Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Exclamation Hesabım Hakkında

Yeni açtığım hesabıma giriş yapamıyorum . Siteye yeni üye olup karakter acmak için oyuna girdiğimde Account Creation Abuse engeliyle karsılastım henüz hiç bir serverde karakter bile açmamıstım.

Karakter İD
    Last edited by GamesDepot; 09-10-2021 at 03:58 AM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Karakter oluşturmadan başka hesap açarsan hesap suistimaline girer.

Hesabı oluşturdukdan sonra oyuna girip karakter oluşturmalısın yoksa hesabın kapatılır.
    Last edited by cYkParsing; 03-22-2019 at 04:35 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, gün içerisinde birden fazla hesap açma işlemi gerçekleştiğinde karşılaşılır. Hesaplar inceleme altına alınır.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Durumunuzla ilgili Destek Bileti'ne bilet atarak bilgi alabilirsiniz. Hesabınız incelendikten sonra eğer illegal bir durum yok ise hesaplar açılmaktadır.

Hayır bunlardan hiç biri olmadı dedğim gibi siteye kayıt olduktan hemen sonra oyuna giremedim.

Yeni bir hesap acmak icin baska bir telefon numarasına sahip değilim. Bu hesabımın duzeltilme ihtimali yok mu ?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesabınızın incelenmesi için destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek bilenizi gönderiniz.

Kesin bir sonuc alabilecek miyim ? Yoktan yer Cash cekmek istemiyorum.

Bu tamamiyle NttGame'in hatasidir . Benim yapmış olduğum hicbir yanlıslık yoktur ve bu durumda beni NPoint yuklemekle sorumlu tutmamlıdır. Oyun yetkililerinin bu konu hakkında desteklerini bekliyorum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheGebzeLions View Post
    Kesin bir sonuc alabilecek miyim ? Yoktan yer Cash cekmek istemiyorum.
    Yukarıda da belirtim. Hesabınız incelenir illegal bir durum bulunmaz ise hesabınızı açılır. Ne sonuç alacağınız müşteri temsilcisi yanıtlar, bizler sadede yönlendirme yapabiliriz.

Ben anlatamadım sorunumu galiba. İncelinelecek bir hesabım yok sadece siteye kayıt oldum hicbir serverde karakter acmadım. Hesabıma ait hicbir serverda karakter yok.

Tags for this Thread