Results 1 to 7 of 7

3. Parti program ne anlama geliyor

Oyun Nick: theStefanSalvatore
    Server : Altar

Uzun bir aradan sonra bir hevesle yeni açtığınız Altar serverında oyuna başladım. Yaklaşık 2 haftadır iş stresini atmak için oyuna girip kafa dağıtıyordum. Fakat hiçbir Illegal program kullanmama ve hile yapmamama rağmen hesabım Moradon'da pazardayken bloke edildi. (TPT X IP MATCH) Karakterimi Genie ve kendi emeklerimle kastım. Sizlerden ricam bu TPT X IP MATCH ne anlama geliyor? Bilgisayarımda bulunan başka bir neden ile alakalı olabilir mi? Bunun açıklamasını yapabilir misiniz? Çünkü oyun içinde hiçbir şekilde hileye teşebbüs dahi etmedim. Uzun zamandır bu kadar hilesiz temiz bir Knight Online ortamını özlemiştim ve bir hevesle başlamıştım. Lütfen hesabımı geri aktif edin. Eğer sorun Bilgisayarım ile alakalı ise format atarım sıfırlarım herşeyi. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

bir makrocu daha oyunda veda ediyorrr gözleri yaşlı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

TPT IP MATCH: Illegal hesaplar ile aynı ip üzerinde bulunulduğu zaman, süresiz olarak hesap kapatılır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle KO Ban/Jail/Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Destek Bileti

Olayı şimdi anladım. Zaman zaman arkadaşlarla bazı korsan serverlarda oynadığım zamanlarda yalan yok makro dediğiniz programı kullanmışlığım var. Ama hiçbir şekilde Knight Online'de kullanmadım. Belki o makro programı bilgisayarımda kaldıysa ondan kaynaklı olabilir. Başka bir illegal bir program olması imkansız. Ticket attığım da açamayacaklarını söylüyorlar. Bu sebeple hesap bloke edilmesi çok ağır bir karar.
    Last edited by GamesDepot; 03-22-2019 at 01:58 PM.

Senior Member
    Sayın oyuncu kendiniz itiraf ediyorsunuz geçmiş olsun geçmişten kaçış yok bütün çarlar kayıt altında .

Junior Member
    Usko oynarken açmadıysan ban yemezsin dostum.Bilgisayarında bulundurman ban sebebi değil.Uskoda açmadıysan ban yemezsin.İmkanı yok.Bunun bilincinde olarak ticket at.

Senior Member
    kullanmadığın bişeyi x3 yakalamıyor bu yüzden boşa çabalıyorsun