Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    Quote Originally Posted by DavidRussell View Post
    Hocam basit bir sorum var sana tek bir rakamla cevap vermeni rica ediyorum?

Dediğin gibi emek versek. Hani bu bir oyun değil emek verme platformu diyelim. 1 günde olmasın her şey. 3 ayda olsun mesela 3 ay da emek vererek. Charı dizeyim lvl olayını bitireyim farmlık işim kalmasın. Char her türlü aksiyona hazır olsun. Aylık ta 5000 kc bütçe veriyorum sana

Charın tüm itemlerinin dizilmesi + 83 lvla kasılması + charın sarf malzemelerinin bu süreçte temin edilmesi

3 ay zaman ayırdım aylık 500 tl bütçe ayırdım 83 lvl olmuş itemleri düzgün bir char günde kaç saatlik emek ile dizilebilir. Bana bir rakam söyle sadece bir rakam.
    tek pc ile hepsi aynı anda götürülemeyebilir
    3 Ay Dersek ki tek pc ilede olabilir tabi senin oyunda aktif olmanada bağlı ne kadar süre aktifsin ki
    pk charı olanların genelde bir pazar charları oluyor Günde 8 10 Saat exp kasabilirsen akşamları para birikirse pazar yaparsın böle böle dizileceği kanısındayım

vakti olan yapabilire geliyor aslında ama exp farm pk item dizimi tek pc tek charla çok zor hepsi aynı anda olmaz
    oyunun yaş kitlesi +30 durumda herkesin işi gücü var
    genede olması gereken şuanki durumu oyunda herkesi memnun edemezsin hiç bişeye vaktim yok dersen malesefki o senin sorunun olur
    çünkü oyunun düzeni bu sen ise vaktim yok artık herşey kolay olsun diyosun bilmem anlatabiliyor muyum

Banned
    Exp kasma koreko daha kolay olmalı ilk seviye biraz zor olabilir koxper hemen gelmesini zorlaştırmak için.

Genie kaldırılmalı koreko yok ve amacı dışında kullanılıyor oyun kötü yönde etkiliyor çoklu pcler.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Exp kasmak kolay zaten. Bana kalırsa zorlaştırılsın. Bi oyunda max seviyeye (83) 2-3 haftada ulaşmak saçma zaten. Khenarth 13 günde 83 oldum diyordu. Böyle örnek varken exp kasmak zor demek çok mu doğru? Genie olmasa exp kasmak zor deseniz anlarım ama oynadığınız oyun mmorpg sonuçta. Biraz emek vermek gerekiyor. Öyle 3-5 günde full + full char dizip oynayacağım mantığında olan bi oyun değil bu. Zamanla seviye atlatır, item yapar savaşa hazırlarsın karakterini. Eskiden insanlar farm yaparak, etkinliklere girerek char dizer oynardı, şimdi TL ile char dizip farm yapıyorlar. Saçmalık burada işte.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Exp kasmak kolay zaten. Bana kalırsa zorlaştırılsın. Bi oyunda max seviyeye (83) 2-3 haftada ulaşmak saçma zaten. Khenarth 13 günde 83 oldum diyordu. Böyle örnek varken exp kasmak zor demek çok mu doğru? Genie olmasa exp kasmak zor deseniz anlarım ama oynadığınız oyun mmorpg sonuçta. Biraz emek vermek gerekiyor. Öyle 3-5 günde full + full char dizip oynayacağım mantığında olan bi oyun değil bu. Zamanla seviye atlatır, item yapar savaşa hazırlarsın karakterini. Eskiden insanlar farm yaparak, etkinliklere girerek char dizer oynardı, şimdi TL ile char dizip farm yapıyorlar. Saçmalık burada işte.
    "Ama mmorpg sonuçta" demişsin.. World of warcraft'ta mmorpg oyunu fakat orda expansion geldiğinde full lvl e ulaşmam 10 saat gibi bir zaman aldı.Oyunda zaten item kasmak zor. Ayrıca lvl kasma kısmıda bu kadar zor olmamalı. Konu sahibi arkadaşın dediği exp flash önerisine katılıyorum. Onun dışında yeni serverlarda 83 lvl açılması bana göre tamamiyle yanlış. Drakinin gelmesi mythrillerin gelmesinin yanlış olduğu gibi...

