Results 1 to 7 of 7

Son 3 Gündür Sürekli Dc Veriyo

Son 3 4 Gündür Anlık Dc Veriyo Pazarda Bile Dursam Dc Veriyo Sürekli Aynı Sorun Hİç Düzelmiyo Pc ye Res Atıyom Ayarları Düzeltiyom Gene Düzelmiyo 3 Tane Pc Kullanıyom Öteki Pclerde Hiç Bi Sorun Yokken Benim Sürekli Aktif Kullandıgım Pcye Sürekli Dc Veriyo Oyunu Kaç Kere İndirdim Kurdum İndirdim Kurdum En Az 3 4 Kere Kurdum Ve Gene Aynı Sorun Dc Tam Düzeldi Derken Gene Dc Verip Atıyo Ayarlarıda Degiştirmiyom Artık Oto Yapıyo Win 7 Kullanıyorum Öteki Pclerde Hiç Bi Dc Yok Sürekli Oyunda Duruyolar Bi Tek Ben Dc Yİyorum Başka Çarlarıma Giriyom Gene Dc Pazarda Dolaşırken Bile Dc Veriyo Sv Boşken Bile Dc Veriyo 2 Res Geldikden Sonra Böle Oldu Önceden Pcyi Hiç Kapatmasam Bile Hiç Dc Vermezdi İnt Vs Pcde Hiç Bi Sorun Yok Modeme Res Atıyorum Gene Dc Öteki Pclerimi Açıyom Yanında Bekletiyom Gene Benim Aktif Pc Dc Veriyo İlgili Gmlerden Bi An Önce Sorunla İlgilenmelerini İstiyorum 17 Senedir Knight tayım Bukadar Dc Yemedim Hİç

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Bu sorunun aynısıyla karşı karşıyayım yardımcı olun. Bana dc bile vermiyor donup at

İlgili Gmlerden Bi An Önce Sorunla İlgilenmenlerini Rica Ediyorum Hala Dc Vermekde Sürekli Bu Dc Sorunuyla Uraşıyom Pcde Hiç Bi Sorun Yok İntte Varken Öteki Pclerime Dc Vermiyoken Sürekli Aktif Pcme Dc Veriyo Oyunu Kaç Sefer Daha Yenilicem Kurcam Öteki Pcemden Defalarca Çektim Oyunu Hala Aynı Sorun Dc Veriyo Sürekli Bu Sorunu Bilen Veya Önceden Yaşamış Biri Varsa Neden Kaynaklandıgını Biliyosa Yazsın Bende Bi An Önce Sorunu Çözeyim
    Last edited by TheKingKomando; 03-24-2019 at 02:45 PM.

Junior Member
    Aynı sorunu bende yaşıyorum. Şuan bu kullandığım pc windows 10 ve 2.pc windows xp. Bu pc de hiçbir sorun yok film izlerken arkada knight açık genie de takılıyor. İnternetim de hiçbir sorun yok ama 2. pc de oyuna giriş yaptığımda 2 dakika içerisinde dc oluyorum. Defalarca sildim yükledim birşey değişmedi. Bu zamana kadar hiçbir sorun olmuyordu ta ki son res ve bakım gelene kadar.!!! Ne olduysa ondan sonra oldu. 2 hesabımda da premium var. Kaç gündür giremediğim hesabımın premiumu boşa gidiyor bu durum kabak tadı vermeye başladı iyice.!!! Dc sorunu tamamen knight online ile alakalı bir sorun. Bunun çözümünü söyleyecekmisiniz artık ?? Yoksa premium boşa gitmeye devam mı edecek ?? Kaç gündür 2.pc den oyun oynayamıyorum artık bir bakın yeter.

Junior Member
    son 2 gündür 1 yada 2 saatte bir dc yiyip duruyorum durduk yere bi sorun varsa düzeltin sıkıldım bu işten girip cıkmaktan

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by jackal94 View Post
    son 2 gündür 1 yada 2 saatte bir dc yiyip duruyorum durduk yere bi sorun varsa düzeltin sıkıldım bu işten girip cıkmaktan
    internet saglayıcını arayıp sinyallerini kontrol ettirdinmi ?

Senior Member
    Oyunu yeni clienti ile tekrar yükleyip patcheri yükletin. Speed teste girin pinglerinize sık sık bakın. Sürücülerinizi güncelleyin. Başka bir online oyuna girin orda da kopmalar oluyor mu bakın. Şu an en berbat net bende özellikle akşam saatleri ben bile dc olmuyorum ama gıcık bir lag oluyor akşamları pk atılmıyor o yüzden pazarda duruyorum.
    Last edited by Miss_Super; 04-27-2019 at 04:13 PM.