Results 1 to 8 of 8

TPT IP MACH — CluTaah •

Merhaba arkadaslar. Herkese iyi forumlar dilerim oncelikle..

Gecen gun hesabim Tpt ip mach ile kapatildi. Bununla ilgili bilet yolladim fakat kullandigim internet ip sinde daha once illegal birseyler rastlandigindan dolayi kapatildigini soylediler..
    Kullandigim bilgisayarda herhangi bir illegal program yok. Kullandigim karakter Mage ve 77 lwl carda itemde mevcut degil.
    Ben Havaalaninda calisan biriyim ve bazen is yerine laptop’u goturup havaalnindaki ucretsiz TURK TELEKOM FREE internetini kullaniyorum.. Flood veya Spam niteliginde olmamasi adina 2-3 gunde bir konu aciyorum. Carimin haksiz yere kapatildigini dusundugumden dolayi sesimi duyurmaya calisiyorum. Hani item olsa actirmaya calisma sebebim o olcak ama oyle birseyde yok..
    Ve son olarak sunuda soylemek istiyorum. Baska kullandigim hesap acik.. Eger ki kullandigim internet aginda illegallik varsa acik olan hesabim neden kapatilmiyor onuda kapatin.. Bunu defalarca da soyledim hile veya benzeri bisey varsa kullanmişsam komple kapatin hepsini..
    Nasil acik kaliyor o hesap..
    Ve bilgisayarda illegal program yoksa sirf kullandigim internette daha once illegal birsey rastlandiysa ben bilgisayara format dahi atsam bu kullandigim internetteki illegalligi temizlemicek. Peki ne yapmam gerekiyor ? Kisacasi hile kullanmadim her zamanda karsi olan biriyim bunu daha once forumda acilan konulara yaptigim yorumlarda da gorebilirsiniz..

GM lerin aciklama yapma gibi bi zorunlulugu yok fakat lutfen beni aydinlatin su konuda. Gercekten uzucu bir durumla karsi karsiyayim. Sirf karakterimde kullandigim nick gittigine ve onca harcadigim emege uzuluyorum. Yoksa 77 lwl car acip kasmak 3-4 gunluk iş..

Ve ayrica forumdan destek almak gibi bir amacimda yok sarece yetkili birinin aciklama yapmasini istiyorum..

Hesap Adı: EndlessMassacre
    Lutfen loglari tekrar kontrol edin..

İyi forumlar..

@Khenarth @CluTaah @Eryudes @Patheoz
    Last edited by Zoneradious; 03-22-2019 at 06:33 PM. Reason: Harf duzenleme

Senior Member
    Giris yaptigin ip adreslerini butun gun gmler oturup incelemiyor oraya bir sistem koymuslar ban yiyen biriyle ayni ip adresini kullaniyorsan sistem otomatik banliyor seni. Bilet gonderdiginde ip adresiniz incelendiginde diyorlar kim inceliyor yani koskaca oyundaki herkesin ip adresini tek tek elle girip inceleyecek halleri yok ama tek tek acip incelemis gibi incelendiginde ibaresini kullaniyorlar. Sen ben gibi sucsuz gunahsiz insanlarda bundan payini aliyor ister istemez. Buda banlanan charlarin banlanan kisilerin ne kadar incelendigini anlamis oluyoruz. A chari koxp kullaniyor b chari koxp falan kullanmıyor tek gunahlari ayni ipden oyuna baglanmak. Kaldi ki birisi ares serveri oteki destan serveri aralarinda alisveris yapabilcek bir pozisyon dahi yok. Allahtan bu ip ban sistemini bundan 10 sene evvel getirmediler yoksa evinde neti olmayıp komsudan baglananlarin sayisi bugun 100se eger o gunlerde 1000 olurdu bu 1000 kisinin %90 civari legal oynayan insanlar olurdu bu bugunde ayni sekilde gecerli ip ye gore oto bak sisteminin ne kadar yanlis olduğunun ispatidir bu. Surekli cikan otlarin kokune zehir dokmek yerine uzerinden yolup gecici çözüm uretmek bunlar. Baska hicbir sey degil.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    bu şekilde ban yiyen cok fazla insan var illaki içinde illegalden ban yiyende var ama tanıdığım ve çok fazla yüksek itemi olan bir abimde böyle bir şekilde ban yedi ve ticketlarına adam gibi bir cevap bile alamıyor macro pedal dahi kullanmamış ( kulansa dahi 1 gün ban yiyolar zaten ) adam neden aynı ıp koxp açsın bu oyuna girerken ki koruma programı şuanda sıkıntılı bence sacma sapan durumlarda bişeyler yakalayarak charlar banlanıyor yada sıkıntılı gösterip banlatıyor gmlere kesinlikle bu durumun üzerinde durulması lazım polis yoldan birini cevirip sizi tutukladık mühebbet yediniz dese neden olduğu soruluncada acıklamadan yada sizle paylaşmak zorunda değiliz dense ne kadar sacma olucaksa ticketlarda bu durumda verilen cevaplarda çok sacma insanların canı yanmış durumda bu insanlara yardım etmek zorundasınız artık bişeyler yapın bu kadar basit değil banlayıp kenara atmak teşekkürler

Junior Member
    aha aynı sorun işte.Bende ticket attım ama gelen cevab kopyala yapıştır oldu karakteriminde benimde hiç bir illegaliteyle alakası yokdur ben zaten askeri bir memur vatandaşıyım akşamdan akşama gelip pk mı atıp gecede ağırmadan çıkan birisiyim yani bide tutup k0xp mu kullancam saçma sapan iş yapıyosunuz resmen bide bana neyden dolayı ban atıldıgınıda yazmıyolar hiç bişe soylemiyolar direk banned olurmu Allah aşkına bilgi vermeleri yasakmış 3 5 kere daha denicem ticketi baktım olmadı bende mesleğimin bana sunduğu tüm imkanları sonuna kadar kullanarakdan mahkeme mahkeme uğraşıcam sonuçta ben oraya ufak tefek değil baya bayaa maaşımı yatırdım ve hiç bi illegaliteyede karışmadım gördüğüm muamelenin böyle olmaması gerekirdi.

Dusuncelerini paylasan arkadaslara tesekkurler.. Ya kalkip hile kullanmis olsam kullandim derim sonucta kaybedecegimi kaybetmisim. Hesapta kayda deger hic birsey yok. o id de baska serverlerde bile hesap yok. Madem illegal durum var butun hesaplarimi banlayin. Neden sadece kullandigim hesabi kapatiyorsunuz ?

Nick: Akhanaten Banlanmayan hesabim 74 lwl mage sirius serverinde buda bilgisayarada format atmadim madem kullandigim ip de illegal birsey mevcut banlayin bunuda. Sonucta hile kullanilmis ip kullaniyorum. Abi yapmayin gozunuzu seveyim sinek ufaktir ama migde bulandirir. Sizin yaptiginizda suan boyle birsey.
    Last edited by Zoneradious; 03-22-2019 at 08:16 PM.

Senior Member
    +1 Katiliyorum magdurlardan birisi olarak.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    ++++ konu güncell

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üzerinden bu tür durumlar için destek verememekteyiz.
    Destek ekibi ile tekrardan iletişime geçerek hesabınız hakkında yardım isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.