Senior Member
    Arkadaşlar farklı düşündüğümüz için sizlerle anlaşamıyoruz. Asla da anlaşamayacağız. Sizin emek dediğiniz şey paranızla genie satın alıp, armordu şuydu buydu diyerek sizi öne geçirecek her şeyi satın almak. 3 hafta uykusuz sağlıksız günde 20 saat oyunun başında durmak. aynı anda 3 bilgisayar çalıştırmak vsvsvs. Sen emeğinle değil paranın sağladığı imkanlar ile başarıyorsun, Dünyada ki en kıymetli şey olan sağlığını tüketiyorsun. Önce bunu kabullenmek gerekli. Bunu kimse kabullenmemiş ayrıca bu kabullenmeme durumunu normalleştirmiş. Günde 20 saat hangi iş olursa olsun yapmak sağlıklı değildir. Sen bastır parayı charı diz bana emekten bahset. Bana desene açık açık "Kardeşim şu kadar para harcadım enayi miyim?"

Bu noktada para kısmı ile hiç bir sorunum yok. Aksine yabancı serverlarda exp vazosu satılıyor bunun uskoya gelmesi taraftarıyım. Harcadığın saatin karşılığını ödemek isterim. Ring char satın alabiliyorsun. Gb satışı yasak olmasına rağmen satan siteye hiç bir şey denmiyor. Demek ki bunlar satılabilir şeyler exp ve gb satılabilir şeyler demek ki. Diyorum ki ben saçma sapan insanlarla muhattap olmak istemiyorum, yasal olmayan siteler ile iş yapmak istemiyorum. Ayrıca sizin insanları yormanızı da istemiyorum. Çünkü insanlar yorulunca oyunu bırakıyorlar. Server bitiyor. Ya pusda sen sat ya da oyuna eklenti olarak getir. Knight Online serverı açılır oyunun senaryosu bellidir, eklentileri, yapılacakları bellidir. O senaryoya göre ufak ufak git zaten oyunun sonu belli. İsterim ki serverların sonu steam serverı gibi olmasın. Uzun soluklu olsun olabildiğince diyorum.

1 ay premium almam önümüzdeki ay ringden moradondan aynı paraya alırım 83 lvl istediğim jobu. Mantıklı mı sizce bana sunduğunuz seçenekler; sen 1 ay sağlığından oldun, aynı yaratıktan 1 milyon tane kestin insan da kafa kalmaz rüyanda bile o yaratıktan kesersin

Şunu da unutmayın bu oyunda senaryonun tamamlanma süresi var. Bu sürede herkes senaryoyu sonuna kadar bekleyecek diye bir şey yok. Sıkılan bırakır, yorulan bırakır. Yani serverın zamana karşı bir dayanıklılığı var buz gibi eriyor her açılan yeni server.

Çok dağınık yazdım şunu da düşünün 2 saatte 72 2 günde 75 oluyorsunuz eeeee bunun bir zararını mı gördünüz? Oyunun önemli öğelerine odaklandınız pk attınız , itemlerinize odaklandınız?

Skill açmaya toz geldi zararı mı oldu? Lupus mafyasından kurtuldunuz. Aylarca aynı yaratıktan kesmekten, skill parası farmından kurtuldunuz.

Ha yıl 2002 60a kasmışsın ha 2019 83e.

Bunlar olmasa emeğin babası hanginiz moradonda eskisi gibi kasacaktı eskiden belli bir lvla kadar moradonda kasabiliyordunuz oyunda. Hangi emektar babayiğit 70e kasacaktı geniesiz elle. Bu kolaylıklar geldi oyunu oynamaya devam ettik. Yeni kolaylıklar gelsin ki oyunu daha fazla oynayalım.

İlk mesajımda yazdığım öneriler

Önerilerim

Exp pre de 80 sonrası flashı açabilirsiniz
    Draki kulesinde ki yaratıklar lvl farketmeden yarıya düşmeden fiks aynı exp i verebilir.
    Drakiye bir görev ekleyebilirsiniz Draki el rasaga 100 kere öldür 500m exp gibi
    powder of spell vererek 10m exp kazanacağımız bir eklenti olabilir.

Bunlar güzel şeyler zararı olmaz aksine daha fazla oynar keyif alırsınız oyundan.

