Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Arkadaşlar yardim lütfen!!!!

Arkadaşlar öncelikle merhaba,

oyunda yeniyim bu tarz bir oyun deneyimim daha önce yoktur bir tavsiye ile başladım yaklaşık 30.uncu saatim ve 1M para yaptım oyunda (coins) ve demircinin yanındaki npc'den 1M e bu pickaxe yaparak bana bir tane mattock verdi ancak bu mattock öğrendiğime göre diğer maden yerlerdindeki npclerde ücretsizmiş şimdi ben bu mattocku aldım gidip birde maden npcsinden de aldım elimde 2 tane mattock var ancak diğerine verdiğim emeklerden ötürü 1m'im boşa gitti onu nasıl kurtarabilirim ve bu mattock geri iade edilebiliyor mu ve son olarak maden yerlerine gittiğimde space'e basıyorum "a pickaxe is not" uyarısı veriyor kendi karakterim üzerine mattocku süreklediğimde de almıyor yani zaten kullanamıyorum da oyunda nickim ChesterBENNTR ve 37 LVL oldum steam üzerinden cypher 1 serverinde oynuyorum çarımda rogue şuan lütfen bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim

X mail adresinden bana e-posta atabilirsiniz şimdiden sağolun.
    Last edited by SkCLucky; 03-22-2019 at 10:57 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef oyun içinde alınan malzemelerin geri iadesi yapılamamaktadır.

Bilginize

Junior Member
    peki ücretsiz verilen bir itemin zaten oyunda diğer npc de 1m coins'e satılmasının nedeni nedir?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khaflettr View Post
    peki ücretsiz verilen bir itemin zaten oyunda diğer npc de 1m coins'e satılmasının nedeni nedir?
    ücretsizi çöpe atarsan parayla alabil diye

Senior Member Vrij's Avatar
    Pickaxa sag tıklarsan yerine takılır o olmadan maden kazamazsın, bildiğim lvl sınırı yok kazmak icin.

Junior Member
    cevaplarınız için teşekkür ederim oyunda yeni olduğum için kusura bakmayın lütfen, herkese iyi oyunlar.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Muhtemelen iki elinde de bıçak olduğu için takamıyorsun. Birini çıkart öyle sağ tık yap takar o zaman

Tags for this Thread