaltıyorsun. Onları donmayacak maksimum performans alacak şekilde deneyeceksin en uygun olanını bulacaksın.

olayın asıl sebebi şu ekran kartı çok yoruluyor knight grafikleri eski olduğu için. diğer oyunlarda bi problem yok ama knightta oluyordu bende sadece. ekran kartı kendini devre dışı bırakıyor . bazen hatayı gösteriyor. hatanın ismi ''nvidia kernel mode driver''

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by pxl_w71HPjJ2 View Post
    dostum senin bu problemin bendede vardı herşeyi denedim ama olmamıştı. Yapacağın tek şey var. Msı afterburner programını indirip oradaki memory clock ve core clock seçeneklerindeki değerleri biraz azaltman. Örneğin 600 olan değerleri 470 e falan çek sorunun düzelecektir. Bunları düşürdüğün zaman oyunda kasma problemi olacak illaki çünkü ekran kartının performansını azaltıyorsun. Onları donmayacak maksimum performans alacak şekilde deneyeceksin en uygun olanını bulacaksın.
    ekran kartıyla bir alakası yok kardeşim herşeyi denedik oyun kaynaklı son patch ile alakalı mahvettiler oyunu

Senior Member
    Merhabalar yaklaşık 40dakika olmuştur tahminimce oyundan atılma ekranın donması devamında oldu tümüyle oyunla alakalı bir sorun düzeleceğini umutediyoruz malesef tekardan gündeme geldi bu sıkıntı pazar alanındada oluyordu bu hadise.Düzelir mutlaka biranda oluyor ekranda donma devamında direkman oyundan atılma ayrıca jrde de oyunda donma sorunu var sayın yetkililere önemle duyrulur.

Junior Member
    inventory i açınca attı az once, 2 gün önce de jr bitimine son 2dk kala donup kapanmıstı oyun. son güncellemeden sonra gelişen bi problem neden düzeltilmiyor anlamış değilim.

Senior Member
    Nickname
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ulan gm'ler baksanıza sorun 1 kişide değil onlarca kişi aynı sorunu yaşıyor bi el atsanıza artık şu işe veya bi bilgilendirme yapın artık o kadar kişi mağdur oluyor.

Oyun donuyor diyorsun ya görev yöneticisinden kapatmak zorunda mı kalıyorsun. Yada bilgisayara res mi atıyorsun. Oyun donduğunda görev yöneticisi açtığında orada cpu yu çok kullanan bi program gösteriyormu. Sen benim dediğimi denedin mi. Çünkü geçen biri discorddan yazdı aynı senin sorununu dediğimi uyguladı ve düzeldi

Sen son zamanlarda ekran kartını güncelledin mi format attm düzelmedi diyorsan donanımsal bi olay

Tags for this Thread