Junior Member
    Herşey o kadar kolaylaşırsa EXP kasmak için emek vermeye gerek yok önüne gelen 83 olsun hatta 83/5 olsun..
    Ayrıcalığı olmasın kimsenin emek verenin günlerini verenlerin bi farkı olması lazım... EX'ten sıkılıyorsan kasmazsın ve levelin getirdiği HP, MP, APyi falan almamış olursun dostum bunada ağlamak baya bi saçma olmuş

ACiLen serverlere Exp event gelmesi lazım yoksa zor 83 olacaz :S

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pit_rSLqhAwE View Post
    Herşey o kadar kolaylaşırsa EXP kasmak için emek vermeye gerek yok önüne gelen 83 olsun hatta 83/5 olsun..
    Ayrıcalığı olmasın kimsenin emek verenin günlerini verenlerin bi farkı olması lazım... EX'ten sıkılıyorsan kasmazsın ve levelin getirdiği HP, MP, APyi falan almamış olursun dostum bunada ağlamak baya bi saçma olmuş
    Hakikaten olaya bambaşka noktalardan bakıyoruz. Senin emek vermek dediğin.

1000 tl lik pus itemi alıp 3 hafta boyunca aralıksız aynı yaratıktan 15 milyon adet kesmek. Bunun adı emek değil saçmalık. Yap bir quest öyle bir quest yap ki tamamlamam 1 ay sürsün ama içerisinde türlü türlü aksiyonlar olsun ben de keyif alayım.

Siz farkında değilsiniz şimdi siz genie hammer pot derken bu ay ki premium derken 6000kc masraf edeceksiniz. 1 ay boyunca sağlığınızdan uykunuzdan feda edeceksiniz beyniniz onbinlerce paramun titan kesmekten yamulacak. 1 ay sonra 83 olacaksınız bu süre zarfında da oyunu oynayamamış sadece lvl kasmış olacaksınız. Ben bu ay premium almayacağım belki sadece bronze o pus itemlerini de almayacağım. 1 ay sonra 6000kc ederi neyse moradondan ringden alacağım.

Emeğin değeri olur. Sen sadece aynı yaratıktan geniye milyon tane kestirdin ayrıca 6000 kc harcadın, oyununu oynayamadın. Ben sadece 6000 kc verdim 83 aldım. Biraz benim açımdan bakın ya da bana izah edin ben sizin gördüğünüzü göre bileyim.

Diyin ki amca öyle deme bak

premium alıyoruz 3000 kc, potu, geniesi 6000 oluyor
    evde bilgisayar 3 hafta boyunca 24 saat açık kalıyor
    sürekli başında duruyoruz yada sistem kuruyoruz biri sürekli izliyor.
    Uyumuyoruz, oynamıyoruzda sadece genie dönüyor
    genie dönüyo sohbet muhabbet de yok.
    Sonra 83 olduk emeklerimiz karşılığı.

Normalleştirelim arkadaşlar yukarıda ki durum normal değil. Anlatın gerçekten sizi anlamak sizler gibi düşünmek istiyorum.
    Last edited by DavidRussell; 03-23-2019 at 03:47 PM.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DavidRussell View Post
    Arkadaşlar farklı düşündüğümüz için sizlerle anlaşamıyoruz. Asla da anlaşamayacağız. Sizin emek dediğiniz şey paranızla genie satın alıp, armordu şuydu buydu diyerek sizi öne geçirecek her şeyi satın almak. 3 hafta uykusuz sağlıksız günde 20 saat oyunun başında durmak. aynı anda 3 bilgisayar çalıştırmak vsvsvs. Sen emeğinle değil paranın sağladığı imkanlar ile başarıyorsun, Dünyada ki en kıymetli şey olan sağlığını tüketiyorsun. Önce bunu kabullenmek gerekli. Bunu kimse kabullenmemiş ayrıca bu kabullenmeme durumunu normalleştirmiş. Günde 20 saat hangi iş olursa olsun yapmak sağlıklı değildir. Sen bastır parayı charı diz bana emekten bahset. Bana desene açık açık "Kardeşim şu kadar para harcadım enayi miyim?"

Bu noktada para kısmı ile hiç bir sorunum yok. Aksine yabancı serverlarda exp vazosu satılıyor bunun uskoya gelmesi taraftarıyım. Harcadığın saatin karşılığını ödemek isterim. Ring char satın alabiliyorsun. Gb satışı yasak olmasına rağmen satan siteye hiç bir şey denmiyor. Demek ki bunlar satılabilir şeyler exp ve gb satılabilir şeyler demek ki. Diyorum ki ben saçma sapan insanlarla muhattap olmak istemiyorum, yasal olmayan siteler ile iş yapmak istemiyorum. Ayrıca sizin insanları yormanızı da istemiyorum. Çünkü insanlar yorulunca oyunu bırakıyorlar. Server bitiyor. Ya pusda sen sat ya da oyuna eklenti olarak getir. Knight Online serverı açılır oyunun senaryosu bellidir, eklentileri, yapılacakları bellidir. O senaryoya göre ufak ufak git zaten oyunun sonu belli. İsterim ki serverların sonu steam serverı gibi olmasın. Uzun soluklu olsun olabildiğince diyorum.

