Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

paramun brahman loot ayarı

sadece potları alıp görev itemını aldırmayanlar oluyor bu ayarı bilen var mıdır? şimdiden teşekkürler

Senior Member
    İyi günler.Ayar bölümünde ufak kare alanı aşağıda görürsünüz o kareyi asla işaretlemeyiniz budurumda pet görev itemi toplamıyor şayet o kare işaretli ise işareti kaldırınız.Bende teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim coins ayarı sizin tercihinizde genelde 40k.ayarlıyorum.

Junior Member
    Loot ayarı 251 coins consumable işaretli değil. Bu şekilde yaparsan pagan almadan pot ve diğer itemleri toplar. Diğer slotlar için de görev iteminin npcye satış fiyatına bakarak yola çıkabilirsin. Atıyorum evidence of pagan 250 coinsse 251 yapmak gibi.

Junior Member
    calistiramadim bir turlu almiyor potlari boyle baska bir ayar yapmam gerekiyor mu ? lootu oldurmek falan gerekiyor mu calismasi icin
    Last edited by Vexage; 03-22-2019 at 12:32 PM.

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vexage View Post
    calistiramadim bir turlu almiyor potlari boyle baska bir ayar yapmam gerekiyor mu ? lootu oldurmek falan gerekiyor mu calismasi icin
    Bunlara aldırma, uyduruyorlar bi taraflarından. Consumable kaldır diyorlar bi de. Consumable item=tükenebilir eşya, örneğin pot, görev eşyası vs. gibi iki slot yer kaplamayıp üst üste biriken tüm eşyalara denir. Görev itemleri de, upgrade scroller da, potlar da consumable item içine girer. Ondan dolayı pette potu alsın ama görev itemini almasın diye bir seçenek maalesef yok. Keşke olsa da biz de almasak.

Junior Member
    uydurmuyorlar kardesim loot ayarlarinda bunu ayarlayanlar var denk geldim. ben de ondan soruyorum

Quote Originally Posted by Vexage View Post
    uydurmuyorlar kardesim loot ayarlarinda bunu ayarlayanlar var denk geldim. ben de ondan soruyorum
    Eğer birisi pot alıp evidence of pagan almıyorsa illegal bir oyuncudur

Junior Member
    malesef tek bir kiside denk geldigim bir sey degil bir cok partyde denk geldim paramun brahman slotlarında. sanmıyorum illegal bir durum oldugunu

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Bunun için periye ihtiyacınız var oto loot ile yapamazsınız, peri itemin ilk önce para değerine bakarak alır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Discomfit View Post
    Bunun için periye ihtiyacınız var oto loot ile yapamazsınız, peri itemin ilk önce para değerine bakarak alır.
    cevabin icin tesekkurler.ilk fırsatta periyle de deneyeceğim