Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Senior Member
    Quote Originally Posted by superonlar View Post
    neyse dediklerine sonuna kadar katılıyorum bu arada +1
    Allah razı olsun. Beni anlayan da bir kişi varmış.

Adam 6000 kc yatırmış, neredeyse 1 ay günde 20 saat oyun oynamış 83 olmuş (aslında oynayamamış, buna oyun oynamak da denmez genie çalışıyor mu biri pislik yaptı mı kontrolü, slotu kaybetmemek adına kımıldamamış bile) sonra bunun emek olduğunu savunuyor o zaman dönelim 2000lerin başına sadece apos expi ile elle kasalım dibine vuralım emeğin. Madem bazı şeyler mümkün günümüze adapte edin. Zaten 2 saatte 70 oluyorsun diyor. Eskisi gibi 2 yılda 70 olunsa oynayacak mısın sen bu oyunu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by DavidRussell View Post
    Hakikaten olaya bambaşka noktalardan bakıyoruz. Senin emek vermek dediğin.

1000 tl lik pus itemi alıp 3 hafta boyunca aralıksız aynı yaratıktan 15 milyon adet kesmek. Bunun adı emek değil saçmalık. Yap bir quest öyle bir quest yap ki tamamlamam 1 ay sürsün ama içerisinde türlü türlü aksiyonlar olsun ben de keyif alayım.

Siz farkında değilsiniz şimdi siz genie hammer pot derken bu ay ki premium derken 6000kc masraf edeceksiniz. 1 ay boyunca sağlığınızdan uykunuzdan feda edeceksiniz beyniniz onbinlerce paramun titan kesmekten yamulacak. 1 ay sonra 83 olacaksınız bu süre zarfında da oyunu oynayamamış sadece lvl kasmış olacaksınız. Ben bu ay premium almayacağım belki sadece bronze o pus itemlerini de almayacağım. 1 ay sonra 6000kc ederi neyse moradondan ringden alacağım.

Emeğin değeri olur. Sen sadece aynı yaratıktan geniye milyon tane kestirdin ayrıca 6000 kc harcadın, oyununu oynayamadın. Ben sadece 6000 kc verdim 83 aldım. Biraz benim açımdan bakın ya da bana izah edin ben sizin gördüğünüzü göre bileyim.

Diyin ki amca öyle deme bak

premium alıyoruz 3000 kc, potu, geniesi 6000 oluyor
    evde bilgisayar 3 hafta boyunca 24 saat açık kalıyor
    sürekli başında duruyoruz yada sistem kuruyoruz biri sürekli izliyor.
    Uyumuyoruz, oynamıyoruzda sadece genie dönüyor
    genie dönüyo sohbet muhabbet de yok.
    Sonra 83 olduk emeklerimiz karşılığı.

Normalleştirelim arkadaşlar yukarıda ki durum normal değil. Anlatın gerçekten sizi anlamak sizler gibi düşünmek istiyorum.
    Haklısın Kardeşim Emek Dediğimiz Şey Çek Genie Premium Ivır Zıvır Dua Ederek Charı Slota Bırak Oluyor Afq Günlerce Monoton Elektrik İsrafı

Ama Şu da Var Malesefki İllegaliteden Kurtulmuyor Oyun Bunun Sebebide ne yazık ki ilgisizlik bu yüzden dediklerin gelmiyor exp kavanozu gelirse koxperlar daha güçlü olur kafasındalar exp kavanozu exp preye olan ilgiyide düşürür
    hep illegalite ve suistimaller yüzünden oyun bu kıt döngüde kalıyor illegaliteye karşıan herşey düzenlenmek yerine kaldırılmaya gidiliyor
    Yakında Bırakıcam gibi oyunu Forumda 1 Aydır Herkes Barım Barım Bağrınıyor Yetkililer Nerde Artık Çalışın Diye Ve Yakından takip ettiğim haksızlık konusu var onun sonucuna göre bi yol izleyeceğim

Senior Member
    bu devirde 83e çar kasmanın bu kadar zor olması oyun bıraktırır. hiçbir oyunda asıl zevk alınacak yere geçmesi bu kadar uzun sürmüyor. bu devrin oyunu değil knight.

Senior Member
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    bu devirde 83e çar kasmanın bu kadar zor olması oyun bıraktırır. hiçbir oyunda asıl zevk alınacak yere geçmesi bu kadar uzun sürmüyor. bu devrin oyunu değil knight.
    Valla yalan yok ben oyunu bıraktım. İtemleri bastım +8e upgrade heyecanımıda yaşadım. Sonra vega 5 de açık artırmayla ihtiyacı olanlara sattım. Toplanan para ile de bilgi yarışması düzenledim parayı da dağıttım. 1 saat boyunca 2 aydır oyundan almadığımı keyfi aldım. O sırada etkinliğime katılmış olan varsa yazsın Bundan sonrası sizde. Bana kızanlar 83e lvl kassın, gb satın alsın. ne istiyorlarsa yapsınlar. Artık ara ara forumu okur hasret gideririm. Muhabbet güzel şey.