1 ay premium almam önümüzdeki ay ringden moradondan aynı paraya alırım 83 lvl istediğim jobu. Mantıklı mı sizce bana sunduğunuz seçenekler; sen 1 ay sağlığından oldun, aynı yaratıktan 1 milyon tane kestin insan da kafa kalmaz rüyanda bile o yaratıktan kesersin

Şunu da unutmayın bu oyunda senaryonun tamamlanma süresi var. Bu sürede herkes senaryoyu sonuna kadar bekleyecek diye bir şey yok. Sıkılan bırakır, yorulan bırakır. Yani serverın zamana karşı bir dayanıklılığı var buz gibi eriyor her açılan yeni server.

Çok dağınık yazdım şunu da düşünün 2 saatte 72 2 günde 75 oluyorsunuz eeeee bunun bir zararını mı gördünüz? Oyunun önemli öğelerine odaklandınız pk attınız , itemlerinize odaklandınız?

Skill açmaya toz geldi zararı mı oldu? Lupus mafyasından kurtuldunuz. Aylarca aynı yaratıktan kesmekten, skill parası farmından kurtuldunuz.

Ha yıl 2002 60a kasmışsın ha 2019 83e.

Bunlar olmasa emeğin babası hanginiz moradonda eskisi gibi kasacaktı eskiden belli bir lvla kadar moradonda kasabiliyordunuz oyunda. Hangi emektar babayiğit 70e kasacaktı geniesiz elle. Bu kolaylıklar geldi oyunu oynamaya devam ettik. Yeni kolaylıklar gelsin ki oyunu daha fazla oynayalım.

İlk mesajımda yazdığım öneriler

Önerilerim

Exp pre de 80 sonrası flashı açabilirsiniz
    Draki kulesinde ki yaratıklar lvl farketmeden yarıya düşmeden fiks aynı exp i verebilir.
    Drakiye bir görev ekleyebilirsiniz Draki el rasaga 100 kere öldür 500m exp gibi
    powder of spell vererek 10m exp kazanacağımız bir eklenti olabilir.

Bunlar güzel şeyler zararı olmaz aksine daha fazla oynar keyif alırsınız oyundan.

dostum boşuna burada bazı insanlara bişeyler anlatmaya çalışma , yazdıklarının tamamını okuyanlar zaten sana hak verir , ama başlığa görüp gelen bir tayfa var . bu oyun emek oyunu , emek vermek gerek , 2 günde 83 olmak ne demek vs yazanlara boşuna bişeyler anlatma çalışma bence.

Emek dedikleride şu çek cashleri , al genie , genie hammer , pre pot. koy slota pc açık bırak 7/24 kassın. emek demek bu arkadaşlar için.

genie ile 83 e kasan arkadaşlar , hele bide paramunda kasan tipler var eslantta , yahu arkadaş geniesi , genie hammerı , mana potu , can potu . pc elektrik parasımı dersin , char bide yatarsa zaman kaybımı dersin. bunlara vereceğin paraya 15 gün günde 3-4 saat cz de farm ve pk at zevkini al oyunun 15. gün sonrasında ring al.

neyse dediklerine sonuna kadar katılıyorum bu arada +1

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    yahu herşeye de bişey bulmayın arkadaş 3 günde 80 oluyosun 1 ayda 83 olucan diye mi zoruna gidiyor
    aslında güzel noktaya değindiniz. 83 olmak değil, 83 olma biçimi zoruma gidiyor. 6000kc harcayıp 1 ay boyunca aynı yaratığı milyon defa kesmek zoruma gidiyor. aynı zone da 1 ay boyunca daire çizerek 5 yaratığı milyon defa kesmek de çok zoruma gidiyor. bilgisayarım 1 ay boyunca açık kalacak ve ben sadece ekrana bakıp genie dönüyor mu onu kontrol edeceğim. Valla hepsi zoruma gidiyor. Yap bir quest mesela cz görevinin aynısını getir ama istenen her yaratıktan bir sıfır fazla iste mesela 50 değil 500 tane kes de. Tamamlamak 3 ay sürsün zoruma gitmez. Derim ki görev böyle.