Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Senior Member iVibe's Avatar
    Adam sövse yeridir. 3 saat gmler uğraşmıyor. 1 kişi için verilen emeğe bak yav he diyip silmişler raporu

Senior Member
    belki ceza almıştır almadığını nereden biliyosun üzerine pazar kurdu diye sınırsız banmı bekliyosun acaba üzerine pazar kuruyosalar pazarcıysan aç bi portu işine bak 35e char kasmak 1saatini almaz. 3saat ugrasıcana yetkileleride bos beleş şeylerle ugraştırıyosunuz.

Member housteanss1's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kimse Kimsenin üstüne bilerek pazar kurmaz kasıtlı olduğunu düşünmuyorum. Cünkü coğu herkes bunu biliyor Ekran Bugu var yani o adam da kazanmak icin pazar kuruyor bunun icin aslında mesafe olayi olup pazar kurulma sistemi olsa cok iyi olur özellikle yeni sunucularda bu olay daha cok yaşanıyor.Yani pazar kurduğumuzda o kişinin mesafesine göre kurulurken hata verilerse cok guzel bi olay olur tabi bunu burda dillendirmemiz gerekmekte ve yapimci firma ile görusulmesi gerekiyor.
    İnsanlar yavaş yavaş inanmamayı, güvenmemeyi, sevmemeyi ve kronik şüpheci olmayı öğrenir. Bu gerçekleştiğinde artık ne yazık ki çok geçtir. İnsanların “tecrübe” dediği şey budur. Kalbiyle bağlantısını kesmiş bir insana “tecrübeli” denir.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by housteanss1 View Post
    Kimse Kimsenin üstüne bilerek pazar kurmaz kasıtlı olduğunu düşünmuyorum. Cünkü coğu herkes bunu biliyor Ekran Bugu var yani o adam da kazanmak icin pazar kuruyor bunun icin aslında mesafe olayi olup pazar kurulma sistemi olsa cok iyi olur özellikle yeni sunucularda bu olay daha cok yaşanıyor.Yani pazar kurduğumuzda o kişinin mesafesine göre kurulurken hata verilerse cok guzel bi olay olur tabi bunu burda dillendirmemiz gerekmekte ve yapimci firma ile görusulmesi gerekiyor.
    35dk lık bug olmaz. Bahsedilen şey 1 sefer kurdu bıraktı gibi bir şey değil. Takip edip taciz ediyor zamanında Olympia da vardı bunu yapan çeteler, özellikle unique ve trina alıp satanlar. Ben pazara yer bulamadığım zaman town atıp refresh yapıyorum mesela olur da birinin üstüne denk gelmesin diye. Üstelik karakter kız mage, küçücük. Kurianları geçtim ts basıp gelenler oluyor, insanı çileden çıkarıyorlar. Tek dertleri seni yıldırmak.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by d3l3x View Post
    belki ceza almıştır almadığını nereden biliyosun üzerine pazar kurdu diye sınırsız banmı bekliyosun acaba üzerine pazar kuruyosalar pazarcıysan aç bi portu işine bak 35e char kasmak 1saatini almaz. 3saat ugrasıcana yetkileleride bos beleş şeylerle ugraştırıyosunuz.
    Zaten karakterim Porutu, boş beleş dediğin şeyin CEZA YAPTIRIMI var. Her gün yan tarafımda pazarda eşya alıp satmaya devam ediyor. Bir gün bile ban yemedi.

Quote Originally Posted by housteanss1 View Post
    Toplamda dört tane video attım. Videoların toplam süresi 35 dakika ve yaklaşık 27 kere pazarımı bozuyorum ve tekrar kuruyorum. Merdivenlere gidiyorum pazar kuruyorum geliyor içime pazar kuruyor. Bozuyorum pazarımı sağ inn hostesin oraya gidiyorum pazar kuruyorum geliyor pazar kuruyor. Bozuyorum pazarımı anvilin önüne pazar kuruyorum geliyor gene pazar kuruyor. Sence nasıl bir görüntü bugu olabilir bu durumda?

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Offline pazar sistemi şart kere şart.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Gerekli incelemeler yapılacaktır denileli tam 8 gün oldu ve report ettiğim karakterler 8/24 aynı yerde eşya alıp satmaya devam ediyorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bunun gibi mi bunlar

Junior Member
    +++++++++++++++++++++++++