Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member

80den sonra gitmiyor

80den sonra expin yarıya düşmesi, flash basılamaması bunlar ciddi sıkıntılar. Artık eski exp ve farm ortamı yok, kalmadı, olamaz. Yöneticilerden yeni güncellemeler bekliyoruz. 1 ay switch premium öde, genie öde, pus öde. Tamam hepsini ben öderim. Şükür iki katını da öderim ama 2019 yılında 1 ay boyunca günde 8 saat aynı yaratığı mı keseceğiz. Zaman paradan daha kıymetli. Ayrıca o kadar sıkıcı ki, eskiden saatlerce muhabbet olurdu, eğlenceli olurdu. Şimdi o muhabbet yok. Kimse durmuyor charın başında. 83 yapıp satacağım diyor. Öyle adamla partiye girmek bile tedirgin ediyor insanı. Kim bu ya diyorsunuz, partiyi bırakıyrosunuz. Ring alayım diyorum onda da ring deki charın sabıkası yeni kullanıcıya geçer diyorsunuz. Ben nereden bileceğim adam ne yapmış ne etmiş.

Önerilerim

Exp pre de 80 sonrası flashı açabilirsiniz
    Draki kulesinde ki yaratıklar lvl farketmeden yarıya düşmeden fiks aynı exp i verebilir.
    Drakiye bir görev ekleyebilirsiniz Draki el rasaga 100 kere öldür 500m exp gibi
    powder of spell vererek 10m exp kazanacağımız bir eklenti olabilir.

Oyun Czye taşındı ama şunları da düşünün Cz nin kapasitesi herkese yetebilecek mi?
    Herkes itemiyle lvlı ile Czde oynayacak seviyede mi?
    Herkes Czde oynamak istiyor mu?

Çabanızı takdir ediyorum. Gece gündüz yaptıklarınız ortada ama sonuç odaklı olmanız gereken noktalarda var. Mesela yukarıda sorduğum 3 sorunun cevaplarına göre planlarınız var mı?

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    83 leveli kabullenmesek nasıl olur mesela ? oyunun abartıya kaçan noktalarını kolaylaştırmak yerine biraz karşı çıkmanız gerek 83+5 geldiğinde oh ne güzel buda yetmez 83+10 gelsin daha çok oynayalım demekten başka bir seçenek sunulmuyor sizlere

83 lvli kabullenen kaç tane clan var şuan oyunda acaba soruyorum yeni başlayanlar uzun bir süre oynamayanlar dışında hepsi onay vermiş sessiz bir şekilde oyunlarını oynamaya devam ediyor

90 defans archive açmadan 83 lvl gelen bir sunucudan bahsediyorsunuz biraz mantıklı düşünelim arkadaşlar yanlış giden bir şeyler var ve devam ediyor

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Level kasmak zaten çok kolay, daha fazla basitleştirmeye gerek yok.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Ne peşindesiniz 3 5 günde 83 olmanın filan mı ?
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    yahu herşeye de bişey bulmayın arkadaş 3 günde 80 oluyosun 1 ayda 83 olucan diye mi zoruna gidiyor

82 %25 olduk ne zoru

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc59 View Post
    82 %25 olduk ne zoru
    Nerde kasiyon kanki

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Level kasmak zaten çok kolay, daha fazla basitleştirmeye gerek yok.
    Nasıl kolay pirim, 80den sonra 83 e kasmak nasıl kolay? Llütfen bize de öğret. 1000 lira yatırıp günde 16 saat başında durarak iş mi yapılır. O kadar emek versen 1 ayda piyano çalmaya başlarsın. Bunun bir oyun olduğunu hatırlamak. Herkesin de sürekli aklında tutmasını rica ediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DavidRussell View Post
    Nasıl kolay pirim, 80den sonra 83 e kasmak nasıl kolay? Llütfen bize de öğret. 1000 lira yatırıp günde 16 saat başında durarak iş mi yapılır. O kadar emek versen 1 ayda piyano çalmaya başlarsın. Bunun bir oyun olduğunu hatırlamak. Herkesin de sürekli aklında tutmasını rica ediyorum.
    Knight (Online) Normal Bir Oyundan Daha Fazlası MMORPG emek Vererek Yapılabilecek şeylerin olduğu anlamına gelir
    Senin oyun dediğin şeyler single player olsa gerek oynarsın zevkini alırsın çıkarsın yada beğenmezsin çıkarsın
    bunda ise bişeyler başarman için düzenli olarak katılım sağlaman giriş yapman gerekir
    1 Günde Herşey Olsun Pkma Çıkayım Mı Diceksin İtemde Versinler Sana Böle Zor Oluyodur
    Genieyide Geliştirsinler Senin İçin Afq Np Kassın Czde Bu Mudur Oyun

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Knight (Online) Normal Bir Oyundan Daha Fazlası MMORPG emek Vererek Yapılabilecek şeylerin olduğu anlamına gelir
    Senin oyun dediğin şeyler single player olsa gerek oynarsın zevkini alırsın çıkarsın yada beğenmezsin çıkarsın
    bunda ise bişeyler başarman için düzenli olarak katılım sağlaman giriş yapman gerekir
    1 Günde Herşey Olsun Pkma Çıkayım Mı Diceksin İtemde Versinler Sana Böle Zor Oluyodur
    Genieyide Geliştirsinler Senin İçin Afq Np Kassın Czde Bu Mudur Oyun
    Hocam basit bir sorum var sana tek bir rakamla cevap vermeni rica ediyorum?

Dediğin gibi emek versek. Hani bu bir oyun değil emek verme platformu diyelim. 1 günde olmasın her şey. 3 ayda olsun mesela 3 ay da emek vererek. Charı dizeyim lvl olayını bitireyim farmlık işim kalmasın. Char her türlü aksiyona hazır olsun. Aylık ta 5000 kc bütçe veriyorum sana

Charın tüm itemlerinin dizilmesi + 83 lvla kasılması + charın sarf malzemelerinin bu süreçte temin edilmesi

3 ay zaman ayırdım aylık 500 tl bütçe ayırdım 83 lvl olmuş itemleri düzgün bir char günde kaç saatlik emek ile dizilebilir. Bana bir rakam söyle sadece bir rakam.