Results 1 to 7 of 7
    Member
    Nickname
    Mertz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

Tehdit ve Yanlı Davranma Tavır Hk.(CluTaah - involved)

Merhabalar arkadaşlar.
    Hesabımın mevcut durumuyla alakalı size bildirim yapmak ve NttGame çalışanının nasıl yanlı bir tavir içinde olduğunu göstermek adına yani oyuncuların hedefinde olması durumuyla alakalı bir paylaşım yapacağım size.
    Server birleşiminden sonra mevcut clanların benzerlerini sahip olmam sebebiyle tehdit edilip.Karakterimin askıya alinacagi söylenmiş şeklinde tehdit edilmiş olup.Durumun hemen ertesi gün gerçekleşmesi üzerine kanıtları buraya sizin nezdinizde bırakacağım.
    Oyunda hangi Nick ve ya Clan adı ile oynayacağımı.O clan adının kullanım hakkından hangi şartlarla vazgeçeceğim bu oyun içinde bulunan herhangi bir yetkili belirleyemeyeceği gibi hesabıma ne denle işlem yaptığını tarafıma belirtme nezaketini bile göstermemiştir.
    Konuyu siz kullanıcıların görüşlerine açıyorum.
    Bu durumla ilgili ivedilikle geri dönüş alamazsam bu şekilde mağruz kaldığım haksız tutumu dile getirmek adına belli sözlüklerde bu konuyu gündeme getirip hakkımı arayacağımı ne kadar yanlı ve kişi bazlı adalet dağıttığınızı gözler önüne sereceğime emin olabilirsiniz.
    Mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini arz ederim.
    Saygılarımla

Mxqos/LawlietLawsford
    Valericans Clan Üyesi
    Olympia(Manes)
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 03-22-2019 at 05:11 PM.

Senior Member
    Böyle bir banmı var ? İnsanlar oyun yetkililerin arkadaşları diye istediği gibi hesap kapattırabiliyor mu ? Gerçekten şaşırdım geçmiş olsun Yardım alırsın umarım.

Member
    Nickname
    Mertz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Dejavu1992 View Post
    Böyle bir banmı var ? İnsanlar oyun yetkililerin arkadaşları diye istediği gibi hesap kapattırabiliyor mu ? Gerçekten şaşırdım geçmiş olsun Yardım alırsın umarım.
    Bu tarz hizmet veren kurumların - ahbap çavuş ilişkisiyle yönetimsel kararlar alıyor olduklarına inanmak istemiyorum.Bir yanlışlık vardır muhakkak ve mağduriyetim en hızlı şekilde giderilecektir ben buna inanıyorum şahsen.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Tam tahmin ettigim seyi yapmis bu arkadas. Tutup server birlesimini fırsat bilip arkadasların clan ismini calmis yetmezmis gibi para karsılıgında satmaya calısmıs. Dilerim hesabın tekrar aktif edilmez.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 03-22-2019 at 05:15 PM.

Member
    Nickname
    Mertz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    [QUOTE=JoyoAppilance;1758314]Tam tahmin ettigim seyi yapmis bu arkadas. Tutup server birlesimini fırsat bilip arkadasların clan ismini calmis yetmezmis gibi para karsılıgında satmaya calısmıs. Dilerim hesabın tekrar aktif edilmez.

Bu durumda oyun kuralları çerçevesinde benim ihlal ettiğim bir kural bulunmuyor.
    Bu isim kullanımlarının herhangi bir şekilde sınırlandırıldığını bilmiyorum.
    İhlal ettiğim kuralları belirterek bu durumla alakalı beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    InRealLife : Belli bir domain'i kullanıyorsunuz ve outdate oluyor.Başkası tarafından alınıyor.Bu konuda herhangi bir hak iddia edemezsiniz saygılarımla.

Yok artik buyuk olay. Eger olayin tamami anlattigin gibiyse nttgame’in vay haline.. CluTaah’ta muhtemelen bu konu altina yorum yapacaktor birde onu dinlemek lazim.. Tek tarafli yorum yapmak olmaz..

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibi ile iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz.

Ek olarak farklı forum veya sitelerde paylaşılan yazı/konu veya asılsız iftiralara bu forumda müsaade edilmemektedir. Hiç bir NTTGame çalışanı kafasına göre herhangi bir hesaba ceza verememektedir.

İyi forumlar.