Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Moradona ip limit

Yazılım konusunda bilgisi olanlara soruyorum?

Oyunda bir bölgeye yada zone a ip limit koymak çok mu zordur? Mesela aynı ipden 2 hesap moradonda olamaz gibi?

Böyle bir güncelleme tüm pazar krizini, multi clienti, yan char ile pazar kurma dertlerini siler atar.

Junior Member
    gayet mantıklı bi öneri

Senior Member weaswera's Avatar
    Sıkıntı şu multi kelimesini kabul etmiyorlar sadece aynı pc üzerinden birden fazla oyun açma değildir multi

Multi bir oyuncunun birden fazla hesaba sahip olması bu birden fazla PC olabilir tablet telefon her neyse haksız kazanç kazanması anlamına gelir bu en ufak bir günlük görev de olabilir sessiz sakin bir köşede açılmış bir genie charda...

tamamen kitleye oynamak diye adlandırıyorum ben bunu riski birileri almış sonuçlarının farkında henüz değiller ancak gerçek oyuncular ne zaman eli ayağını çekti o zaman multi gerçeği ile yüzleşecektir bazıları inanıyorum 2025 35 45 55 de bu sorunları tam olarak anlayabilecek birileri çıkacaktır

Banned
    Buy pazar kaldır oldu bitti uğraşmaya gerek bile yok biliyoruz çünkü br şey düzeltim dersen bozacaklar geçmişte olan şeyler.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Sıkıntı şu multi kelimesini kabul etmiyorlar sadece aynı pc üzerinden birden fazla oyun açma değildir multi

Multi bir oyuncunun birden fazla hesaba sahip olması bu birden fazla PC olabilir tablet telefon her neyse haksız kazanç kazanması anlamına gelir bu en ufak bir günlük görev de olabilir sessiz sakin bir köşede açılmış bir genie charda...

tamamen kitleye oynamak diye adlandırıyorum ben bunu riski birileri almış sonuçlarının farkında henüz değiller ancak gerçek oyuncular ne zaman eli ayağını çekti o zaman multi gerçeği ile yüzleşecektir bazıları inanıyorum 2025 35 45 55 de bu sorunları tam olarak anlayabilecek birileri çıkacaktır
    ya komiksiniz kusura bakmayında o bilgisayarlar bu oyuna parayı kazandırıyor merak etmeyın

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Bütün serverlerin ortalama maradon pazar oyuncu sayısı 5000 kişi diyelim. Azmı çokmu bilemeyiz.

5000 x 50 tl = 250.000 tl bedavadan gelen para.

Buy pazarıda kalkmaz multi hesaplarda kalkmaz.
    Boşa elinizi yorup ruhunuzuda tüketmeyin.

Senior Member
    Bence nasil yabanci ulke telefonlari once yönetici onayindan geciyor. Bununda 2 char kullananlarinda bir onaydan gecmesi ile olabilir ayni ipden birden fazla karakter sokmak isten kisiler 1 char kendi bir charda 35 level pazar chari olmak kaydiyla dahada ustune cikmadan onaydan geçip acilmasi yonunde daha fazla cikan kisilerin hesaplari 1.de 1 ay ikincide sinirsiz olarak kapatilmalidir.

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Buy pazar kaldır oldu bitti uğraşmaya gerek bile yok biliyoruz çünkü br şey düzeltim dersen bozacaklar geçmişte olan şeyler.
    cok mantikli bu buy pazar cikti cıkali bunlar turedi iyice.

Senior Member
    Peki ayni IP'den, ayri 2 kisi veya 3 kisi baglaniyorsa ne olacak?

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    INV
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bence ip limitten çok ofline pazar sistemi gibi bir şey gelmesi gerekiyor isteyen %5 komisyon ile npc üzerinden tüm eşyalarını oyun içi noah ile listeleyip satabilmeli yapılabilir bir sistem ama gelir mi yapımcı yapmaz gibime geliyor.